Haber Odak

Telefonunu Şarja Takmadı Diye Karısını Öldüresiye Dövdü

Telefonunu Şarja Takmadı Diye Karısını Öldüresiye Dövdü
335 views
29 Aralık 2019 - 21:36

Samsun’da yaşayan 10 yıllık evli çift arasında telefonunu şarja takmayı unuttuğu için kavga çıktı. Telefonunu şarja takmayı unutan karısını öldüresiye döven koca, mahkemeye çıkarılarak tutukandı. Kadın tek gözünü kaybetme ihtimali üzerine yoğun bakımda tedavi görüyor.

Samsun’da yaşayan karı koca arasında telefonunu şarja takmayı unuttuğu gerekçesiyle kavga çıktı. Eşini darp eden koca çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine sevkedildi.

 Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yaşayan 10 yıllık evli üç çocuk annesi Elif K. (30), kendisini darp eden eşi Mehmet K. (32) tarafından Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sağlık durumu ağır olan Elif K, müdahalenin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Aldığı darbelerden dolayı tek gözünü kaybetme ihtimali hala süren Elif K’nın yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ediyor.

“EŞİNİ CEP TELEFONUNU ŞARJA TAKMAYI UNUTTUĞU İÇİN DÖVMÜŞ”

Elif K’nin yengesi Neriman Keskin, yoğun bakım servisinin önünde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında, Elif K’nin daha önce de bir çok kez eşinden şiddet gördüğünü iddaa etti.

Çocukları için Elif K’nin eşine geri döndüğünü ifade eden Neriman Keskin, “Kocası tarafından çok basit şeyler için bile şiddet görüyordu. Bir hafta önce de cep telefonunu şarja takmayı unuttuğu için dövmüş.” dedi.

Kadına şiddetin önüne geçilmesi için çalışılması gerekiyor diyen yenge Neriman Keskin, “İnsan olan bir insana bunu yapamaz. Acır da bırakır. Gözünün kör olacağını söylüyor doktorlar. Kadına şiddet ancak caydırıcı kanunlarla engellenebilir. Suçluların içeriden çıkarılmaması lazım.” ifadelerini kullandı.

Dayak Atan Koca Tutuklandı

Öldüresiye dövülen kadının ailesinin şikayeti üzerine Mehmet K. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen koca tutuklandı.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları