hava 11° Orta
DOLAR 32,3607 % % 0.17
EURO 34,4602 % % -0.71
GRAM ALTIN 2.438,65 % % -0,91
ÇEYREK A. 3.987,20 % % -0,91
BITCOIN 2.267.437 % -2.295
SON DAKİKA

CANLI SONUÇLAR

Turkiye - Süper Lig
13:30
Kasımpaşa Kasımpaşa
13:30
Tümosan Konyaspor Tümosan Konyaspor
16:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
16:00
Gaziantep Gaziantep
19:00
Yukatel Adana Demirspor Yukatel Adana Demirspor
19:00
Mondihome Kayserispor Mondihome Kayserispor
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
19:00
 Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
Turkiye - 1. Lig
13:30
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
13:30
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
16:00
Boluspor Boluspor
16:00
Ümraniyespor Ümraniyespor
19:00
Altay Altay
19:00
Yeni Çorumspor AŞ Yeni Çorumspor AŞ
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
15:00
İçel İdmanyurdu Spor İçel İdmanyurdu Spor
15:00
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
15:00
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
15:00
Bursaspor Bursaspor
15:00
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
15:00
Ankaraspor Ankaraspor
15:00
Sarıyer Sarıyer
15:00
Düzcespor Düzcespor
15:00
Menemenspor Menemenspor
15:00
Iskenderunspor AS Iskenderunspor AS
İngiltere - Premier Lig
14:30
Newcastle United FC Newcastle United FC
14:30
Tottenham Tottenham
17:00
Brentford Brentford
17:00
Sheffield United Sheffield United
17:00
Burnley Burnley
17:00
Brighton & Hove Albion FC Brighton & Hove Albion FC
17:00
Manchester City FC Manchester City FC
17:00
Luton Town Luton Town
17:00
Nottingham Forest Nottingham Forest
17:00
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
19:30
Bournemouth Bournemouth
19:30
Manchester United FC Manchester United FC
İspanya - LaLiga
15:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
15:00
Girona Girona
17:15
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
17:15
Getafe Getafe
19:30
RCD Mallorca RCD Mallorca
19:30
Real Madrid Real Madrid
22:00
Cadiz Cadiz
22:00
Barcelona Barcelona
Almanya - Bundesliga
16:30
Bayern Münih Bayern Münih
16:30
Köln Köln
16:30
RB Leipzig RB Leipzig
16:30
Wolfsburg Wolfsburg
16:30
Mainz 05 Mainz 05
16:30
Hoffenheim Hoffenheim
16:30
Borussia Monchengladbach Borussia Monchengladbach
16:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
16:30
Bochum Bochum
16:30
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
19:30
Stuttgart Stuttgart
19:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Fransa - Ligue 1
18:00
Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace
18:00
Stade Reims Stade Reims
22:00
Stade Rennais Stade Rennais
22:00
Toulouse FC Toulouse FC
İtalya - Serie A
16:00
US Lecce US Lecce
16:00
Empoli FC Empoli FC
19:00
Torino FC Torino FC
19:00
Juventus Turin Juventus Turin
21:45
Bologna FC Bologna FC
21:45
AC Monza AC Monza
Hollanda - Eredivisie
17:30
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
17:30
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
19:45
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
19:45
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
22:00
Almere City FC Almere City FC
22:00
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Belçika - Pro Lig
17:00
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
17:00
Eupen Eupen
19:15
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
19:15
VC Westerlo VC Westerlo
21:45
KRC Genk KRC Genk
21:45
Cercle Brugge Cercle Brugge
Portekiz - Liga Portugal
17:30
Vitoria Guimarares Vitoria Guimarares
17:30
SC Farense SC Farense
20:00
FC Porto FC Porto
20:00
FC Famalicao FC Famalicao
22:30
Estoril Praia Estoril Praia
22:30
SC Braga SC Braga
Rusya - Premier Lig
14:00
FK Sochi FK Sochi
14:00
FK Spartak Moskova FK Spartak Moskova
16:30
RFK Akhmat Grozny RFK Akhmat Grozny
16:30
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
17:00
FK Krasnodar FK Krasnodar
17:00
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
19:30
FK Lokomotiv Moskova FK Lokomotiv Moskova
19:30
CSKA Moskova CSKA Moskova
İskoçya - Premier Lig
17:00
Aberdeen FC Aberdeen FC
17:00
FC Dundee FC Dundee
17:00
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
17:00
St Mirren St Mirren
17:00
Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC
17:00
Livingston FC Livingston FC
17:00
Motherwell FC Motherwell FC
17:00
Hibernian FC Hibernian FC
17:00
St Johnstone FC St Johnstone FC
17:00
Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Qatar-UAE Super Shield
19:30
Al Duhail SC Al Duhail SC
19:30
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
12:00
Konyaspor Konyaspor
12:00
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
12:00
Eyupspor Eyupspor
12:00
Trabzonspor Trabzonspor
12:00
Boluspor Boluspor
12:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
12:00
Sivasspor Sivasspor
12:00
Altınordu FK Altınordu FK
12:00
Ankaraspor Ankaraspor
12:00
Antalyaspor Antalyaspor
12:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
12:00
Mondihome Kayserispor Mondihome Kayserispor
12:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
12:00
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir FK
12:00
Mke Ankaragucu Mke Ankaragucu
12:00
Gazişehir Gaziantep FK Gazişehir Gaziantep FK
13:00
Giresunspor Giresunspor
13:00
Samsunspor Samsunspor
14:00
Beşiktas JK Beşiktas JK
14:00
Galatasaray Galatasaray
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
11:00
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
11:00
Adanaspor AŞ Adanaspor AŞ
12:00
Eskişehirspor Eskişehirspor
12:00
Ümraniyespor Ümraniyespor
12:00
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
12:00
Denizlispor Denizlispor
12:00
Manisa Futbol Kulubu Manisa Futbol Kulubu
12:00
Altay Altay
12:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
12:00
Yomra Spor U19 Yomra Spor U19
12:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
12:00
Bodrum FK U19 Bodrum FK U19
12:00
Bayrampasa Spor A.S. U19 Bayrampasa Spor A.S. U19
12:00
Göztepe Göztepe
12:00
Pendikspor Pendikspor
12:00
Bandırmaspor Bandırmaspor
12:00
Sakaryaspor Sakaryaspor
12:00
Bursaspor Bursaspor
İngiltere - Championship
14:30
Leeds United Leeds United
14:30
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
17:00
Birmingham City Birmingham City
17:00
Coventry City Coventry City
17:00
Bristol City Bristol City
17:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
17:00
Hull City Hull City
17:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
17:00
Ipswich Town Ipswich Town
17:00
Middlesbrough Middlesbrough
17:00
Millwall Millwall
17:00
Cardiff City Cardiff City
17:00
Preston North End Preston North End
17:00
Norwich City FC Norwich City FC
17:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
17:00
Stoke City Stoke City
17:00
Southampton Southampton
17:00
Watford Watford
17:00
Swansea City Swansea City
17:00
Rotherham United Rotherham United
17:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
17:00
Sunderland Sunderland
İngiltere - Lig 1
17:00
Barnsley Barnsley
17:00
Reading Reading
17:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
17:00
Portsmouth Portsmouth
17:00
Cambridge United Cambridge United
17:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
17:00
Carlisle United Carlisle United
17:00
Blackpool Blackpool
17:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
17:00
Bristol Rovers Bristol Rovers
17:00
Derby County Derby County
17:00
Leyton Orient London Leyton Orient London
17:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
17:00
Northampton Town Northampton Town
17:00
Lincoln City Lincoln City
17:00
Wigan Wigan
17:00
Oxford United Oxford United
17:00
Peterborough United Peterborough United
17:00
Port Vale Port Vale
17:00
Exeter City Exeter City
17:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
17:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
17:00
Stevenage FC Stevenage FC
17:00
Burton Albion Burton Albion
İngiltere - Lig 2
17:00
Crawley Town Crawley Town
17:00
Colchester United Colchester United
17:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
17:00
Grimsby Town Grimsby Town
17:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
17:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
17:00
Gillingham FC Gillingham FC
17:00
Barrow Barrow
17:00
Harrogate Town Harrogate Town
17:00
Sutton United Sutton United
17:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
17:00
Mansfield Town Mansfield Town
17:00
Newport County Newport County
17:00
Tranmere Rovers FC Tranmere Rovers FC
17:00
Salford City Salford City
17:00
Bradford City Bradford City
17:00
Stockport County FC Stockport County FC
17:00
Morecambe FC Morecambe FC
17:00
Swindon Town Swindon Town
17:00
Wimbledon Wimbledon
17:00
Walsall Walsall
17:00
Notts County Notts County
17:00
Wrexham Wrexham
17:00
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
İngiltere - Ulusal Lig
17:00
AFC Fylde AFC Fylde
17:00
Southend United Southend United
17:00
Bromley Bromley
17:00
Solihull Moors Solihull Moors
17:00
Ebbsfleet United FC Ebbsfleet United FC
17:00
Altrincham Altrincham
17:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
17:00
Barnet FC Barnet FC
17:00
Hartlepool United Hartlepool United
17:00
Dagenham and Redbridge FC Dagenham and Redbridge FC
17:00
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
17:00
Eastleigh Eastleigh
17:00
Maidenhead United FC Maidenhead United FC
17:00
Gateshead Gateshead
17:00
Oxford City Oxford City
17:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
17:00
Rochdale Rochdale
17:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
17:00
Wealdstone Wealdstone
17:00
Chesterfield FC Chesterfield FC
17:00
York City FC York City FC
17:00
Woking Woking
19:30
Aldershot Town FC Aldershot Town FC
19:30
Boreham Wood FC Boreham Wood FC
İspanya - LaLiga 2
17:15
Sporting de Gijon Sporting de Gijon
17:15
Cartagena Cartagena
19:30
Real Valladolid Real Valladolid
19:30
CD Eldense CD Eldense
22:00
Levante Levante
22:00
SD Amorebieta SD Amorebieta
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
13:00
Sporting Club de Huelva Sporting Club de Huelva
15:00
SD Eibar SD Eibar
15:00
Sevilla FC Sevilla FC
17:00
Levante Las Planas FC Levante Las Planas FC
17:00
Real Betis Seville Real Betis Seville
19:30
FC Barcelona FC Barcelona
19:30
Villarreal CF Villarreal CF
İspanya - Primera Federacion
17:00
UE Cornella UE Cornella
17:00
CD Arenteiro CD Arenteiro
17:00
Cordoba Cordoba
17:00
Alcoyano Alcoyano
17:00
CD San Fernando CD San Fernando
17:00
CF Intercity CF Intercity
17:00
Merida AD Merida AD
17:00
Algeciras CF Algeciras CF
19:00
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
19:00
CF Rayo Majadahonda CF Rayo Majadahonda
19:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
19:00
Real Sociedad San Sebastian B Real Sociedad San Sebastian B
21:00
Sestao River Club Sestao River Club
21:00
Real Union Irun Real Union Irun
21:00
CD Teruel CD Teruel
21:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
İspanya - Segunda Federacion
17:00
CD Egues CD Egues
17:00
Barakaldo CF Barakaldo CF
17:00
Cadiz CF B Cadiz CF B
17:00
Orihuela Orihuela
17:30
Racing Club Villalbes Racing Club Villalbes
17:30
CD Cayon CD Cayon
17:30
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
17:30
Naxara CD Naxara CD
18:00
CD Estepona CD Estepona
18:00
FC Cartagena B FC Cartagena B
18:00
CD Manchego Ciudad Real CD Manchego Ciudad Real
18:00
CA Antoniano CA Antoniano
19:00
Arandina CF Arandina CF
19:00
Real Aviles CF Real Aviles CF
19:30
Ourense CF Ourense CF
19:30
Coruxo FC Coruxo FC
20:00
Utebo FC Utebo FC
20:00
UD Mutilvera UD Mutilvera
20:30
CF Badalona Futur CF Badalona Futur
20:30
Cerdanyola del Valles Cerdanyola del Valles
Almanya - 2. Bundesliga
14:00
Paderborn Paderborn
14:00
Karlsruher Karlsruher
14:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
14:00
Osnabrück Osnabrück
14:00
Wehen Wehen
14:00
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
21:30
Schalke 04 Schalke 04
21:30
Nürnberg Nürnberg
Almanya - 3. Lig
15:00
Ulm 1846 Ulm 1846
15:00
SC Preussen 06 Munster SC Preussen 06 Munster
15:00
SC Verl SC Verl
15:00
Erzgebirge Erzgebirge
15:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
15:00
Ingolstadt Ingolstadt
15:00
Unterhaching Unterhaching
15:00
Lubeck Lubeck
15:00
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
15:00
Hallescher FC Hallescher FC
17:30
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
17:30
Sandhausen Sandhausen
Fransa - Championnat National U19
13:00
Bastia SC Bastia SC
13:00
US Colomiers US Colomiers
14:00
AS Saint-Etienne AS Saint-Etienne
14:00
OGC Nice OGC Nice
15:00
GFC Ajaccio GFC Ajaccio
15:00
AS Monaco FC AS Monaco FC
15:30
US Concarneau US Concarneau
15:30
Angers SCO Angers SCO
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:00
Ea Guingamp Ea Guingamp
15:00
Paris Saint-Germain FC Paris Saint-Germain FC
15:00
Montpellier HSC Montpellier HSC
15:00
LOSC Lille LOSC Lille
15:30
Dijon FCO Dijon FCO
15:30
Le Havre AC Le Havre AC
Fransa - Ligue 2
16:00
Ajaccio Ajaccio
16:00
AS Saint-Etienne AS Saint-Etienne
20:00
Bordeaux Bordeaux
20:00
Sporting Bastia Sporting Bastia
20:00
Caen Caen
20:00
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
20:00
Valenciennes Valenciennes
20:00
Pau FC Pau FC
20:00
Troyes Troyes
20:00
Paris FC Paris FC
20:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
20:00
Guingamp Guingamp
20:00
Grenoble Grenoble
20:00
Angers Angers
20:00
US Quevilly-Rouen Metropole US Quevilly-Rouen Metropole
20:00
Auxerre Auxerre
20:00
Stade Lavallois MFC Stade Lavallois MFC
20:00
FC Annecy FC Annecy
20:00
US Concarneau US Concarneau
20:00
Amiens Amiens
İtalya - Bahar Şampiyonası
12:00
AC Milan AC Milan
12:00
Empoli FC Empoli FC
12:00
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
12:00
Atalanta BC Atalanta BC
14:00
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
14:00
Genoa CFC Genoa CFC
14:00
Juventus Turin Juventus Turin
14:00
AS Roma AS Roma
16:00
Hellas Verona FC Hellas Verona FC
16:00
AC Monza AC Monza
İtalya - Campionato Primavera 2
12:00
Ascoli Calcio 1898 FC Ascoli Calcio 1898 FC
12:00
SS Monopoli SS Monopoli
12:00
Benevento Calcio Benevento Calcio
12:00
Ternana Calcio Ternana Calcio
12:00
Spezia Calcio Spezia Calcio
12:00
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
13:30
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
13:30
FC Sudtirol Bolzano FC Sudtirol Bolzano
14:00
Palermo FC Palermo FC
14:00
Pisa Calcio Pisa Calcio
15:30
FC Crotone FC Crotone
15:30
SSC Napoli SSC Napoli
16:00
AC Feralpisalo AC Feralpisalo
16:00
AS Cittadella AS Cittadella
16:00
LR Vicenza LR Vicenza
16:00
Udinese Calcio Udinese Calcio
16:00
Calcio Padova Calcio Padova
16:00
AC Reggiana 1919 AC Reggiana 1919
16:00
Parma Calcio 1913 Parma Calcio 1913
16:00
US Albinoleffe US Albinoleffe
16:00
AC Renate AC Renate
16:00
Brescia Calcio Brescia Calcio
16:00
Spal Spal
16:00
Como 1907 Como 1907
16:00
Venezia FC Venezia FC
16:00
US Cremonese US Cremonese
16:00
SSC Bari SSC Bari
16:00
Virtus Entella Virtus Entella
16:00
Perugia Perugia
16:00
Cesena Cesena
16:00
US Salernitana US Salernitana
16:00
Pescara Calcio Pescara Calcio
İtalya - Serie A, Kadınlar
16:00
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
16:00
Inter Milano Inter Milano
İtalya - Serie B
15:00
Cittadella Cittadella
15:00
Ascoli Ascoli
15:00
Como 1907 Como 1907
15:00
SSC Bari SSC Bari
15:00
US Cremonese US Cremonese
15:00
Ternana Calcio Ternana Calcio
15:00
Pisa SC Pisa SC
15:00
Feralpisalo Feralpisalo
15:00
Sampdoria Genoa Sampdoria Genoa
15:00
FC Sudtirol Bolzano FC Sudtirol Bolzano
17:15
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
17:15
Palermo FC Palermo FC
17:15
Lecco Lecco
17:15
Reggiana Reggiana
17:15
Parma Parma
17:15
Spezia Calcio Spezia Calcio
İtalya - Serie C, Grup A
17:15
Albinoleffe Albinoleffe
17:15
Renate Renate
19:30
Novara FC Novara FC
19:30
Legnago Salus Legnago Salus
19:30
Pro Sesto Pro Sesto
19:30
Lumezzane Lumezzane
19:30
Alessandria Alessandria
19:30
PRO Patria PRO Patria
19:30
AC Trento AC Trento
19:30
PRO Vercelli 1892 PRO Vercelli 1892
21:45
Calcio Padova Calcio Padova
21:45
Atalanta U23 Atalanta U23
21:45
Virtus Verona Virtus Verona
21:45
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
İtalya - Serie C, Grup C
17:15
Monterosi Tuscia Monterosi Tuscia
17:15
Giugliano Calcio 1928 Giugliano Calcio 1928
17:15
SSD Brindisi SSD Brindisi
17:15
ASD Sorrento 1945 ASD Sorrento 1945
19:30
Potenza Calcio Potenza Calcio
19:30
Foggia Foggia
İtalya - Serie D,G Grubu
16:00
Boreale Don Orione Calcio Boreale Don Orione Calcio
16:00
Cavese Cavese
Hollanda - Tweede Divisie
15:30
Assen Assen
15:30
SSV Scheveningen SSV Scheveningen
15:30
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
15:30
VV Noordwijk VV Noordwijk
15:30
K.v.v. Quick Boys K.v.v. Quick Boys
15:30
FC Lisse FC Lisse
15:30
ADO 20 Heemskerk ADO 20 Heemskerk
15:30
Hardenberg Hardenberg
15:30
De Treffers De Treffers
16:00
Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC
16:00
Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
16:00
Kozakken Boys Kozakken Boys
16:00
SV Spakenburg SV Spakenburg
16:00
Almere City FC Almere City FC
16:00
GVVV GVVV
16:30
VV Katwijk VV Katwijk
16:30
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
15:30
de Graafschap de Graafschap
15:30
GO Ahead Eagles GO Ahead Eagles
15:45
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
15:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
16:00
SC Cambuur SC Cambuur
16:00
FC Groningen FC Groningen
16:00
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
16:00
FC Twente Heracles FC Twente Heracles
Belçika - Challenger Pro Lig
17:00
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
17:00
RSC Anderlecht Futures RSC Anderlecht Futures
21:00
FCV Dender EH FCV Dender EH
21:00
Zulte Zulte
21:00
KMSK Deinze KMSK Deinze
21:00
Lommel SK Lommel SK
Belçika - Nationale 1
20:30
Jeugd KAA Gent Jeugd KAA Gent
20:30
KFC Dessel Sport KFC Dessel Sport
20:30
Kvv Thes Sport Tessenderlo Kvv Thes Sport Tessenderlo
20:30
Capellen Capellen
21:00
Royal Excelsior Virton Royal Excelsior Virton
21:00
Yound Reds Antwerpen U23 Yound Reds Antwerpen U23
21:00
KSK Heist KSK Heist
21:00
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
21:00
Jeugd Royal Charleroi SC Jeugd Royal Charleroi SC
21:00
Raal La Louviere Raal La Louviere
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
14:30
RSC Anderlecht Bayanlar RSC Anderlecht Bayanlar
14:30
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
15:00
SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem
15:00
Sporting du Pays de Charleroi Sporting du Pays de Charleroi
15:15
Club Brugge YLA Club Brugge YLA
15:15
KAA Gent KAA Gent
21:00
Yellow-Red KV Mechelen Yellow-Red KV Mechelen
21:00
FC Femina White Star Woluwe FC Femina White Star Woluwe
Belçika - U21 Pro Ligi
16:00
Jeugd KVC Westerlo Jeugd KVC Westerlo
16:00
KMSK Deinze KMSK Deinze
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
17:00
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
17:00
Clube de Albergaria Clube de Albergaria
17:00
SF Damaiense SF Damaiense
17:00
CA Ouriense CA Ouriense
17:00
SCU Torreense SCU Torreense
17:00
Rp FC Rp FC
Portekiz - İkinci Lig
13:00
CF Os Belenenses CF Os Belenenses
13:00
Academico de Viseu FC Academico de Viseu FC
16:00
UD Leiria UD Leiria
16:00
Vilaverdense FC Vilaverdense FC
17:30
SL Benfica B SL Benfica B
17:30
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
17:30
CD Tondela CD Tondela
17:30
FC Penafiel FC Penafiel
Portekiz - Liga Portugal 3
13:00
SC Braga B SC Braga B
13:00
Varzim SC Varzim SC
17:00
Atletico Clube de Portugal Atletico Clube de Portugal
17:00
FC Alverca SAD FC Alverca SAD
17:00
1 Dezembro 1 Dezembro
17:00
CA Pero Pinheiro CA Pero Pinheiro
17:00
Amora FC Amora FC
17:00
Caldas Caldas
19:00
Sporting Lisbon B Sporting Lisbon B
19:00
FC Oliveira do Hospital FC Oliveira do Hospital
19:30
Academica de Coimbra Academica de Coimbra
19:30
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
Portekiz - U19 Şampiyonası
13:00
Rio Ave FC Rio Ave FC
13:00
Maritimo Maritimo
13:00
FC Alverca FC Alverca
13:00
SC Lusitania Angra U19 SC Lusitania Angra U19
13:00
Sporting CP Sporting CP
13:00
SC Braga SC Braga
13:00
Academico Viseu Academico Viseu
13:00
Sporting Clube Farense Sporting Clube Farense
17:00
Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
17:00
Chaves Chaves
17:00
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
17:00
FC Vizela FC Vizela
17:00
FC Famalicao FC Famalicao
17:00
SL Benfica SL Benfica
18:00
SC Beira-Mar SC Beira-Mar
18:00
Academica Coimbra Academica Coimbra
18:00
SCU Torreense SCU Torreense
18:00
OS Belenenses OS Belenenses
18:00
GD Estoril Praia GD Estoril Praia
18:00
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
Rusya - 1. Liga
09:00
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
09:00
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
16:00
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
16:00
FC Tyumen FC Tyumen
16:00
Chernomorets Novorossijsk Chernomorets Novorossijsk
16:00
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
17:00
FK Khimki FK Khimki
17:00
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
Rusya - 2. Liga, Division A
12:00
Torpedo Miass Torpedo Miass
12:00
FK Volga Ulyanovsk FK Volga Ulyanovsk
14:00
FC Kaluga FC Kaluga
14:00
Dinamo Brjansk Dinamo Brjansk
14:00
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
14:00
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
14:30
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
14:30
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
16:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
16:00
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
15:00
FK Angusht Nazran FK Angusht Nazran
15:00
FC Astrakhan FC Astrakhan
15:00
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
15:00
FC Sevastopol FC Sevastopol
16:00
Stroitel Kamensk Stroitel Kamensk
16:00
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
16:00
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
16:00
FC Kuban Holding Pavlovskaya FC Kuban Holding Pavlovskaya
17:00
FC Rubin Yalta FC Rubin Yalta
17:00
FC Dynamo-2 Makhachkala FC Dynamo-2 Makhachkala
17:00
FC Legion-Dynamo Makhachkala FC Legion-Dynamo Makhachkala
17:00
Pobeda Khasavyurt Pobeda Khasavyurt
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
13:00
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
13:00
Rodina-M Rodina-M
14:00
Dinamo Moscow Reserves Dinamo Moscow Reserves
14:00
FC Zenit-2 St Petersburg FC Zenit-2 St Petersburg
14:30
Yenisey 2 Krasnoyarsk Yenisey 2 Krasnoyarsk
14:30
FK Znamya Truda FK Znamya Truda
15:00
Dinamo St Petersburg Dinamo St Petersburg
15:00
Luki-Energiya V.luki Luki-Energiya V.luki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
14:00
FK Ryazan FK Ryazan
14:00
Spartak Tambov Spartak Tambov
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
11:00
FC Ural-2 Yekaterinburg FC Ural-2 Yekaterinburg
11:00
Uralets-TS Nizhny Tagil Uralets-TS Nizhny Tagil
13:00
Amkar Perm Amkar Perm
13:00
FC Volna Nizhny Novgorod FC Volna Nizhny Novgorod
15:00
FC Orenburg-2 FC Orenburg-2
15:00
Rubin-2 Kazan Rubin-2 Kazan
15:00
FC Lada-Tolyatti FC Lada-Tolyatti
15:00
FC Krylia Sovetov Samara-2 FC Krylia Sovetov Samara-2
15:00
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
15:00
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
16:30
FK Akron-2 Tolyatti FK Akron-2 Tolyatti
16:30
Dinamo Kirov Dinamo Kirov
İskoçya - Lig 1
17:00
Alloa Athletic FC Alloa Athletic FC
17:00
Montrose Montrose
17:00
Annan Athletic FC Annan Athletic FC
17:00
Cove Rangers FC Cove Rangers FC
17:00
Kelty Hearts FC Kelty Hearts FC
17:00
Stirling Albion FC Stirling Albion FC
17:00
Queen of The South FC Queen of The South FC
17:00
Edinburgh City FC Edinburgh City FC
19:30
Hamilton Academical FC Hamilton Academical FC
19:30
Falkirk FC Falkirk FC
İskoçya - Lig 2
17:00
Dumbarton FC Dumbarton FC
17:00
Clyde FC Clyde FC
17:00
East Fife East Fife
17:00
Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose
17:00
Peterhead Peterhead
17:00
Forfar Athletic FC Forfar Athletic FC
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
17:00
Elgin City FC Elgin City FC
17:00
Spartans Spartans
17:00
Stranraer Stranraer
İskoçya - Şampiyona
17:00
Airdrieonians FC Airdrieonians FC
17:00
Dunfermline Athletic FC Dunfermline Athletic FC
17:00
Ayr United FC Ayr United FC
17:00
Arbroath FC Arbroath FC
17:00
Queens Park FC Queens Park FC
17:00
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle FC
17:00
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
17:00
Partick Thistle FC Partick Thistle FC
ABD - ABD MLS
23:45
Portland Timbers Portland Timbers
23:45
Los Angeles FC Los Angeles FC
ABD - MLS Next Pro
04:00
Austin FC II Austin FC II
04:00
Saint Louis City SC 2 Saint Louis City SC 2
ABD - NISA
00:00
Georgia Lions FC Georgia Lions FC
00:00
Club de Lyon FC Club de Lyon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00
Houston Dash Houston Dash
1 : 0
Washington Spirit Washington Spirit
04:30
Utah Royals FC Utah Royals FC
04:30
Orlando Pride Orlando Pride
ABD - USL Lig 1
01:30
One Knoxville SC One Knoxville SC
01:30
Union Omaha SC Union Omaha SC
02:30
Charlotte Indepedence Charlotte Indepedence
02:30
Greenville Triumph SC Greenville Triumph SC
ABD - USL Şampiyonası
23:00
Loudoun United Fc Loudoun United Fc
23:00
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
12:00
FC Schalke 04 FC Schalke 04
12:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
12:00
Fortuna Dusseldorf Fortuna Dusseldorf
12:00
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
12:00
VFL Bochum VFL Bochum
12:00
1. FC Cologne 1. FC Cologne
14:00
SC Paderborn 07 SC Paderborn 07
14:00
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
14:00
SC Verl SC Verl
14:00
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
11:30
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
11:30
Bayern Münih Bayern Münih
12:00
FSV Mainz FSV Mainz
12:00
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
13:30
VFB Stuttgart VFB Stuttgart
13:30
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
14:00
FC Augsburg FC Augsburg
14:00
Karlsruher SC Karlsruher SC
16:00
Greuther Furth Greuther Furth
16:00
TSG Hoffenheim TSG Hoffenheim
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
12:00
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
12:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
12:00
FC St Pauli FC St Pauli
12:00
1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin
14:00
RB Leipzig RB Leipzig
14:00
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
14:00
VFL Wolfsburg VFL Wolfsburg
14:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
15:00
Hamburger SV Hamburger SV
15:00
Hertha BSC Hertha BSC
15:00
Werder Bremen Werder Bremen
15:00
SV Meppen SV Meppen
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
13:00
Freiburg Freiburg
13:00
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
15:00
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
15:00
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
15:00
FC Deisenhofen FC Deisenhofen
15:00
Schwaben Augsburg Schwaben Augsburg
15:00
TSV 1865 Dachau TSV 1865 Dachau
15:00
VFR Garching VFR Garching
15:00
TSV Landsberg am Lech TSV Landsberg am Lech
15:00
1. FC Sonthofen 1. FC Sonthofen
15:00
TSV 1874 Kottern TSV 1874 Kottern
15:00
TSV 1860 Munich II TSV 1860 Munich II
16:00
FC Gundelfingen FC Gundelfingen
16:00
Ismaning Ismaning
16:30
TSV 1861 Nordlingen TSV 1861 Nordlingen
16:30
SV Erlbach SV Erlbach
17:00
FC Pipinsried FC Pipinsried
17:00
Heimstetten Heimstetten
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
15:00
Ingolstadt 04 (A) Ingolstadt 04 (A)
15:00
Bayern Hof Bayern Hof
16:00
ASV Neumarkt ASV Neumarkt
16:00
ATSV Erlangen ATSV Erlangen
17:00
FC Coburg FC Coburg
17:00
ASV Cham ASV Cham
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
15:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
15:00
Ansbach Ansbach
15:00
1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05
15:00
FV Illertissen FV Illertissen
15:00
FC Wurzburger Kickers FC Wurzburger Kickers
15:00
Turkgucu Munich Turkgucu Munich
15:00
Nürnberg (A) Nürnberg (A)
15:00
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
15:00
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
15:00
Greuther Furth II Greuther Furth II
15:00
Vilzing Vilzing
15:00
Buchbach Buchbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
15:00
VfR 1921 Aalen VfR 1921 Aalen
15:00
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
15:00
TSG Balingen 1848 TSG Balingen 1848
15:00
Hoffenheim (A) Hoffenheim (A)
15:00
Ein. Frankfurt (A) Ein. Frankfurt (A)
15:00
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
15:00
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
15:00
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
15:00
TSV Steinbach 1921 TSV Steinbach 1921
15:00
FSV Frankfurt 1899 FSV Frankfurt 1899
15:00
Koblenz 1911 Koblenz 1911
15:00
Freiburg Freiburg
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
14:00
Chemnitzer Chemnitzer
14:00
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
14:00
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
14:00
Dynamo Dynamo
15:00
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
15:00
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
15:00
Holstein Kiel II Holstein Kiel II
15:00
SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
15:30
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
15:30
Oldenburg Oldenburg
16:00
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
16:00
TSV Havelse TSV Havelse
Almanya Amatör - Bremen-Liga
14:00
BTS Neustadt BTS Neustadt
14:00
OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
14:00
Vatan Sport Vatan Sport
14:00
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
15:00
Brinkumer Brinkumer
15:00
SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Vegesack
Almanya Amatör - Hessenliga
15:00
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
15:00
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
15:00
FC Giessen FC Giessen
15:00
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
15:00
Hanauer SC Hanauer SC
15:00
VfB Marburg VfB Marburg
16:00
FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee
16:00
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
16:00
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
16:00
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
16:00
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
16:00
Hunfelder SV 1919 Hunfelder SV 1919
17:00
SV Adler Weidenhausen SV Adler Weidenhausen
17:00
Steinbach Steinbach
Almanya Amatör - Oberliga BW
15:00
TSG Backnang TSG Backnang
15:00
Offenburger Offenburger
15:00
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
15:00
FV Ravensburg FV Ravensburg
15:00
FSV Hollenbach FSV Hollenbach
15:00
1 FC Normannia Schwabisch Gmund 1 FC Normannia Schwabisch Gmund
16:30
08 Villingen 08 Villingen
16:30
TSV Essingen TSV Essingen
16:30
Mannheim Mannheim
16:30
FSV 08 Bietigheim-Bissingen FSV 08 Bietigheim-Bissingen
16:30
SSV Reutlingen SSV Reutlingen
16:30
FC Denzlingen FC Denzlingen
16:30
SV Oberachern SV Oberachern
16:30
Nöttingen Nöttingen
17:00
Atsv Mutschelbach Atsv Mutschelbach
17:00
FC Holzhausen FC Holzhausen
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
14:00
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
14:00
Halstenbek Rellingen Halstenbek Rellingen
15:00
FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye Wilhelmsburg
15:00
Duneberger SV Duneberger SV
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
17:00
Sportfreunde Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07
17:00
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
16:00
R. Ehlershausen R. Ehlershausen
16:00
SV Meppen II SV Meppen II
16:00
Oldenburg Oldenburg
16:00
Kickers Emden Kickers Emden
17:00
SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
17:00
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
15:00
SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
15:00
FC Einheit Wernigerode FC Einheit Wernigerode
15:00
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
15:00
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
15:00
FC Grimma FC Grimma
15:00
Plauen Plauen
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
15:00
Rostocker FC Rostocker FC
15:00
Optik Rathenow Optik Rathenow
15:00
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949 RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
15:00
FC Anker Wismar 1997 FC Anker Wismar 1997
15:00
Borussia Berlin Borussia Berlin
15:00
SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
15:00
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
15:00
FC Rot-Weiss Koblenz FC Rot-Weiss Koblenz
16:30
SV Auersmacher SV Auersmacher
16:30
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
16:30
FV Dudenhofen FV Dudenhofen
16:30
FC Cosmos Koblenz FC Cosmos Koblenz
16:30
FC Karbach FC Karbach
16:30
SPVGG Quierschied SPVGG Quierschied
16:30
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
16:30
VfR Baumholder 1886 VfR Baumholder 1886
19:00
FC Bitburg 1919 FC Bitburg 1919
19:00
SV Morlautern SV Morlautern
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
15:00
Wuppertaler Wuppertaler
15:00
FC Gutersloh 2000 FC Gutersloh 2000
15:00
Fortuna Cologne Fortuna Cologne
15:00
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
15:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
15:00
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
15:00
SC Wiedenbruck SC Wiedenbruck
15:00
1. FC Cologne II 1. FC Cologne II
15:00
Lippstadt 08 Lippstadt 08
15:00
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
15:00
RW Oberhausen RW Oberhausen
15:00
Borussia Monchengladbach II Borussia Monchengladbach II
15:00
Fortuna Dusseldorf II Fortuna Dusseldorf II
15:00
1. FC Duren 1. FC Duren
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
14:30
TSV Bordesholm TSV Bordesholm
14:30
TSB Flensburg TSB Flensburg
15:00
TSV Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup
15:00
Eckernförder Eckernförder
15:00
SV Todesfelde SV Todesfelde
15:00
Heider Heider
15:30
SV Preussen 09 Reinfeld SV Preussen 09 Reinfeld
15:30
SV Eichede SV Eichede
16:00
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
16:00
SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche Flensburg 08 II
Andorra - Premier Lig
21:30
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
21:30
FC Penya d`Andorra FC Penya d`Andorra
Angola - Girabola
17:00
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
17:00
CD Sao Salvador CD Sao Salvador
17:00
Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
17:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
17:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
17:00
Cr Uniao de Malanje Cr Uniao de Malanje
17:30
GD Interclube GD Interclube
17:30
Santa Rita Santa Rita
18:00
Atletico Petroleos de Luanda Atletico Petroleos de Luanda
18:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
19:00
Kabuscorp SCP Kabuscorp SCP
19:00
Wiliete SC Wiliete SC
Arjantin - Copa de la Liga
23:00
CA Tigre CA Tigre
23:00
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
Racing Club Racing Club
21:30
San Luis FC San Luis FC
21:30
Boca Juniors Boca Juniors
Arjantin - Primera B
21:30
CA Excursionistas CA Excursionistas
21:30
Villa Dalmine Villa Dalmine
21:30
CA Acassuso CA Acassuso
21:30
Sacachispas FC Sacachispas FC
21:30
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
21:30
CSCD Laferrere CSCD Laferrere
21:30
CSD Flandria CSD Flandria
21:30
CA Ferrocarril Midland CA Ferrocarril Midland
21:30
CA Villa San Carlos CA Villa San Carlos
21:30
CA Fenix Pilar CA Fenix Pilar
21:30
Argentino de Merlo Argentino de Merlo
21:30
CD Armenio CD Armenio
21:30
CSD Liniers CSD Liniers
21:30
Club Comunicaciones Club Comunicaciones
23:00
CS Dock Sud CS Dock Sud
23:00
Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
Arjantin - Primera Nacional
00:00
Nueva Chicago Nueva Chicago
0 : 1
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
21:00
CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
21:00
CA Atlanta CA Atlanta
21:05
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
21:05
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
21:30
Club Almagro Club Almagro
21:30
CA Defensores Unidos CA Defensores Unidos
22:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
22:00
CA Aldosivi CA Aldosivi
23:00
CA Chaco For Ever CA Chaco For Ever
23:00
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
23:05
Agropecuario Argentino Agropecuario Argentino
23:05
CA Estudiantes CA Estudiantes
Arjantin - Torneo Federal A
22:00
CA Juventud Unida Universitario San Luis CA Juventud Unida Universitario San Luis
22:00
CA Ferro Carril Oeste General Pico CA Ferro Carril Oeste General Pico
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KF Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh
16:00
KS Korabi Peshkopi KS Korabi Peshkopi
16:00
Luz i Vogel Luz i Vogel
16:00
Lushnja Lushnja
16:00
FK Tomori Berat FK Tomori Berat
16:00
KS Burreli KS Burreli
20:00
Af Elbasani Af Elbasani
20:00
KF Apolonia Fier KF Apolonia Fier
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
Tiran Tiran
16:00
KS Kukesi KS Kukesi
19:00
Vllaznia Shkoder Vllaznia Shkoder
19:00
KF Laci KF Laci
19:00
KF Skenderbeu Korce KF Skenderbeu Korce
19:00
KF Teuta KF Teuta
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
16:30
SR Donaufeld SR Donaufeld
16:30
Kremser SC Kremser SC
17:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
17:00
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
17:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
17:30
TWL Elektra TWL Elektra
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
14:00
FC Bergheim FC Bergheim
14:00
First Vienna FC 1894 First Vienna FC 1894
Austria Amateur - Regionalliga Batı
15:00
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
15:00
SC Imst 1933 SC Imst 1933
16:00
SPG Silz / Moetz SPG Silz / Moetz
16:00
SVG Reichenau SVG Reichenau
17:00
Kufstein Kufstein
17:00
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
18:00
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
18:00
Dornbirner SV Dornbirner SV
Avustralya - A-League, Kadınlar
11:30
Western United FC Western United FC
11:30
Newcastle Jets Newcastle Jets
Avustralya - A-Ligi
08:30
Western United FC Western United FC
08:30
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
10:30
Brisbane Roar FC Brisbane Roar FC
10:30
Newcastle United Jets Newcastle United Jets
12:45
Sydney FC Sydney FC
12:45
Western Sydney Wanderers FC Western Sydney Wanderers FC
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Canberra Olympic Canberra Olympic
08:00
Yoogali SC Yoogali SC
10:45
Monaro Panthers FC Monaro Panthers FC
10:45
O'Connor Knights FC O'Connor Knights FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
07:30
Cooks Hill United Cooks Hill United
07:30
New Lambton FC New Lambton FC
07:30
Edgeworth FC Edgeworth FC
10:00
Valentine FC Valentine FC
10:00
Weston Workers FC Weston Workers FC
11:00
Maitland FC Maitland FC
11:00
Lake Macquarie FC Lake Macquarie FC
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
Stirling Macedonia FC Stirling Macedonia FC
10:00
Fremantle City Fremantle City
10:00
Inglewood United Inglewood United
10:00
Floreat Athena Floreat Athena
10:00
Bayswater City Bayswater City
10:00
Perth Redstar FC Perth Redstar FC
10:00
Perth SC Perth SC
10:00
Balcatta Balcatta
10:00
Olympic Kingsway SC Olympic Kingsway SC
10:00
Perth Glory FC Perth Glory FC
10:00
Western Knights SC Western Knights SC
10:00
Armadale SC Armadale SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
08:30
Sturt Lions Sturt Lions
08:30
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
08:30
Adelaide University Adelaide University
08:30
Salisbury Inter Salisbury Inter
10:45
Adelaide Comets FC Adelaide Comets FC
10:45
Metro United Metro United
10:45
FFSA NTC FFSA NTC
10:45
West Adelaide West Adelaide
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
Moreland City FC Moreland City FC
08:00
Manningham United Blues Manningham United Blues
10:00
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
10:00
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
11:15
Altona Magic SC Altona Magic SC
11:15
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
12:00
Hume City Hume City
12:00
Dandenong City SC Dandenong City SC
Avustralya - NSW NPL 1
10:30
NWS Spirit NWS Spirit
10:30
Hills United FC Brumbies Hills United FC Brumbies
12:00
Marconi Stallions Marconi Stallions
12:00
Manly United FC Manly United FC
12:00
St George Saints FK St George Saints FK
12:00
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
Avustralya - Queensland NPL
10:00
Brisbane City FC Brisbane City FC
10:00
Wynnum Wolves FC Wynnum Wolves FC
11:30
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
11:30
Redlands United FC Redlands United FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
09:15
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
09:15
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
11:30
Eastern Suburbs FC Eastern Suburbs FC
11:30
Souths United FC Souths United FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
11:00
Southside Eagles Southside Eagles
11:00
St George Willawong FC St George Willawong FC
12:00
Moreton City Excelsior FC 2 Moreton City Excelsior FC 2
12:00
Ipswich FC Ipswich FC
12:15
Broadbeach United Broadbeach United
12:15
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
Avustralya - Tazmanya NPL
07:00
South Hobart FC South Hobart FC
07:00
Glenorchy Knights FC Glenorchy Knights FC
07:30
Clarence Zebras FC Clarence Zebras FC
07:30
Launceston United SC Launceston United SC
09:30
Riverside Olympic FC Riverside Olympic FC
09:30
Devonport City SC Devonport City SC
09:45
Kingborough Lions United FC Kingborough Lions United FC
09:45
Launceston City FC Launceston City FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
08:00
North Geelong Warriors FC North Geelong Warriors FC
Avusturya - 2. Liga
21:00
Josko Ried Josko Ried
21:00
Schwarz Weiss Bregenz Schwarz Weiss Bregenz
Avusturya - Bundesliga
18:00
Austria Lustenau Austria Lustenau
18:00
SCR Altach SCR Altach
18:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
18:00
FK Austria Wien FK Austria Wien
18:00
WSG Tirol WSG Tirol
18:00
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
Gabala FK Gabala FK
15:30
PFK TURAN TOVUZ PFK TURAN TOVUZ
18:00
Neftchi Baku PFC Neftchi Baku PFC
18:00
ARAZ NAKCHIVAN PFK ARAZ NAKCHIVAN PFK
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
15:00
Volna Pinsk Volna Pinsk
15:00
FC Orsha FC Orsha
16:00
Energetik BGU Minsk Energetik BGU Minsk
16:00
FK Bumprom FK Bumprom
16:00
FC Ostrovets FC Ostrovets
16:00
Shakhtyor Soligorsk Reserve Shakhtyor Soligorsk Reserve
17:00
Niva Dolbizno Niva Dolbizno
17:00
FC Lida FC Lida
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
14:00
FC Transmash Mogilev FC Transmash Mogilev
14:00
Neman Grodno Neman Grodno
16:00
FC Gomel FC Gomel
16:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18:00
Isloch Isloch
18:00
FK Arsenal Dzerzhinsk FK Arsenal Dzerzhinsk
20:00
FC Torpedo Belaz Zhodino FC Torpedo Belaz Zhodino
20:00
Bate Borisov Bate Borisov
Bosna Hersek - Premier Lig
14:30
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
14:30
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
17:00
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
17:00
FK Velez Mostar FK Velez Mostar
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
17:30
Celik Zenica Celik Zenica
17:30
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
17:30
FK GORAZDE FK GORAZDE
17:30
Bratstvo Gracanica Bratstvo Gracanica
17:30
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
17:30
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
17:30
FK RADNIK HADZICI FK RADNIK HADZICI
17:30
BFK Simm Bau BFK Simm Bau
17:30
Zvijezda Gradacac Zvijezda Gradacac
17:30
NK Jedinstvo Bihac NK Jedinstvo Bihac
17:30
OFK GRADINA SREBRENIK OFK GRADINA SREBRENIK
17:30
FK Buducnost Banovici FK Buducnost Banovici
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:00
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
17:00
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
17:00
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
17:00
FK Borac Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica
17:00
ROMANIJA PALE ROMANIJA PALE
17:00
Drina Zvornik Drina Zvornik
17:00
Velez Nevesinje Velez Nevesinje
17:00
FK Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje
17:00
FK Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor
17:00
Laktasi Laktasi
17:00
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
17:00
FAMOS VOJKOVICI FAMOS VOJKOVICI
19:30
FK Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca
19:30
FK Omarska FK Omarska
20:00
Modrica Maksima Modrica Maksima
20:00
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
Brezilya - Amapaense
02:00
Oratorio AP Oratorio AP
02:00
Independente EC AP Independente EC AP
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
21:00
Clube Do Remo PA Clube Do Remo PA
22:30
3B Sport A&M 3B Sport A&M
22:30
Vf4 PB Vf4 PB
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
01:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
01:00
Gremio RS Gremio RS
02:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
02:00
SE Kindermann SC SE Kindermann SC
02:30
Santos FC SP Santos FC SP
02:30
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:00
America MG America MG
21:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
22:00
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
22:00
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
Brezilya - Campeonato Capixaba
23:00
Rio Branco AC ES Rio Branco AC ES
23:00
Rio Branco FC ES Rio Branco FC ES
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
22:00
CE Bento Goncalves RS CE Bento Goncalves RS
22:00
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
Brezilya - Paraibano
22:30
Botafogo FC PB Botafogo FC PB
22:30
Sousa EC PB Sousa EC PB
Brezilya - Paulista, Serie A2
21:10
Velo Clube SP Velo Clube SP
21:10
EC Noroeste SP EC Noroeste SP
Brezilya - Paulista, Serie A4
02:00
Barretos SP Barretos SP
02:00
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
21:00
CA Taquaritinga SP CA Taquaritinga SP
21:00
Rio Branco SP Rio Branco SP
22:00
Gremio Desportivo SC SP Gremio Desportivo SC SP
22:00
FC SKA Brasil SP FC SKA Brasil SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
21:00
Desportivo Brasil SP Desportivo Brasil SP
21:00
CA Votuporanguense SP CA Votuporanguense SP
23:00
GD Prudente SP GD Prudente SP
23:00
EC Sao Bernardo SP EC Sao Bernardo SP
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Porto Velho EC RO Porto Velho EC RO
22:30
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
Brezilya - Roraimense
23:00
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
23:00
Monte Roraima RR Monte Roraima RR
Brezilya - Sergipano
22:00
AD Confianca SE AD Confianca SE
22:00
CS Sergipe SE CS Sergipe SE
Brezilya - U20 Paulista
12:00
Presidente Prudente FC SP U20 Presidente Prudente FC SP U20
12:00
Tupa SP Tupa SP
21:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
21:00
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
EC Agua Santa EC Agua Santa
21:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:00
Jabaquara AC SP U20 Jabaquara AC SP U20
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
Bulgaristan - B PFG
15:00
FC Maritsa Plovdiv FC Maritsa Plovdiv
15:00
