Haber Odak

Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?

Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?
158 views
10 Eylül 2020 - 13:53

Vakalar gün geçtikçe artarken halkın aklında tek soru… Sokağa çıkma yasağı olacak mı?

İlk etabı atlattık, atlatıcaz derken şimdi yine tablo, vakalar üzerinde yoğun bir yükseliş kaydediyor. İlk aşamayı yaşarken sokağa çıkma yasağı ile karşı karşıya kalmıştık. Peki şimdi de sokağa çıkma yasağı olacak mı? Özellikle insanların gözü haftasonu yasağı olup olmamasında.

Yakın zamanda Sağlık Bakanı’mız Fahrettin Koca, bazı yasaklardan bahsetmişti. Ev harici kamuya açık her alanda maske takma zorunluluğu ve toplu taşımada yolcu kısıtlılığı yasakları ile karşılaşmıştık. Peki ya şimdi haftasonu yasak olacak mı?

Özellikle Ankara da vakaların İstanbul’dan daha fazla artış göstermesi sonucu Ankara halkı bu sorunun cevabını büyük merak ile bekliyor.sokağa çıkma yasağı sadece Ankara’da mı olacak ?

Bütün bu bekleyişin ardından cevap Ankara Valisi Vasip Şahin’den geldi.

Şahin, şuanlık sokağa çıkma yasağı konusu kapsamında böyle bir şeyin henüz gündemde olmadığını söyledi. Bunun yanı sıra diğer illerde de yasak konusunun olmadığını belirtti.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları