Haber Odak

Twitter Yorumları Nasıl Gizlenir?

Twitter Yorumları Nasıl Gizlenir?
339 views
28 Aralık 2019 - 13:14

Twitter’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı güncelleme ardından artık Twitter hesabınıza gelen yorumları silebiliyorsunuz. Absürd yorumlar geldiğinde bunun kaldırılmaması konusunda şikayetçi olan twitter kullanıcıları artık paylaşımının altında istemediği yorumu direkt olarak silebiliyor. Peki Twitter’da Gelen Yorumları Nasıl Silebilirsiniz? İşte detaylar…

Milyonlarca insan tarafından kullanılan ilk başta sosyal medya sitesi olarak bilinen ama ardından kendini haber sitesi kategorisine çeken Twitter, kullanıcı deneyimini arttırabilmek adına yeni bir güncellemede bulundu.  Çoğu kesim tarafından oldukça serbest bir platform olarak adlandırılan Twitter’da en çok şikayet edilen konuların başında yorumların müdahaleye kapalı olması geliyordu. Paylaşılan tweetlere atılan yorumlara tweet sahibinin hiç bir şey yapamaması elleri bağlayan bir durumdu ve twitter artık bu duruma bir son verdi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan güncelleme ile artık Twitter kullanıcıları kendilerine yapılan yorumları tek tık ile silebilecek. Twitter yanıt gizleme özelliği ile artık size yapılan argo veya şiddet içerikli, istemediğiniz yorumları silebileceksiniz.

Twitter’da Yorumlar  Nasıl Gizlenir?

Paylaştığınız bir tweetin altına yapılan yorumu kaldırmak için silmek istediğiniz yoruma tıklayarak “Yanıtı Gizle” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bu tıklama ardından bu yorum tamamen tweetinizin altından kaldırılacaktır. Eğer tekrar bu yanıtı geri açmak isterseniz de “Gizli Yanıtları Görüntüle” butonuna tıklayarak daha önce gizlediğiniz yorumları görebilirsiniz.

Bu yapılan yorumlar Twitter’dan silinmez, yani yorumu yapan kişi hala bu tweeti kendi profilinden görebilir. Yalnızca yorumlarınızı inceleyen kişilerin bu tweeti görmesini engellemiş olursunuz.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adlarıtwitter takipçi hilesi nasıl yapılırtwitter takipçi hilesi 2020twitter fav hilesitwitter takipçi hilesi