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
17:00
C´Morets Burgas C´Morets Burgas
17:00
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
17:00
Sportist Svoge Sportist Svoge
17:00
PFC Ludogorets Razgrad II PFC Ludogorets Razgrad II
17:00
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
17:00
Liteks Lovech Liteks Lovech
17:00
FK BDIN VIDIN FK BDIN VIDIN
17:00
Montana Montana
17:00
PFC Belasitsa Petrich PFC Belasitsa Petrich
17:00
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
17:00
Marek Dupnica Marek Dupnica
17:00
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
Bulgaristan - Parva Liga
17:45
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
17:45
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
20:15
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
20:15
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
Burundi - Ligue A
14:00
Telaviv FC Telaviv FC
14:00
Bumamuru FC Bumamuru FC
14:00
Llb Amasipiri FC Llb Amasipiri FC
14:00
Magara Young Boys Magara Young Boys
16:00
Moso Sugar Company Moso Sugar Company
16:00
Kayanza United FC Kayanza United FC
16:30
AS Inter Star AS Inter Star
16:30
Rukinzo FC Rukinzo FC
16:30
Flambeau Du Centre FC Flambeau Du Centre FC
16:30
Aigle Noir CS Aigle Noir CS
Cebelitarık - Ulusal Lig
17:30
Europa FC Europa FC
17:30
Lions Gibraltar Lions Gibraltar
20:30
College 1975 FC College 1975 FC
20:30
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
Çekya - 1st Division
16:00
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
16:00
Sparta Prague Sparta Prague
16:00
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
16:00
FK Teplice FK Teplice
16:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
16:00
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
19:00
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
19:00
1 FC Slovacko Uherske Hradiste 1 FC Slovacko Uherske Hradiste
Çekya - CFL
11:15
FK Jablonec B FK Jablonec B
11:15
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
11:30
SK Dynamo Ceske Budejovice B SK Dynamo Ceske Budejovice B
11:30
FK Loko Vltavin FK Loko Vltavin
11:30
FK Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur
11:30
FA Povltavska FA Povltavska
11:30
FC Kolin FC Kolin
11:30
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
11:30
FK Prepere FK Prepere
11:30
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
16:00
FK Banik Sous FK Banik Sous
16:00
FC Slovan Liberec B FC Slovan Liberec B
17:30
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
17:30
FK Dukla Prague B FK Dukla Prague B
17:30
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
17:30
FK Chlumec Nad Cidlinou FK Chlumec Nad Cidlinou
Çekya - Divize A
11:15
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
11:15
SK Petrin Plzen SK Petrin Plzen
11:15
FC Viktoria Marianske Lazne FC Viktoria Marianske Lazne
11:15
Tj Jiskra Domazlice II Tj Jiskra Domazlice II
11:15
SK Aritma Prag SK Aritma Prag
11:15
FK Jindrichuv Hradec 1910 FK Jindrichuv Hradec 1910
11:30
FK Komarov FK Komarov
11:30
FK Tachov FK Tachov
17:30
FC Rokycany FC Rokycany
17:30
FK Spartak Sobeslav FK Spartak Sobeslav
17:30
SK Otava Katovice SK Otava Katovice
17:30
FK Slavoj Cesky Krumlov FK Slavoj Cesky Krumlov
17:30
SK Klatovy 1898 SK Klatovy 1898
17:30
SK Horovice SK Horovice
17:30
SK Senco Doubravka SK Senco Doubravka
17:30
FK Pribram B FK Pribram B
Çekya - Divize B
11:15
SK Ujezd Praha 4 SK Ujezd Praha 4
11:15
Tj Sokol Nespeky Tj Sokol Nespeky
11:15
Brandys Nad Labem Brandys Nad Labem
11:15
Kladno Kladno
11:15
FK Olympie Brezova FK Olympie Brezova
11:15
FK Ostrov FK Ostrov
11:15
FK Neratovice Byskovice FK Neratovice Byskovice
11:15
SK Steti SK Steti
17:30
SK Cesky Brod SK Cesky Brod
17:30
FK Hvezda Cheb FK Hvezda Cheb
Çekya - Divize C
11:15
Letohrad Letohrad
11:15
MFK Trutnov MFK Trutnov
11:30
TJ Velke Hamry TJ Velke Hamry
11:30
FK Turnov FK Turnov
11:30
FC Slavia HK FC Slavia HK
11:30
SK Benesov SK Benesov
11:30
SK Kosmonosy SK Kosmonosy
11:30
FK Caslav FK Caslav
12:00
Tj Spoje Praha Tj Spoje Praha
12:00
SK Kopana Benatky nad Jizerou SK Kopana Benatky nad Jizerou
17:30
FK Dobrovice FK Dobrovice
17:30
MFk Chrudim B MFk Chrudim B
17:30
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
17:30
Rmsk Cidlina Rmsk Cidlina
Çekya - Divize D
11:15
MSK Breclav MSK Breclav
11:15
FK Pelhrimov FK Pelhrimov
11:15
FC Slovan Havlickuv Brod FC Slovan Havlickuv Brod
11:15
Slavoj Polna Slavoj Polna
16:30
SK Tatran Zdirec nad Doubravou SK Tatran Zdirec nad Doubravou
16:30
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Çekya - Divize E
16:30
SK Batov 1930 SK Batov 1930
16:30
1 HFK Olomouc 1 HFK Olomouc
16:30
TJ Skastice TJ Skastice
16:30
FK Kozlovice FK Kozlovice
16:30
FK Nove Sady FK Nove Sady
16:30
TJ Slovan Bzenec TJ Slovan Bzenec
16:30
1.FC Viktorie Prerov 1.FC Viktorie Prerov
16:30
SK Jiskra Rymarov SK Jiskra Rymarov
16:30
Sternberk Sternberk
16:30
FC Vsetin FC Vsetin
16:30
Sfk Elko Holesov Sfk Elko Holesov
16:30
Tatran Vsechovice Tatran Vsechovice
17:00
FC Strani FC Strani
17:00
Kostelec Na Hane Kostelec Na Hane
Çekya - Divize F
11:15
FC Vratimov FC Vratimov
11:15
Tj Repiste Tj Repiste
11:15
Opava B Opava B
11:15
SK Beskyd Frenstat p.R. SK Beskyd Frenstat p.R.
16:30
FK Jesenik FK Jesenik
16:30
FK Bilovec FK Bilovec
16:30
Vitkovice Vitkovice
16:30
MFK Havirov MFK Havirov
Çekya - FNL
11:15
MFK Vyskov MFK Vyskov
11:15
MFK Chrudim MFK Chrudim
11:30
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
11:30
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
17:30
SK Lisen SK Lisen
17:30
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
Çekya - MSFL
11:15
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
11:15
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
16:30
FK Hodonin FK Hodonin
16:30
SK Unicov SK Unicov
16:30
FK Frydek Mistek FK Frydek Mistek
16:30
Slovacko B Slovacko B
16:30
1.BFK Frydlant nad Ostravici 1.BFK Frydlant nad Ostravici
16:30
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
16:30
CSK Uhersky Brod CSK Uhersky Brod
16:30
TJ Start Brno TJ Start Brno
16:30
FK Blansko FK Blansko
16:30
SK Hranice SK Hranice
Çekya - U19 1.Grup
11:00
FC Slovan Liberec U19 FC Slovan Liberec U19
11:00
FC Vysocina Jihlava U19 FC Vysocina Jihlava U19
11:00
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
11:00
Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
12:00
Sparta Prague Sparta Prague
12:00
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
12:00
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
12:00
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
12:00
MFK Frydek Mistek U19 MFK Frydek Mistek U19
12:00
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
12:00
1 FC Brno U19 1 FC Brno U19
12:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
14:00
Slavia Prague Slavia Prague
14:00
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
Cezayir - Cezayir Kupası
19:30
CS Constantine CS Constantine
19:30
Ben Aknoun Ben Aknoun
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
Yanbian Longding Yanbian Longding
10:00
Shijiazhuang Kungfu FC Shijiazhuang Kungfu FC
10:30
Dalian Zhixing FC Dalian Zhixing FC
10:30
Liaoning Tieren FC Liaoning Tieren FC
14:30
Nanjing City Nanjing City
14:30
Foshan Nanshi FC Foshan Nanshi FC
14:30
Yunnan Yukun Yunnan Yukun
14:30
Wuxi Wuguo Wuxi Wuguo
Çin - Çin Süper Ligi
10:30
Henan Henan
10:30
Nantong Zhiyun FC Nantong Zhiyun FC
14:35
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
14:35
Beijing Guoan Beijing Guoan
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00
Wuhan Jianghan University Wuhan Jianghan University
10:00
Zhejiang Hangzhou Zhejiang Hangzhou
10:00
Chongqing Yongchuan Chongqing Yongchuan
10:00
Guangdong Meizhou Hakka FC Guangdong Meizhou Hakka FC
10:00
Beijing Bg Phoenix FC Beijing Bg Phoenix FC
10:00
Shaanxi Chang An Athletic FC Shaanxi Chang An Athletic FC
Danimarka - 1.Lig
14:00
Kolding IF Kolding IF
14:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
19:30
FC Helsingoer FC Helsingoer
19:30
Hilleroed Fodbold Hilleroed Fodbold
Danimarka - 2nd Division Doğu
14:45
Frederiksberg Alliancen 2000 Frederiksberg Alliancen 2000
14:45
Skive IK Skive IK
15:00
Middelfart BK Middelfart BK
15:00
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
15:00
Brabrand IF Brabrand IF
15:00
HIK Hellerup HIK Hellerup
Danimarka - 3. Lig
14:00
Vanloese IF Vanloese IF
14:00
SFB Oure FA SFB Oure FA
15:00
Naesby BK Naesby BK
15:00
BK Frem BK Frem
15:00
Vejgaard BK Vejgaard BK
15:00
Young Boys FD Silkeborg Young Boys FD Silkeborg
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
15:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
15:00
Broendby IF Broendby IF
20:00
Koldingq Koldingq
20:00
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
Danimarka Amatör - Danmarksserien
14:00
Viby IF Viby IF
14:00
Horsens FS Horsens FS
14:00
Odder IGF Odder IGF
14:00
Arhus Fremad 2 Arhus Fremad 2
14:30
Kjellerup IF Kjellerup IF
14:30
OKS OKS
14:30
Norresundby FB Norresundby FB
14:30
B. 1909 B. 1909
14:30
KFUM BK Roskilde KFUM BK Roskilde
14:30
Slagelse BI Slagelse BI
15:00
AB Taarnby AB Taarnby
15:00
B 1908 B 1908
15:00
Herlev IF Herlev IF
15:00
Vb 1968 Vb 1968
15:00
Greve Fodbold Greve Fodbold
15:00
Ringsted IF Ringsted IF
15:00
Naestved IF Naestved IF
15:00
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
16:30
Vorup Vorup
16:30
BK Marienlyst BK Marienlyst
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
CD Cuenca CD Cuenca
0 : 1
SD Aucas SD Aucas
21:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
21:00
CD Tecnico Universitario CD Tecnico Universitario
23:30
CSD Macara CSD Macara
23:30
Orense SC Orense SC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
21:00
Municipal Limeno Municipal Limeno
21:00
AD Isidro Metapan AD Isidro Metapan
21:00
CD Aguila CD Aguila
21:00
CD Luis Angel Firpo CD Luis Angel Firpo
21:00
11 Deportivo FC 11 Deportivo FC
21:00
Jocoro FC Jocoro FC
21:00
Alianza FC Alianza FC
21:00
Santa Tecla FC Santa Tecla FC
21:00
CD Fuerte San Francisco U20 CD Fuerte San Francisco U20
21:00
CD Platense CD Platense
21:00
CD Fas CD Fas
21:00
CD Dragon CD Dragon
El Salvador - Segunda Division
23:30
CD Pipil CD Pipil
23:30
CD Santiagueno CD Santiagueno
Ermenistan - Premier Lig
17:00
FC Urartu Yerevan FC Urartu Yerevan
17:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
Estonya - Esiliiga
19:00
FC Tallinn FC Tallinn
19:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
19:00
Harju JK Laagri Harju JK Laagri
19:00
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
Estonya - Esiliiga B
15:00
Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju FC U21
15:00
FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
19:00
Laanemaa Jk Haapsalu Laanemaa Jk Haapsalu
19:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
JK Tabasalu JK Tabasalu
19:00
Viimsi JK Viimsi JK
19:00
Tartu Jk Tammeka Tartu Jk Tammeka
19:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Estonya - Premium Liiga
12:30
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
12:30
Kuressaare Kuressaare
17:00
Trans Narva Trans Narva
17:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
19:00
FC Nomme United FC Nomme United
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
16:00
Shashemene Kenema Shashemene Kenema
19:00
Mekelakeya Mekelakeya
19:00
Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
Faroe Adaları - 1. deild
15:30
B71 Sandoy B71 Sandoy
15:30
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
17:00
Ki Klaksvik II Ki Klaksvik II
17:00
B36 B36 Torshavn IITorshavn II B36 B36 Torshavn IITorshavn II
17:00
AB Argir AB Argir
17:00
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
17:00
HB Torshavn II HB Torshavn II
17:00
NSI Runavik II NSI Runavik II
Fas - Botola Pro D1
19:00
Maghreb As De Fes Maghreb As De Fes
19:00
CA Youssoufia Berrechid CA Youssoufia Berrechid
21:00
Fus Rabat Fus Rabat
21:00
Union Touarga Union Touarga
21:00
Wydad AC Wydad AC
21:00
AS Far Rabat AS Far Rabat
23:00
Hassania Union Sport Agadir Hassania Union Sport Agadir
23:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
Fas - Botola Pro D2
19:00
Chabab Atlas Khenifra Chabab Atlas Khenifra
19:00
Difaa Hassani El Jadidi Difaa Hassani El Jadidi
19:00
CODM Meknes CODM Meknes
19:00
AS Sale AS Sale
19:00
Ittifaq Marrakech Ittifaq Marrakech
19:00
Union Sportive Musulmane Oujda Union Sportive Musulmane Oujda
19:00
Olympique Dcheira Olympique Dcheira
19:00
Kawkab Athletic Club of Marrakech Kawkab Athletic Club of Marrakech
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Taguig FC Taguig FC
10:00
Philippine Air Force FC Philippine Air Force FC
12:30
Stallion FC Stallion FC
12:30
Meralco Manila Meralco Manila
15:00
Don Bosco Garelli United Don Bosco Garelli United
15:00
Kaya FC–Iloilo Kaya FC–Iloilo
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
16:00
Grankulla IFK Grankulla IFK
16:00
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
16:00
FC Futura FC Futura
16:00
Myllykosken Pallo -47 Myllykosken Pallo -47
18:00
Lahden Reipas Lahden Reipas
18:00
FC Kiffen FC Kiffen
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
16:00
Sexypoexyt Sexypoexyt
16:00
HJS Akatemia HJS Akatemia
19:30
FC Inter Turku 2 FC Inter Turku 2
19:30
VJS VJS
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:00
JS Hercules JS Hercules
18:00
Narpes Kraft Narpes Kraft
19:00
OPS Oulu OPS Oulu
19:00
TP-47 TP-47
19:00
SJK Akatemia/2 SJK Akatemia/2
19:00
Jps Jps
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
15:00
Jypk Jypk
15:00
Hps Hps
16:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
16:00
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
18:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
18:00
FC Honka FC Honka
Finlandiya - Veikkausliiga
14:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
14:00
IF Gnistan IF Gnistan
17:00
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
17:00
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
Finlandiya - Ykkonen
15:30
KPV Kokkola KPV Kokkola
15:30
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
16:00
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
16:00
Oulun Luistinseura Oulun Luistinseura
16:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
16:00
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
17:00
VIFK VIFK
17:00
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
19:00
HJK Klubi 04 HJK Klubi 04
19:00
Jazz Pori Jazz Pori
Finlandiya - Ykkosliiga
16:00
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
16:00
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
16:00
Salpa Salpa
16:00
Jippo Jippo
16:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
16:00
Japs Japs
16:00
Turun Palloseura Turun Palloseura
16:00
FF Jaro FF Jaro
16:00
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
16:00
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
Galler - Cymru Premier
14:30
Haverfordwest Haverfordwest
14:30
Colwyn Bay Colwyn Bay
16:30
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
16:30
The New Saints The New Saints
16:30
Newtown AFC Newtown AFC
16:30
Caernarfon Town FC Caernarfon Town FC
16:30
Barry Town United FC Barry Town United FC
16:30
Aberystwyth Town FC Aberystwyth Town FC
16:30
Pontypridd Town Pontypridd Town
16:30
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
16:00
Abertillery Bluebirds Abertillery Bluebirds
16:00
Ammanford Ammanford
16:30
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
16:30
Abergavenny Town Abergavenny Town
16:30
Abergavenny Town Abergavenny Town
16:30
Caerau Ely FC Caerau Ely FC
16:30
Abertillery Bluebirds Abertillery Bluebirds
16:30
Afan Lido Afan Lido
16:30
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
16:30
Trefelin BGC Trefelin BGC
16:30
Carmarthen Town Carmarthen Town
16:30
Llantwit Major Llantwit Major
16:30
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
16:30
Goytre Utd. Goytre Utd.
16:30
Baglan Dragons Baglan Dragons
16:30
Pontardawe Town FC Pontardawe Town FC
16:30
Taffs Well Taffs Well
16:30
Ammanford Ammanford
19:15
Llanelli Town Llanelli Town
19:15
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
16:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
16:30
Flint Town United FC Flint Town United FC
16:30
Buckley Town Buckley Town
16:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
16:30
Buckley Town Buckley Town
16:30
Chirk AAA Chirk AAA
16:30
Denbigh Town Denbigh Town
16:30
Flint Town United FC Flint Town United FC
16:30
Gresford Athletic Gresford Athletic
16:30
Prestatyn Town Prestatyn Town
16:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
16:30
Airbus UK Broughton Airbus UK Broughton
16:30
Llandudno FC Llandudno FC
16:30
Caersws Caersws
16:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
16:30
Bangor 1876 FC Bangor 1876 FC
16:30
Mold Alexandra FC Mold Alexandra FC
16:30
Ruthin Town Ruthin Town
16:30
Porthmadog Porthmadog
16:30
Holywell Town Holywell Town
16:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
16:30
Holywell Town Holywell Town
Gana - Premier Lig
21:00
Hearts of Oak Hearts of Oak
21:00
Karela United Fc Karela United Fc
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
23:00
CSD Municipal CSD Municipal
23:00
H. Xinabajul H. Xinabajul
Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
16:00
Supersport United Supersport United
19:00
AmaZulu FC AmaZulu FC
19:00
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
15:00
FC Aragvi Dusheti FC Aragvi Dusheti
15:00
Kolkheti Khobi Kolkheti Khobi
15:00
FC Gareji Sagarejo FC Gareji Sagarejo
15:00
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
15:00
FC WIT Georgia FC WIT Georgia
15:00
Dinamo-2 Tbilisi Dinamo-2 Tbilisi
18:00
FC Spaeri FC Spaeri
18:00
SFC Shturmi Sartichala SFC Shturmi Sartichala
18:00
FC Lokomotivi Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi
18:00
FC Rustvai FC Rustvai
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Northeast United FC Northeast United FC
17:00
Odisha FC Odisha FC
Hindistan - I-Ligi
12:00
Real Kashmir Real Kashmir
12:00
Namdhari Sports Academy Namdhari Sports Academy
14:00
Sreenidi Deccan FC Sreenidi Deccan FC
14:00
Shillong Lajong FC Shillong Lajong FC
15:30
Mohammedan SC Mohammedan SC
15:30
Delhi FC Delhi FC
Hırvatístan - Druga NL
16:00
NK Radnik Krizevci NK Radnik Krizevci
16:00
Dugo Selo Dugo Selo
17:30
Nk Marsonia 1909 Nk Marsonia 1909
17:30
NK Trnje NK Trnje
17:30
Belisce Belisce
17:30
Nk Krk Nk Krk
17:30
Jadran Porec Jadran Porec
17:30
NK Hrvace NK Hrvace
Hırvatístan - HNL
17:50
NK Varazdin NK Varazdin
17:50
NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
20:00
HNK Gorica HNK Gorica
20:00
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
Hırvatístan - Prva NL
15:50
Orijent 1919 Rijeka Orijent 1919 Rijeka
15:50
NK Zrinski Osjecko NK Zrinski Osjecko
17:30
NK Dugopolje NK Dugopolje
17:30
NK Sesvete NK Sesvete
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Southern District FC Southern District FC
10:00
Hong Kong Rangers FC Hong Kong Rangers FC
10:00
Eastern SC Eastern SC
10:00
Resources Capital FC Resources Capital FC
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
17:00
Billericay Town Billericay Town
17:00
Cheshunt FC Cheshunt FC
17:00
Canvey Island Canvey Island
17:00
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
17:00
Carshalton Athletic Carshalton Athletic
17:00
Bognor Regis Bognor Regis
17:00
Chatham Town Chatham Town
17:00
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
17:00
Enfield Town Enfield Town
17:00
Potters Bar Town Potters Bar Town
17:00
Hashtag United Hashtag United
17:00
Concord Rangers Concord Rangers
17:00
Hastings United FC Hastings United FC
17:00
Whitehawk Whitehawk
17:00
Horsham FC Horsham FC
17:00
Cray Wanderers Cray Wanderers
17:00
Lewes Lewes
17:00
Kingstonian FC Kingstonian FC
17:00
Margate FC Margate FC
17:00
Hornchurch FC Hornchurch FC
17:00
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
17:00
Haringey Borough FC Haringey Borough FC
İngiltere Amator - Konferans Güney
17:00
Bath City FC Bath City FC
17:00
Torquay United Torquay United
17:00
Chelmsford City Chelmsford City
17:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
17:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
17:00
Chippenham Town Chippenham Town
17:00
Farnborough FC Farnborough FC
17:00
Taunton Town Taunton Town
17:00
Hampton & Richmond Borough FC Hampton & Richmond Borough FC
17:00
Dover Athletic Dover Athletic
17:00
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
17:00
Braintree Town FC Braintree Town FC
17:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
17:00
Slough Town Slough Town
17:00
ST Albans City ST Albans City
17:00
Worthing FC Worthing FC
17:00
Truro City Truro City
17:00
Maidstone United FC Maidstone United FC
17:00
Welling United Welling United
17:00
Weymouth FC Weymouth FC
17:00
Weston Super Mare Weston Super Mare
17:00
Aveley Aveley
17:00
Yeovil Town Yeovil Town
17:00
Dartford FC Dartford FC
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
17:00
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
17:00
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
17:00
Boston United FC Boston United FC
17:00
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
17:00
Brackley Town FC Brackley Town FC
17:00
Chester FC Chester FC
17:00
Buxton FC Buxton FC
17:00
Bishop´s Stortford Bishop´s Stortford
17:00
Chorley FC Chorley FC
17:00
Banbury United Banbury United
17:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
17:00
Gloucester Gloucester
17:00
Darlington Darlington
17:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
17:00
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
17:00
Peterborough Sports FC Peterborough Sports FC
17:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
17:00
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
17:00
Southport Southport
17:00
Rushall Olympic Rushall Olympic
17:00
Tamworth Tamworth
17:00
South Shields South Shields
17:00
Warrington Town Warrington Town
17:00
Hereford FC Hereford FC
İngiltere Amator - Northern Premier League
17:00
Ashton United FC Ashton United FC
17:00
Ilkeston Town FC Ilkeston Town FC
17:00
Atherton Collieries AFC Atherton Collieries AFC
17:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
17:00
Basford United Basford United
17:00
Macclesfield FC Macclesfield FC
17:00
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
17:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
17:00
G´borough Trinity G´borough Trinity
17:00
Hyde United Hyde United
17:00
Matlock Town Matlock Town
17:00
Guiseley AFC Guiseley AFC
17:00
Morpeth Town Morpeth Town
17:00
Worksop Town Worksop Town
17:00
Warrington Rylands 1906 FC Warrington Rylands 1906 FC
17:00
Lancaster City Lancaster City
17:00
Whitby Town Whitby Town
17:00
Radcliffe FC Radcliffe FC
17:00
Workington Workington
17:00
Marine FC Marine FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
13:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
13:00
Fulham FC Fulham FC
18:00
Brighton and Hove Albion Brighton and Hove Albion
18:00
Reading FC Reading FC
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
17:00
Berkhamsted FC Berkhamsted FC
17:00
Barwell FC Barwell FC
17:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
17:00
AFC Sudbury AFC Sudbury
17:00
Coalville Town Coalville Town
17:00
Alvechurch Alvechurch
17:00
Hitchin Town Hitchin Town
17:00
Halesowen Town FC Halesowen Town FC
17:00
Leamington FC Leamington FC
17:00
Stamford Stamford
17:00
Long Eaton United Long Eaton United
17:00
AFC Telford United AFC Telford United
17:00
Mickleover FC Mickleover FC
17:00
Stratford Town Stratford Town
17:00
Redditch United Redditch United
17:00
Leiston Leiston
17:00
Royston Town Royston Town
17:00
Kettering Forest Kettering Forest
17:00
St Ives Town St Ives Town
17:00
Stourbridge Stourbridge
İngiltere Amator - Southern League Premier South
15:30
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
15:30
Basingstoke Town Basingstoke Town
17:00
Walton & Hersham FC Walton & Hersham FC
17:00
Sholing FC Sholing FC
17:00
Tiverton Town Tiverton Town
17:00
Chesham United Chesham United
17:00
Salisbury FC Salisbury FC
17:00
Harrow Borough Harrow Borough
17:00
Merthyr Town Merthyr Town
17:00
Hendon Hendon
17:00
Hungerford Town Hungerford Town
17:00
Totton Totton
17:00
Gosport Borough Gosport Borough
17:00
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
17:00
Dorchester Town Dorchester Town
17:00
Hanwell Town Hanwell Town
17:00
Didcot Town Didcot Town
17:00
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
17:00
Bracknell Town Bracknell Town
17:00
Winchester City FC Winchester City FC
17:00
Poole Town Poole Town
17:00
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
İrlanda - Birinci Lig
21:30
Longford Town Longford Town
21:30
Bray Wanderers Bray Wanderers
İrlanda - Premier Division, Kadınlar
16:00
Shelbourne FC Kadınlar Shelbourne FC Kadınlar
16:00
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers FC
17:00
Cork City Wfc Cork City Wfc
17:00
DLR Waves DLR Waves
19:00
DLR Waves DLR Waves
19:00
Cork City Wfc Cork City Wfc
19:00
Galway Wfc Galway Wfc
19:00
Bohemian FC Bohemian FC
19:00
Treaty United Treaty United
19:00
Sligo Rovers Sligo Rovers
21:30
Athlone Town FC Athlone Town FC
21:30
Peamount United Peamount United
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
18:30
Polvorin FC Polvorin FC
18:30
Viveiro CF Viveiro CF
19:00
CD Estradense CD Estradense
19:00
Atletico Arteixo Atletico Arteixo
19:00
UD Barbadas UD Barbadas
19:00
Rapido de Bouzas Rapido de Bouzas
19:15
Silva SD Silva SD
19:15
UD Somozas UD Somozas
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10
19:30
AD Cartaya AD Cartaya
19:30
Puente Genil FC Puente Genil FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
16:45
CE Felanitx CE Felanitx
16:45
UD Alcudia UD Alcudia
17:00
UD Collerense UD Collerense
17:00
SD Portmany SD Portmany
17:00
FC Inter Manacor FC Inter Manacor
17:00
CE Santanyi CE Santanyi
17:30
UD Arenal UD Arenal
17:30
CE Alaior CE Alaior
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
14:30
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
14:30
San Bartolome CF San Bartolome CF
18:30
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
18:30
UD Gran Tarajal UD Gran Tarajal
18:30
CD Santa Ursula CD Santa Ursula
18:30
Lanzarote Lanzarote
19:00
CD Herbania CD Herbania
19:00
CA Victoria CA Victoria
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
17:30
Montecasillas FC Montecasillas FC
17:30
CD Algar CD Algar
18:00
Balsicas Atletico Balsicas Atletico
18:00
Union Molinense CF 2020 Union Molinense CF 2020
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15
17:00
Ucd Burlades Ucd Burlades
17:00
CD Ardoi FE CD Ardoi FE
17:00
Beti Kozkor KE Beti Kozkor KE
17:00
CD Cortes Navarre CD Cortes Navarre
17:15
CD Oberena CD Oberena
17:15
CD Huarte CD Huarte
17:30
CD Beti Onak CD Beti Onak
17:30
SD Lagunak SD Lagunak
18:00
CD Avance Ezcabarte CD Avance Ezcabarte
18:00
CD Cantolagua CD Cantolagua
18:00
Pena Sport FC Pena Sport FC
18:00
CD Subiza CD Subiza
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
18:00
Comillas CF Comillas CF
18:00
CD Alfaro CD Alfaro
18:30
Casalarreina CF Casalarreina CF
18:30
CD Varea CD Varea
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
17:30
UD Fraga UD Fraga
17:30
AD Almudevar AD Almudevar
17:30
CD Ebro CD Ebro
17:30
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
18:00
CD Belchite 97 CD Belchite 97
18:00
CF Atletico de Monzon CF Atletico de Monzon
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
17:15
Conquense Conquense
17:15
Atletico Tomelloso Atletico Tomelloso
18:00
CD Villacanas CD Villacanas
18:00
AD San Clemente AD San Clemente
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
18:00
CD Colindres CD Colindres
18:00
UD Samano UD Samano
18:00
CD Bezana CD Bezana
18:00
SD Atletico Albericia SD Atletico Albericia
18:45
CD Revilla CD Revilla
18:45
Velarde CF Velarde CF
19:00
CD Elemental Atletico Mineros CD Elemental Atletico Mineros
19:00
CD Guarnizo CD Guarnizo
19:30
CD Laredo CD Laredo
19:30
UM Escobedo UM Escobedo
20:00
CD Naval CD Naval
20:00
Castro FC Castro FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
17:30
SD Beasain SD Beasain
17:30
Pasaia Ke Pasaia Ke
18:00
CD Anaitasuna CD Anaitasuna
18:00
Scd Durango Scd Durango
18:00
CD Aurrera Ondarroa CD Aurrera Ondarroa
18:00
SD Leioa SD Leioa
19:30
Urduliz Ft Urduliz Ft
19:30
Touring Ke Touring Ke
19:30
CD San Ignacio CD San Ignacio
19:30
CD Padura CD Padura
19:30
Club Portugalete Club Portugalete
19:30
CD Vitoria CD Vitoria
21:30
Anorga Kke Anorga Kke
21:30
Deportivo Alaves C Deportivo Alaves C
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5
18:00
FC L Escala FC L Escala
18:00
UE Castelldefels UE Castelldefels
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
17:00
Elche Ilicitano CF Elche Ilicitano CF
17:00
Silla CF Silla CF
18:00
Atzeneta UE Atzeneta UE
18:00
CD Castellon B CD Castellon B
18:00
AC Torrellano AC Torrellano
18:00
CD Soneja CD Soneja
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
17:00
Real Madrid C Real Madrid C
17:00
AD Torrejon CF AD Torrejon CF
18:00
CD Paracuellos Antamira CD Paracuellos Antamira
18:00
CD Leganes B CD Leganes B
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
17:45
CD Laguna de Duero CD Laguna de Duero
17:45
SD Ponferradina B SD Ponferradina B
19:00
CD Palencia Cristo Atletico CD Palencia Cristo Atletico
19:00
Cultural Deportiva Leonesa B Cultural Deportiva Leonesa B
19:00
CD Villaralbo CD Villaralbo
19:00
Atletico Tordesillas Atletico Tordesillas
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
14:00
MALAGA B MALAGA B
14:00
Atletico Melilla CF Atletico Melilla CF
İsrail - Alef Ligi
21:30
Hapoel Marmorek FC Hapoel Marmorek FC
21:30
SC Hapoel Lod SC Hapoel Lod
İsrail - Premier Lig
15:30
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem FC
15:30
Hapoel Hadera FC Hapoel Hadera FC
17:45
Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa FC
17:45
Bnei Sakhnin FC Bnei Sakhnin FC
20:00
Hapoel Tel Aviv FC Hapoel Tel Aviv FC
20:00
Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
14:00
Onsala BK Onsala BK
14:00
Ljungskile SK Ljungskile SK
14:00
Angelholms FF Angelholms FF
14:00
FC Rosengaard 1917 FC Rosengaard 1917
17:00
Jönköping Södra Jönköping Södra
17:00
Falkenbergs FF Falkenbergs FF
17:00
Torslanda IK Torslanda IK
17:00
BK Olympic BK Olympic
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
14:00
Pitea IF Pitea IF
14:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
14:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
14:00
Karlbergs BK Karlbergs BK
14:00
Vasalund Essinge Vasalund Essinge
14:00
Taby FK Taby FK
17:00
Nordic United FC Nordic United FC
17:00
Sollentuna FF Sollentuna FF
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
15:00
IK Gauthiod IK Gauthiod
15:00
Herrestads AIF Herrestads AIF
15:00
Saffle SK Saffle SK
15:00
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
15:00
IK Konghalla IK Konghalla
15:00
IFK Kumla FK IFK Kumla FK
17:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
17:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
14:00
Viggbyholms IK FF Viggbyholms IK FF
14:00
FC Arlanda FC Arlanda
16:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
16:00
FC Gute FC Gute
17:00
IK Franke IK Franke
17:00
Enkopings SK Enkopings SK
17:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
17:00
FC Jarfalla FC Jarfalla
İsveç - 2. Lig, Norrland
13:00
Algarna Harnosand IF Algarna Harnosand IF
13:00
Kiruna FF Kiruna FF
15:00
Taftea IK Taftea IK
15:00
Skelleftea FF Skelleftea FF
15:00
IFK Luleaa IFK Luleaa
15:00
Ytterhogdals IK Ytterhogdals IK
17:00
Team TG FF Team TG FF
17:00
IFK Östersund IFK Östersund
17:00
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
17:00
Frösö IF Frösö IF
20:00
Gottne IF Gottne IF
20:00
Lucksta IF Lucksta IF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
14:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
14:00
IFK Simrishamn IFK Simrishamn
14:00
Osterlen FF Osterlen FF
14:00
FBK Balkan FBK Balkan
15:00
IFK Berga IFK Berga
15:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
17:00
Smedby AIS Smedby AIS
17:00
Huddinge IF Huddinge IF
17:00
IFK Haninge IFK Haninge
17:00
IF Sylvia IF Sylvia
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
13:00
Hittarps IK Hittarps IK
13:00
Vastra Frölunda IF Vastra Frölunda IF
14:00
Jonsereds Jonsereds
14:00
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
14:00
Landvetter IS Landvetter IS
14:00
Husqvarna FF Husqvarna FF
15:00
Laholms FK Laholms FK
15:00
IK Tord IK Tord
15:00
BK Astrio BK Astrio
15:00
Lindome GIF Lindome GIF
İsveç - Allsvenskan
16:00
Mjallby AIF Mjallby AIF
16:00
AIK AIK
18:30
Vasteras SK Vasteras SK
18:30
Halmstads BK Halmstads BK
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
14:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
14:00
Linkopings FC Linkopings FC
16:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
16:00
IFK Norrkoping DFK IFK Norrkoping DFK
16:00
KIF Orebro DFF KIF Orebro DFF
16:00
Hammarby Hammarby
16:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
16:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
İsveç - Superettan
16:00
Landskrona Bois Landskrona Bois
16:00
IK Oddevold IK Oddevold
16:00
Varbergs Varbergs
16:00
Östersund FK Östersund FK
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
Eskilstuna United DFF Eskilstuna United DFF
14:00
Jitex Molndal BK Jitex Molndal BK
15:00
Sundsvalls DFF Sundsvalls DFF
15:00
Gamla Upsala SK Gamla Upsala SK
15:00
Malmo FF Malmo FF
15:00
Umea IK Umea IK
17:00
Bollstanas SK Bollstanas SK
17:00
IFK Kalmar IFK Kalmar
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:15
Halmstads BK Halmstads BK
15:15
BK Hacken BK Hacken
16:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
16:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
17:00
IFK Norrkoping FK IFK Norrkoping FK
17:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
18:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
18:00
Djurgardens IF Djurgardens IF
İsviçre - Challange Ligi
19:00
FC Thun FC Thun
19:00
AC Bellinzona AC Bellinzona
19:00
FC Baden FC Baden
19:00
FC Sion FC Sion
İsviçre - Süper Lig
19:00
Lausanne-Sport Lausanne-Sport
19:00
FC Zurich FC Zurich
19:00
Grasshoppers Club Zurich Grasshoppers Club Zurich
19:00
FC Lugano FC Lugano
21:30
FC St Gallen 1879 FC St Gallen 1879
21:30
Yverdon Sport Yverdon Sport
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
18:00
Grasshopper Zurich Grasshopper Zurich
18:00
Frauenteam Thun Berner Oberland Frauenteam Thun Berner Oberland
18:00
FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen 1879
18:00
FC Aarau FC Aarau
18:00
Young Boys Bern Young Boys Bern
18:00
FC Luzern FC Luzern
18:00
FC Basel FC Basel
18:00
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
18:00
Servette FC Chenois Servette FC Chenois
18:00
FC Zurich FC Zurich
İsviçre - Yükselme Ligi
15:00
BSC Young Boys BSC Young Boys
15:00
FC St. Gallen FC St. Gallen
16:00
FC Basel FC Basel
16:00
SC Cham SC Cham
16:00
Biel Biel
16:00
Etoile Carouge Etoile Carouge
16:00
FC Lugano FC Lugano
16:00
SR Delemont SR Delemont
17:00
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
17:00
SC Kriens SC Kriens
17:00
SC Bruhl St Gallen SC Bruhl St Gallen
17:00
Servette FC Servette FC
17:00
FC Luzern FC Luzern
17:00
FC Bulle FC Bulle
17:00
FC Zurich FC Zurich
17:00
FC Paradiso FC Paradiso
17:00
FC Breitenrain FC Breitenrain
17:00
FC Bavois FC Bavois
İzlanda - Besta deild
17:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
17:00
IF Vestri IF Vestri
18:00
KA Akureyri KA Akureyri
18:00
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
İzlanda - Kupa
15:00
UMF Tindastoll UMF Tindastoll
15:00
Magni Magni
16:00
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
16:00
Afturelding Afturelding
16:00
Arborg Arborg
16:00
Arbaer Arbaer
16:00
KA Asvellir KA Asvellir
16:00
RB Keflavik RB Keflavik
17:00
Grotta Grotta
17:00
UMF Njardvik UMF Njardvik
17:00
Vaengir Jupiters Vaengir Jupiters
17:00
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
17:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
17:00
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
18:00
KH Hlidarendi KH Hlidarendi
18:00
Fjolnir Fjolnir
18:30
KV Vesturbaer KV Vesturbaer
18:30
IR Reykjavik IR Reykjavik
19:00
Hottur/Huginn Hottur/Huginn
19:00
IF Volsungur IF Volsungur
19:00
KF Aegir KF Aegir
19:00
Haukar Hafnarfjordur Haukar Hafnarfjordur
Japonya - J.Lig 2
08:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
08:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
08:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
08:00
Tochigi SC Tochigi SC
08:00
Jef United Ichihara Chiba Jef United Ichihara Chiba
08:00
Oita Trinata Oita Trinata
08:00
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
08:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
10:00
Iwaki FC Iwaki FC
10:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
10:00
Ehime FC Ehime FC
10:00
Kagoshima United Kagoshima United
Japonya - J.Lig 3
08:00
SC Sagamihara SC Sagamihara
08:00
Fukushima United FC Fukushima United FC
08:00
Nara Club Nara Club
08:00
Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC
Japonya - J.Ligi
08:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
08:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
08:00
Hokkaido Consadole Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo
08:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
08:00
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
08:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
08:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
09:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
09:00
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
09:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
09:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
09:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
09:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
10:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
10:00
FC Tokyo FC Tokyo
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
07:00
Nippon SSU Fields Yokohama Nippon SSU Fields Yokohama
07:00
Orca Kamogawa FC Orca Kamogawa FC
07:00
Ehime FC Ladies Ehime FC Ladies
07:00
Shizuoka SSU Bonita Shizuoka SSU Bonita
Kamerun - Elite One
18:00
Colombe FC Colombe FC
18:00
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
18:00
Stade Renard Stade Renard
18:00
Victoria United Limbe Victoria United Limbe
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
18:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
Kanada - Kanada Premier Lig
20:00
Atletico Ottawa Atletico Ottawa
20:00
York United FC York United FC
23:00
Forge FC Hamilton Forge FC Hamilton
23:00
Cavalry FC Cavalry FC
Karadağ - 1. CFL
18:00
Jedinstvo Bijelo Jedinstvo Bijelo
18:00
FK Jezero Plav FK Jezero Plav
19:00
Petrovac Petrovac
19:00
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
19:00
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
19:00
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
20:00
FK Mornar Bar FK Mornar Bar
20:00
Mladost DG Mladost DG
Karadağ - 2. CFL
17:30
FK Otrant-Olympic Ulcinj FK Otrant-Olympic Ulcinj
17:30
FK Internacional Podgorica FK Internacional Podgorica
18:00
Bokelj Kotor Bokelj Kotor
18:00
Lovcen Lovcen
19:00
FK Podgorica FK Podgorica
19:00
FK Igalo 1929 FK Igalo 1929
19:00
FK Kom Podgorica FK Kom Podgorica
19:00
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
Kazakistan - Kazakistan Kupası
12:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
12:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
12:00
Atyrau Atyrau
12:00
SD Family FC SD Family FC
14:00
FC Zhenis FC Zhenis
14:00
FC Astana FC Astana
16:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
16:00
FK Turan FK Turan
Kenya - Premier Lig
13:00
Nairobi City Stars FC Nairobi City Stars FC
13:00
Muranga Seal Muranga Seal
15:00
Nzoia Sugar FC Nzoia Sugar FC
15:00
Gor Mahia FC Gor Mahia FC
15:00
Kakamega Homeboyz Kakamega Homeboyz
15:00
Kariobangi Sharks Kariobangi Sharks
15:00
Bandari FC Bandari FC
15:00
Bidco United Bidco United
15:00
Sofapaka FC Sofapaka FC
15:00
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
16:00
Kenya Commercial Bank Kenya Commercial Bank
16:00
Kenya Police Kenya Police
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
17:00
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
17:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
18:00
Karmiotissa FC Karmiotissa FC
18:00
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
19:00
Ethnikos Achnas FC Ethnikos Achnas FC
19:00
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
16:30
Ayia Napa Ayia Napa
16:30
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
16:30
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
16:30
Als Omonia Als Omonia
16:30
Enosis Neon Paralimni FC Enosis Neon Paralimni FC
16:30
Ypsonas FC Ypsonas FC
16:30
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
16:30
MEAP Pera Choriou Nisou MEAP Pera Choriou Nisou
16:30
Enad Polis Chrysochous Enad Polis Chrysochous
16:30
Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas
16:30
Achyronas Onisilos Achyronas Onisilos
16:30
Paeek Paeek
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
16:30
Spartakos Kitiou FC Spartakos Kitiou FC
16:30
Podosfairkos Omilos Ormideia Podosfairkos Omilos Ormideia
16:30
Ethnikos Latsion Ethnikos Latsion
16:30
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
16:30
Kedros Ayia Marina Skylloura Kedros Ayia Marina Skylloura
16:30
Iraklis Gerolakkou Iraklis Gerolakkou
16:30
Apea Akrotiriou Apea Akrotiriou
16:30
Halkanoras Halkanoras
16:30
Aep Polemidion Aep Polemidion
16:30
Atr. Geroskipou Atr. Geroskipou
16:30
Olympias Lympia Olympias Lympia
16:30
Omonia Psevda Omonia Psevda
16:30
Aspis Pylas Aspis Pylas
16:30
Kouris Erimis Kouris Erimis
Kolombiya - Liga Femenina
21:00
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
21:00
Asociacion Deportivo Pasto Asociacion Deportivo Pasto
23:00
Llaneros FC Llaneros FC
23:00
Alianza FC Alianza FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:05
CD Tolima CD Tolima
2 : 1
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
04:15
AD Cali AD Cali
04:15
America de Cali America de Cali
22:00
Fortaleza FC Fortaleza FC
22:00
CD Once Caldas CD Once Caldas
Kolombiya - Primera B
23:30
Boca Juniors de Cali Boca Juniors de Cali
23:30
Tigres FC Tigres FC
Kongo - Premier Lig
17:00
AS Bng AS Bng
17:00
AS Cheminots AS Cheminots
20:00
AS Otoho AS Otoho
20:00
V. Club Mokanda V. Club Mokanda
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
Daegu FC II Daegu FC II
08:00
Daejeon Korail FC Daejeon Korail FC
08:00
Pocheon Citizen FC Pocheon Citizen FC
08:00
Changwon City FC Changwon City FC
08:00
FC Mokpo FC Mokpo
08:00
Chuncheon FC Chuncheon FC
09:00
Gimhae FC Gimhae FC
09:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
08:00
Gwangju FC Gwangju FC
08:00
FC Seoul FC Seoul
08:00
Pohang Steelers Pohang Steelers
10:30
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
10:30
Gangwon FC Gangwon FC
10:30
Jeju United FC Jeju United FC
10:30
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
08:00
Cheongju FC Cheongju FC
10:30
Busan I Park Busan I Park
10:30
FC Anyang FC Anyang
10:30
Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
10:30
Seongnam FC Seongnam FC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
08:00
Mungyeong Sangmu Wfc Mungyeong Sangmu Wfc
08:00
Suwon WFC Suwon WFC
08:00
Sejong Sportstoto WFC Sejong Sportstoto WFC
08:00
Seoul City WFC Seoul City WFC
08:00
Changnyeong WFC Changnyeong WFC
08:00
Gyeongju FC Gyeongju FC
Kosova - Birinci Lig
16:00
KF Istogu KF Istogu
16:00
KF Drenica Skenderaj KF Drenica Skenderaj
16:00
KF Ferizaj KF Ferizaj
16:00
KF Ulpiana KF Ulpiana
Kosova - Süper Lig
16:00
FC Prishtina FC Prishtina
16:00
SC Gjilani SC Gjilani
16:00
KF Feronikeli KF Feronikeli
16:00
FC Ballkani FC Ballkani
16:00
KF Drita KF Drita
16:00
KF Liria Prizren KF Liria Prizren
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
05:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
Kosta Rika - Primera Division, Women
05:00
Dimas Escazu Dimas Escazu
05:00
Puerto Viejo FC Puerto Viejo FC
23:00
Tsunami Azul FF Tsunami Azul FF
23:00
Municipal Pococ Municipal Pococ
Kuzey İrlanda - Premier Lig
17:00
Coleraine FC Coleraine FC
17:00
Glentoran FC Glentoran FC
17:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
17:00
Ballymena United FC Ballymena United FC
17:00
Loughgall FC Loughgall FC
17:00
Glenavon FC Glenavon FC
17:00
Newry City AFC Newry City AFC
17:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
19:30
Larne FC Larne FC
19:30
Cliftonville FC Cliftonville FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
17:00
Ards Ards
17:00
Newington FC Newington FC
17:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
17:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
17:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
17:00
Dergview FC Dergview FC
17:00
Dundela FC Dundela FC
17:00
Bangor Bangor
17:00
Institute FC Institute FC
17:00
Annagh United FC Annagh United FC
17:00
Portadown FC Portadown FC
17:00
Harland And Wolff Welders Harland And Wolff Welders
Kuzey Makedonya - Prva Liga
16:00
FK Akademija Pandev Brera Strumica FK Akademija Pandev Brera Strumica
16:00
Voska Sport Voska Sport
16:00
FK Shkupi FK Shkupi
16:00
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
16:00
KF Gostivari KF Gostivari
16:00
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
16:00
Ohrid Ohrid
16:00
FK Novaci 2005 FK Novaci 2005
16:00
FK Belasica Strumica FK Belasica Strumica
16:00
FK Kamenica Sasa FK Kamenica Sasa
16:00
GFK Osogovo Kocani GFK Osogovo Kocani
16:00
FK Detonit Plackovica FK Detonit Plackovica
16:00
FK Pobeda AD Prilep FK Pobeda AD Prilep
16:00
FK Kozuf Gevgelija FK Kozuf Gevgelija
16:00
Bashkimi Kumanovo Bashkimi Kumanovo
16:00
FK Karaorman FK Karaorman
16:00
FK Teteks 1953 FK Teteks 1953
16:00
FK Vardar Negotino FK Vardar Negotino
16:00
KF Besa Doberdoll KF Besa Doberdoll
16:00
Skopje Skopje
16:00
Pelister Bitola Pelister Bitola
16:00
FK Arsimi 1973 FK Arsimi 1973
Letonya - 1st Ligas
14:00
Valmiera FC II Valmiera FC II
14:00
FK Tukums 2000/Tss II FK Tukums 2000/Tss II
18:00
FK Smiltene/Bjss FK Smiltene/Bjss
18:00
Leevon Ppk Leevon Ppk
19:00
Riga FC II Riga FC II
19:00
SK Super Nova SK Super Nova
Letonya - Virsliga
16:00
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
16:00
FK Metta / LU FK Metta / LU
18:00
FK Jelgava FK Jelgava
18:00
FK Auda Riga FK Auda Riga
Litvanya - 1 Lyga
13:00
FK Garliava FK Garliava
13:00
FK Babrungas Plunge FK Babrungas Plunge
14:00
FK Minija 2017 FK Minija 2017
14:00
FK Tauras Taurage FK Tauras Taurage
16:00
FK Ekranas FK Ekranas
16:00
FC Neptunas Klaipeda FC Neptunas Klaipeda
17:00
FA Siauliai B FA Siauliai B
17:00
BE1 NFA BE1 NFA
19:00
Baltijos Futbolo Akademija Baltijos Futbolo Akademija
19:00
FK Nevesis FK Nevesis
Litvanya - A Lyga
15:00
FK Transinvest FK Transinvest
15:00
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
17:00
FK Suduva Marijampole FK Suduva Marijampole
17:00
FC Hegelmann FC Hegelmann
Litvanya - II Lyga
13:00
VJFM Fortuna Kaunas VJFM Fortuna Kaunas
13:00
FK Dembava FK Dembava
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Shabab Al Ghazieh SC Shabab Al Ghazieh SC
16:00
Tripoli AC Tripoli AC
16:00
Racing Beirut Racing Beirut
16:00
Nejmeh SC Nejmeh SC
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
20:00
SC Bettembourg SC Bettembourg
20:00
FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen Wormeldange
Macaristan - NB I
15:30
Kisvarda FC Kisvarda FC
15:30
Ujpest FC Budapest Ujpest FC Budapest
18:00
Debreceni VSC Debreceni VSC
18:00
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
20:30
Paksi SE Paksi SE
20:30
Fehervar FC Szekesfehervar Fehervar FC Szekesfehervar
Macaristan - NB I, Kadınlar
12:00
Fehervar FC Fehervar FC
12:00
ETO FC Gyor ETO FC Gyor
15:00
Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
15:00
Haladas Viktoria Szombathely Haladas Viktoria Szombathely
17:00
Szent Mihaly SE Szent Mihaly SE
17:00
Szekszardi Ufc Szekszardi Ufc
18:00
MTK Hungaria FC MTK Hungaria FC
18:00
Puskas Akademia Felcsut Puskas Akademia Felcsut
20:00
BSC 1924 Kft BSC 1924 Kft
20:00
MTK Hungaria FC MTK Hungaria FC
Mali - Ligue 1
19:15
AS Black Star AS Black Star
19:15
AS Police AS Police
19:15
Cercle Olympique de Bamako Cercle Olympique de Bamako
19:15
AS Bakaridjan AS Bakaridjan
19:15
Union Sportive Bougouba Union Sportive Bougouba
19:15
Usfas Bamako Usfas Bamako
Malta - Challange Ligi
15:00
Swieqi United FC Swieqi United FC
15:00
Lija Athletic Lija Athletic
15:00
Senglea Athletic Senglea Athletic
15:00
Zurrieq Zurrieq
17:30
ST Andrew FC ST Andrew FC
17:30
Attard FC Attard FC
17:30
Zabbar Saint Patrick FC Zabbar Saint Patrick FC
17:30
Melita FC Melita FC
Malta - Premier Lig
15:00
Floriana FC Floriana FC
15:00
Mosta FC Mosta FC
17:15
Gzira United FC Gzira United FC
17:15
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
21:00
Pumas Unam Pumas Unam
21:00
CD Guadalajara CD Guadalajara
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:05
Queretaro FC Queretaro FC
04:05
Mazatlan FC Mazatlan FC
06:00
Necaxa Necaxa
06:00
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
06:00
Puebla FC Puebla FC
06:00
Cruz Azul Cruz Azul
Meksika - Liga Premier Serie A
03:00
Tecos FC Tecos FC
03:00
Club Calor Club Calor
20:00
Leones Negros Udg II Leones Negros Udg II
20:00
Alacranes de Durango Alacranes de Durango
Meksika - Liga Premier Serie B
02:00
CF Petroleros De Poza Rica CF Petroleros De Poza Rica
02:00
Canoneros Marina Canoneros Marina
21:00
CD Avispones de Chilpancingo AC CD Avispones de Chilpancingo AC
21:00
Ciervos FC Ciervos FC
21:00
Pachuca Premier Pachuca Premier
21:00
CD Ayense AC CD Ayense AC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Club America U23 Club America U23
18:00
Deportivo Toluca U23 Deportivo Toluca U23
18:00
Rayados de Monterrey U23 Rayados de Monterrey U23
18:00
Tigres UANL U23 Tigres UANL U23
18:30
CF Pachuca U23 CF Pachuca U23
18:30
Chivas Guadalajara U23 Chivas Guadalajara U23
Moldova - Divizia A
16:00
CSF Spartanii Selemet CSF Spartanii Selemet
16:00
FC Speranta Drochia FC Speranta Drochia
16:00
Csct Saksan Csct Saksan
16:00
FC Floresti FC Floresti
16:00
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
16:00
FC Iskra Ribnita FC Iskra Ribnita
16:00
FC Olimp Comrat FC Olimp Comrat
16:00
Fcm Ungheni Fcm Ungheni
Moldova - Süper Lig
15:00
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
15:00
FC Milsami FC Milsami
18:00
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
18:00
FC Balti FC Balti
Nijerya - Premier League
17:00
Doma United FC Doma United FC
17:00
Remo Stars Remo Stars
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
14:00
Oevrevoll Hosle IL Oevrevoll Hosle IL
14:00
TIL 2020 TIL 2020
15:00
FK Fortuna Alesund FK Fortuna Alesund
15:00
KIL/Hemne Fotball KIL/Hemne Fotball
16:00
Avaldsnes IL Avaldsnes IL
16:00
Viking FK Viking FK
16:00
Hoenefoss BK Hoenefoss BK
16:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
Norveç - 2. Lig Grup 1
14:00
FK Orn-Horten FK Orn-Horten
14:00
Brattvag Brattvag
16:00
Lysekloster Lysekloster
16:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
IK Junkeren IK Junkeren
15:00
Grorud IL Grorud IL
15:00
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
15:00
Strommen Strommen
16:00
Strindheim Strindheim
16:00
Skeid Skeid
16:00
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
16:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
Norveç - 3. Küme Grup 1
15:00
Os Os
15:00
SK Djerv 1919 SK Djerv 1919
15:00
FK Haugesund 2 FK Haugesund 2
15:00
Froeya IL Froeya IL
15:00
Stord FK Stord FK
15:00
Aasane Fotball 2 Aasane Fotball 2
15:00
Fana IL Fana IL
15:00
IL Sandviken IL Sandviken
16:00
Floroe SK Floroe SK
16:00
Bjarg Bjarg
16:00
Ardal Ardal
16:00
Loddefjord Loddefjord
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
Start (A) Start (A)
15:00
FK Mandalskameratene FK Mandalskameratene
15:00
FK Vidar FK Vidar
15:00
Vigor Vigor
16:00
Vindbjart FK Vindbjart FK
16:00
Madla Madla
17:00
Brodd Brodd
17:00
Fram IF Fram IF
Norveç - 3. Küme Grup 3
16:00
Nordstrand Nordstrand
16:00
Asker Fotball Asker Fotball
16:00
Frigg Frigg
16:00
Gamle Oslo FK Gamle Oslo FK
16:00
KFUM 2 KFUM 2
16:00
Oppsal Oppsal
Norveç - 3. Küme Grup 4
14:00
Orkla Orkla
14:00
Stromsgodset 2 Stromsgodset 2
16:00
Surnadal Surnadal
16:00
Melhus Melhus
16:00
Verdal Verdal
16:00
Trygg/Lade Trygg/Lade
16:00
Mosjoen IL Mosjoen IL
16:00
Nardo FK Nardo FK
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
Lorenskog Lorenskog
15:00
Hoedd IL 2 Hoedd IL 2
17:30
Kristiansund BK 2 Kristiansund BK 2
17:30
Ready Fotball Ready Fotball
Norveç - 3. Küme Grup 6
19:00
Skjervoey Skjervoey
19:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
Norveç - Eliteserien
19:00
Fredrikstad Fredrikstad
19:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
Norveç - Toppserien,Bayanlar
16:00
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
16:00
Stabaek IF Stabaek IF
16:00
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
16:00
Kolbotn Kolbotn
16:00
Asane Asane
16:00
Roa Roa
16:00
LSK Kvinner LSK Kvinner
16:00
Arna-Bjornar Arna-Bjornar
17:45
SK Brann SK Brann
17:45
Lyn Lyn
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
San Francisco FC San Francisco FC
04:00
CA Independiente de la Chorrera CA Independiente de la Chorrera
Paraguay - 2.Lig
00:15
Encarnacion FC Encarnacion FC
0 : 0
CA 3 de Febrero CDE CA 3 de Febrero CDE
02:30
Guairena FC Guairena FC
02:30
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
16:00
Carapegua Carapegua
16:00
Club Fernando Club Fernando
16:00
Martin Ledesma Martin Ledesma
16:00
CA Colegiales CA Colegiales
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:00
Club Guarani Club Guarani
1 : 0
Sol De America Sol De America
04:00
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
04:00
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
Peru - Liga 1
22:30
Alianza Atletico Alianza Atletico
22:30
Union Comercio Union Comercio
23:00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
23:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
Peru - Liga Femenina
23:00
Club Alianza Lima Club Alianza Lima
23:00
Universidad San Antonio Abad Universidad San Antonio Abad
Polonya - CLJ
12:00
Odra Opole Odra Opole
12:00
Legia Warszawa Legia Warszawa
13:00
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
13:00
MKS Korona Kielce MKS Korona Kielce
13:00
Lech Poznan Lech Poznan
13:00
Bialystok Bialystok
13:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
13:00
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
16:00
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
16:00
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
17:00
Arka Gdynia Arka Gdynia
17:00
Warta Poznan Warta Poznan
Polonya - Ekstraklasa
16:00
FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
16:00
Widzew Lodz Widzew Lodz
18:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
18:30
KKS Lech Poznan KKS Lech Poznan
21:00
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
21:00
Legia Warszawa Legia Warszawa
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
14:15
Medyk Konin Medyk Konin
14:15
GKS Katowice GKS Katowice
Polonya - I Liga
16:10
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
16:10
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
18:00
KKS Kalisz KKS Kalisz
18:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
20:00
MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice
20:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Polonya - I Ligi
16:00
GKS Katowice GKS Katowice
16:00
Odra Opole Odra Opole
18:30
Wisla Plock Wisla Plock
18:30
Wisla Krakow Wisla Krakow
21:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
21:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
Polonya - III Liga, Grup 1
13:00
Jagiellonia II Bialystok Jagiellonia II Bialystok
13:00
Lomza Lomza
15:00
GKS Wikielec GKS Wikielec
15:00
KS Warta Sieradz KS Warta Sieradz
16:00
Olimpia Zambrow Olimpia Zambrow
16:00
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
17:00
Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
17:00
Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit Nowy Dwor Mazowiecki
17:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
17:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
17:00
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
17:00
Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek
18:00
Concordia Elblag Concordia Elblag
18:00
Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow Mazowiecki
Polonya - III Liga, Grup 2
13:00
Cartusia Kartuzy Cartusia Kartuzy
13:00
Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda Wielkopolska
15:30
Pogon Szczecin II Pogon Szczecin II
15:30
Vineta Wolin Vineta Wolin
16:00
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
16:00
Gedania Gdansk Gedania Gdansk
16:00
Elana Torun Elana Torun
16:00
KTS-K Luzino KTS-K Luzino
17:00
Pogon Nowe Skalmierzyce Pogon Nowe Skalmierzyce
17:00
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
17:00
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
17:00
Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz
Polonya - III Liga, Grup 3
13:00
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
13:00
KS Gornik Polkowice KS Gornik Polkowice
13:00
Odra Bytom Odrzanski Odra Bytom Odrzanski
13:00
GSK Pniowek Pawlowice GSK Pniowek Pawlowice
14:00
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
14:00
Rakow II Czestochowa Rakow II Czestochowa
15:00
Unia Turza Slaska Unia Turza Slaska
15:00
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
16:00
Warta Gorzow Wielkopolski Warta Gorzow Wielkopolski
16:00
Slask II Wroclaw Slask II Wroclaw
16:00
LZS Starowice LZS Starowice
16:00
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
17:00
Mkp Carina Gubin Mkp Carina Gubin
17:00
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
18:00
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
18:00
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Polonya - III Liga, Grup 4
14:00
Avia Swidnik Avia Swidnik
14:00
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
15:00
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
15:00
Wieczysta Krakow Wieczysta Krakow
16:00
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
16:00
Star Starachowice Star Starachowice
16:30
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
16:30
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
17:00
Unia Tarnow Unia Tarnow
17:00
Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
17:00
Chelmianka Chelm Chelmianka Chelm
17:00
Czarni Polaniec Czarni Polaniec
17:00
Wislanie Jaskowice Wislanie Jaskowice
17:00
KKS Karpaty Krosno KKS Karpaty Krosno
18:00
Podlasie Biala Podlaska Podlasie Biala Podlaska
18:00
Podhale Nowy Targ Podhale Nowy Targ
Romanya - Liga 2
11:00
CS Mioveni CS Mioveni
11:00
CSC 1599 Selimbar CSC 1599 Selimbar
11:00
FC Unirea Dej FC Unirea Dej
11:00
CSC Dumbravita CSC Dumbravita
11:00
CSM Resita CSM Resita
11:00
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
11:00
CSM Alexandria CSM Alexandria
11:00
ACS Champions FC Arges ACS Champions FC Arges
11:00
Csa Steaua Bucuresti Csa Steaua Bucuresti
11:00
AFC Progresul 1944 Spartac AFC Progresul 1944 Spartac
11:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
11:00
AFC Chindia Targoviste AFC Chindia Targoviste
11:00
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
11:00
Csm Slatina Csm Slatina
12:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00
CS Corvinul 1921 Hunedoara CS Corvinul 1921 Hunedoara
Romanya - Liga 3
17:00
Csm Satu Mare Csm Satu Mare
17:00
Csm Sighetu Marmatiei Csm Sighetu Marmatiei
17:00
Csm Bacau Csm Bacau
17:00
ACS FC Bacau ACS FC Bacau
17:00
CS Stiinta Miroslava CS Stiinta Miroslava
17:00
Csm Bucovina Radauti Csm Bucovina Radauti
17:00
CSM Focsani 2007 CSM Focsani 2007
17:00
ASC Unirea Branistea ASC Unirea Branistea
17:00
Cs Sporting Liesti Cs Sporting Liesti
17:00
AFC Metalul Buzau AFC Metalul Buzau
17:00
AS FC Agricola Borcea AS FC Agricola Borcea
17:00
Cs Afumati Cs Afumati
17:00
SC Popesti Leordeni SC Popesti Leordeni
17:00
Scm Dunarea Giurgiu Scm Dunarea Giurgiu
17:00
CS Blejoi CS Blejoi
17:00
CS Dinamo Bucuresti CS Dinamo Bucuresti
17:00
Asc Olimpic Zarnesti Asc Olimpic Zarnesti
17:00
ACS Kids Tampa Brasov ACS Kids Tampa Brasov
17:00
Fc Rasnov Fc Rasnov
17:00
FC Muscelul Campulung FC Muscelul Campulung
17:00
CS Vedita Colonesti MS CS Vedita Colonesti MS
17:00
CSM Cetatea Turnu Magurele CSM Cetatea Turnu Magurele
17:00
Acso Filiasi Acso Filiasi
17:00
CSM Deva CSM Deva
17:00
ASC Viitorul Simian ASC Viitorul Simian
17:00
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
17:00
ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
17:00
CS Phoenix Buzias CS Phoenix Buzias
17:00
Csc Peciu Nou Csc Peciu Nou
17:00
FC Bihor Oradea FC Bihor Oradea
17:00
ACS Medias 2022 ACS Medias 2022
17:00
Universitatea Alba Iulia Universitatea Alba Iulia
17:00
CS Unirea Ungheni 2018 CS Unirea Ungheni 2018
17:00
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
17:00
CS Crisul Santandrei CS Crisul Santandrei
17:00
Scm Zalau Scm Zalau
17:00
Vointa Limpezis Vointa Limpezis
17:00
CS Viitorul Ianca CS Viitorul Ianca
17:00
ACS Hamangia Baia ACS Hamangia Baia
17:00
Csm Ramnicu Sarat Csm Ramnicu Sarat
17:00
AFC 1919 Dacia Unirea Braila AFC 1919 Dacia Unirea Braila
17:00
ACS Viitorul Sutesti ACS Viitorul Sutesti
17:00
CSA Axiopolis Sport Cernavoda CSA Axiopolis Sport Cernavoda
17:00
ACS Recolta Gheorghe Doja ACS Recolta Gheorghe Doja
17:00
CS Gloria Baneasa CS Gloria Baneasa
17:00
Sc Fc Voluntari II Sc Fc Voluntari II
17:00
Cso Plopeni Cso Plopeni
17:00
FC Pucioasa FC Pucioasa
17:00
Csm Flacara Moreni Csm Flacara Moreni
17:00
CS Paulesti CS Paulesti
17:00
AFCS Viitorul Curita AFCS Viitorul Curita
17:00
Asc Ciucas Tarlungeni Asc Ciucas Tarlungeni
17:00
Acs Kse Targu Secuiesc Acs Kse Targu Secuiesc
17:00
ACS SR Municipal Brasov ACS SR Municipal Brasov
17:00
ACS Oltul Curtisoara ACS Oltul Curtisoara
17:00
Cso Petrolul Potcoava Cso Petrolul Potcoava
17:00
CS Sporting Rosiori 2008 CS Sporting Rosiori 2008
17:00
ACS Cozia Calimanesti ACS Cozia Calimanesti
17:00
CS Gilortul Targu Carbunesti CS Gilortul Targu Carbunesti
17:00
Cso Turceni Cso Turceni
17:00
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
17:00
CS Socodor CS Socodor
17:00
CS Soimii Lipova CS Soimii Lipova
17:00
Acb Ineu Acb Ineu
17:00
FC Olimpia Satu Mare FC Olimpia Satu Mare
17:00
CS Minerul 1947 Ocna Dej CS Minerul 1947 Ocna Dej
17:00
Csm Victoria Carei Csm Victoria Carei
17:00
FCM Baia Mare FCM Baia Mare
Romanya - Superliga
17:00
SC FC Voluntari SC FC Voluntari
17:00
ASC Otelul Galati ASC Otelul Galati
21:30
U. Cluj U. Cluj
21:30
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
San Marino - Campionato Sammarinese
16:00
Cosmos Serravalle Cosmos Serravalle
16:00
Libertas Libertas
16:00
SS Pennarossa SS Pennarossa
16:00
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
16:00
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
16:00
SP Tre Penne SP Tre Penne
16:00
San Marino Academy San Marino Academy
16:00
Murata Murata
Senegal - Premier Lig
19:30
Diambars FC Diambars FC
19:30
Stade de Mbour Stade de Mbour
19:30
Dakar Sacre Coeur Dakar Sacre Coeur
19:30
Jamono Fatick Jamono Fatick
19:30
US Goree US Goree
19:30
Teungueth FC Teungueth FC
Şili - Primera B
19:00
Santiago Morning Santiago Morning
19:00
Antofagasta Antofagasta
Şili - Primera Division, Women
18:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
18:00
Union Espanola Union Espanola
18:00
Santiago Morning Santiago Morning
18:00
Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion
22:30
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
22:30
Palestino Palestino
23:00
Colo Colo Colo Colo
23:00
Audax Italiano Audax Italiano
Şili - Segunda Division
22:00
Real San Joaquin Real San Joaquin
22:00
CD Melipilla CD Melipilla
22:00
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
22:00
Deportes Rengo Deportes Rengo
Sırbistan - Prva Liga
17:00
FK Jedinstvo UB FK Jedinstvo UB
17:00
Gfk Dubocica Gfk Dubocica
17:00
FK Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice
17:00
RFK Graficar Beograd RFK Graficar Beograd
17:00
FK Macva Sabac FK Macva Sabac
17:00
Belgrade Belgrade
17:00
FK Smederevo FK Smederevo
17:00
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
12:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
12:00
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
15:30
AS Trencin AS Trencin
15:30
GFC Topolcany GFC Topolcany
17:00
FC Tatran Presov FC Tatran Presov
17:00
FC Petrzalka 1898 FC Petrzalka 1898
18:00
Spartak Myjava Spartak Myjava
18:00
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Slovakya - 2. Liga
17:00
MSK Puchov MSK Puchov
17:00
Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
17:00
FK Slavoj Trebisov FK Slavoj Trebisov
17:00
FK Humenne FK Humenne
17:00
MFK Tatran Liptovsky Mikulas MFK Tatran Liptovsky Mikulas
17:00
MSK Povazska Bystrica MSK Povazska Bystrica
Slovakya - 3. Liga, Batı
17:30
Slovan Dusla Sala Slovan Dusla Sala
17:30
TJ Jednota Banova TJ Jednota Banova
17:30
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
17:30
FK Podkonice FK Podkonice
17:30
MFK Zvolen MFK Zvolen
17:30
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
Slovakya - 3. Liga, Doğu
17:00
MSK Novohrad Lucenec MSK Novohrad Lucenec
17:00
1.FK Svidnik 1.FK Svidnik
17:00
MFK Stara Lubovna MFK Stara Lubovna
17:00
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
17:00
MFK Vranov Nad Topou MFK Vranov Nad Topou
17:00
FC Rimavska Sobota FC Rimavska Sobota
17:00
SK Odeva Lipany SK Odeva Lipany
17:00
MSK Namestovo MSK Namestovo
Slovakya - Superliga
16:30
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
16:30
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
19:00
AS Trencin AS Trencin
19:00
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
19:00
FK Kosice FK Kosice
19:00
MFK Skalica MFK Skalica
19:00
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
19:00
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
Tatran Presov Tatran Presov
12:00
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
12:00
FC Kosice FC Kosice
12:00
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
12:00
ZP Sport Podbrezova ZP Sport Podbrezova
12:00
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
12:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
12:00
AS Trencin AS Trencin
12:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
12:00
FC Petrzalka FC Petrzalka
12:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
12:00
MSK Zilina MSK Zilina
Slovenya - 2nd Liga
16:30
NK Bistrica NK Bistrica
16:30
Primorje Ajdovscina Primorje Ajdovscina
18:00
NK Ilirija NK Ilirija
18:00
Fuzinar Ravne Fuzinar Ravne
18:15
ND Gorica ND Gorica
18:15
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
Slovenya - PrvaLiga
16:00
NK Rogaska NK Rogaska
16:00
NK Celje NK Celje
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
14:00
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Simba SC Simba SC
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
17:00
Young Africans SC Young Africans SC
17:00
Simba SC Simba SC
19:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
19:00
Dodoma FC Dodoma FC
Tayvan - Mulan Football League
10:00
Inter Taoyuan Inter Taoyuan
10:00
Taipei Xiongzan Taipei Xiongzan
11:00
New Taipei Hang Yuen New Taipei Hang Yuen
11:00
Taichung Blue Whale Taichung Blue Whale
13:00
Hualian Hualian
13:00
Kaohsiung Sunny Bank Kaohsiung Sunny Bank
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
23:00
Club Sando Club Sando
23:00
Caledonia AIA Caledonia AIA
Tunus - Lig 1
15:00
Esperance Sportive de Tunis Esperance Sportive de Tunis
15:00
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
15:00
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
15:00
Club Africain Club Africain
15:00
Stade Tunisien Stade Tunisien
15:00
Us Monastir Us Monastir
17:00
AS Marsa AS Marsa
17:00
Us Ben Guerdane Us Ben Guerdane
17:00
Es Metlaoui Es Metlaoui
17:00
As Soliman As Soliman
17:00
Us Tataouine Us Tataouine
17:00
CA Bizertin CA Bizertin
19:30
Club Africain Club Africain
19:30
Stade Tunisien Stade Tunisien
19:30
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
19:30
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
Tunus - Ligue 2
17:00
SC Moknine SC Moknine
17:00
Cs Chebba Cs Chebba
17:00
Stade Gabesien Stade Gabesien
17:00
Es Zarzis Es Zarzis
17:00
CO Medenine CO Medenine
17:00
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
Ukrayna - Persha Ligi
12:00
FC Podillya Khmelnytskyi FC Podillya Khmelnytskyi
12:00
MFC Metalurh Zaporizhya MFC Metalurh Zaporizhya
12:30
FC Ingulets Petrove FC Ingulets Petrove
12:30
FC Epitsentr Dunaivtsi FC Epitsentr Dunaivtsi
13:00
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
13:00
FC Chernigiv FC Chernigiv
13:30
Victoria Mykolaivka Victoria Mykolaivka
13:30
FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk
14:30
FSC Bukovyna Chernivtsi FSC Bukovyna Chernivtsi
14:30
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport Horishni Plavni
Ukrayna - Premier Lig
13:00
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
13:00
FC Minaj FC Minaj
15:30
FC Oleksandriya FC Oleksandriya
15:30
FC Dynamo Kyiv FC Dynamo Kyiv
18:00
FC Rukh Lviv FC Rukh Lviv
18:00
FC Kryvbas Kriviy Rih FC Kryvbas Kriviy Rih
Ukrayna - U19
12:00
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
12:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
12:00
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
12:00
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
14:00
FC Zorya Lugansk FC Zorya Lugansk
14:00
FC Chernomorets Odessa FC Chernomorets Odessa
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Bolivya Bolivya
0 : 6
Venezuela Venezuela
02:30
Brezilya Brezilya
1 : 1
Şili Şili
Uruguay - 2.Lig
16:00
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
16:00
Cerrito CS Cerrito CS
18:30
Colon FC Colon FC
18:30
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
22:00
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
22:00
Club Oriental de Football Club Oriental de Football
23:00
La Luz FC La Luz FC
23:00
Juventud de las Piedras Juventud de las Piedras
Uruguay - Premier Lig
21:00
CA Progreso CA Progreso
21:00
CA Boston River CA Boston River
23:30
CA Cerro CA Cerro
23:30
CA Fenix Montevideo CA Fenix Montevideo
Venezuela - Premier Lig
02:00
Monagas SC Monagas SC
02:00
Zamora FC Zamora FC
23:00
Portuguesa FC Portuguesa FC
23:00
Estudiantes de Merida Estudiantes de Merida
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
03:30
Dunedin City Royals FC Dunedin City Royals FC
03:30
Ferrymead Bays Ferrymead Bays
05:00
Selwyn United FC Selwyn United FC
05:00
Nelson Suburbs FC Nelson Suburbs FC
05:30
Miramar Rangers Miramar Rangers
05:30
Western Suburbs FC Western Suburbs FC
05:45
Christchurch United FC Christchurch United FC
05:45
Universities of Canterbury AFC Universities of Canterbury AFC
05:45
FC Twenty 11 FC Twenty 11
05:45
Nomads United AFC Nomads United AFC
06:00
Petone FC Petone FC
06:00
Island Bay United Island Bay United
06:00
Bay Olympic Bay Olympic
06:00
Birkenhead United AFC Birkenhead United AFC
06:00
East Coast Bays East Coast Bays
06:00
Hamilton Wanderers AFC Hamilton Wanderers AFC
06:00
Western Springs AFC Western Springs AFC
06:00
Tauranga City AFC Tauranga City AFC
06:00
Eastern Suburbs AFC Eastern Suburbs AFC
06:00
Manurewa AFC Manurewa AFC
06:45
Wellington Olympic Wellington Olympic
06:45
Waterside Karori Waterside Karori
08:00
Melville United AFC Melville United AFC
08:00
Auckland United FC Auckland United FC
Yunanistan - Super League
15:00
Panserraikos FC Panserraikos FC
15:00
OFI Crete OFI Crete
17:30
Volos NPS Volos NPS
17:30
Atromitos Athens Atromitos Athens
19:30
Pas Giannina Pas Giannina
19:30
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:00
AE Kifisia FC AE Kifisia FC
20:00
Panaitolikos Agrinio Panaitolikos Agrinio
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45
Panathinaikos Panathinaikos
13:45
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
Yunanistan - U19 Süper Ligi
10:45
Volos NPS Volos NPS
10:45
Panathinaikos Panathinaikos
11:00
OFI OFI
11:00
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
13:00
Pas Giannina Pas Giannina
13:00
Panaitolikos Panaitolikos
15:00
AE Kifisia AE Kifisia
15:00
PAOK Thessaloniki PAOK Thessaloniki
Zambiya - Premiyer Lig
21:00
Green Eagles Green Eagles
21:00
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
21:00
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
21:00
Zanaco FC Zanaco FC
21:00
Konkola Blades Konkola Blades
21:00
FC Muza FC Muza
21:00
Nkwazi Nkwazi
21:00
Forest Rangers Forest Rangers
21:00
Power Dynamos Power Dynamos
21:00
Nkana FC Nkana FC
21:00
Prison Leopards Prison Leopards
21:00
Trident FC Trident FC
21:00
Zesco United Zesco United
21:00
Mutondo Stars Mutondo Stars
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Chicken Inn FC Chicken Inn FC
16:00
Greenfuel FC Greenfuel FC
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum
16:00
Highlanders FC Highlanders FC
16:00
Herentals FC Herentals FC
16:00
Manica Diamonds FC Manica Diamonds FC

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 31 49 84
2 Fenerbahçe 31 56 82
3 Trabzonspor 32 12 52
4 Beşiktaş 31 4 47
5 Kasımpaşa 31 0 46
6 Çaykur Rizespor 31 -7 45
7 EMS Yapı Sivasspor 32 -5 44
8 Rams Başakşehir 31 3 43
Detaylı Puan Durumu
https://greenhousecraftfood.com/izmir escortankara escorthttps://www.asitbiotech.com/casinogaziantep escortgaziantep escortkeçiören escortbetpas 2024ataşehir escorttedxpenn deneme bonusucabarino casinoblizzcasinojusbit.ioonlineslotmachinesonline slots real moneygrandpashabetlunabetinterbahisMebbistrendyol indirim koduonwinCasibomBahçeşehir Escort Bayanhttps://kilpatrickspub.com/slot siteleri https://en-iyi-10-slot-siteleri.comstarzbet adamsah.netdeneme bonusucasibombonusstarzbet girişstarzbet girişbahsegelfethiye klima servisiadana psikologcasibomonwingrandbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisbahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomcasibomcasibomcasibomcasibomcasibom7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvolestarzbet24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabethilbetikimisliimajbetintobetjasminbetjetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkombahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbetbodrum escort7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabethttps://greenhousecraftfood.com/izmir escortankara escorthttps://www.asitbiotech.com/casinogaziantep escortgaziantep escortkeçiören escortbetpas 2024ataşehir escorttedxpenn deneme bonusucabarino casinoblizzcasinojusbit.ioonlineslotmachinesonline slots real moneygrandpashabetlunabetinterbahisMebbistrendyol indirim koduonwinCasibomBahçeşehir Escort Bayanhttps://kilpatrickspub.com/slot siteleri https://en-iyi-10-slot-siteleri.comstarzbet adamsah.netdeneme bonusucasibombonusstarzbet girişstarzbet girişbahsegelfethiye klima servisiadana psikologcasibomonwingrandbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisbahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomcasibomcasibomcasibomcasibomcasibom7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvolestarzbet24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabethilbetikimisliimajbetintobetjasminbetjetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkombahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbetbodrum escort7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabet