Haber Odak

Şişman Adam’dan İlgi Gören Reklam Filmi

Şişman Adam’dan İlgi Gören Reklam Filmi
329 views
12 Şubat 2020 - 17:21

Bir televizyon programına çıkarak  “künefenin yanında çayı şekersiz içiyorum” diyen ve uzun süre sosyal medya gündemine oturan Şişman Adam’ın instagram hesabında paylaştığı reklam filmi büyük ilgi gördü. İnstagram hesabında Onaylar Otomotiv’in reklam filmini yayınlayarak deneyimini paylaşan Şişman adam takipçilerinden tam puan aldı.

Aracının muayenesini yaptırmak için gittiği muayene istasyonunda sorunlarla karşılaşan Şişman Adam, yaşadığı sorunların çözümünü Onaylar Otomotiv’de buluyor. Arkadaşlarına ve tanıdıklarına da Onaylar Otomotiv’i öneren Şişman Adam araç bakımı konusunda Onaylar Otomotiv’i öneriyor.

Şişman Adam’ın Paylaştığı Reklam Filmi’ni Sizlerle Paylaşıyoruz.

Şişman Adam Kimdir?

Gerçek ismi Hakan Burak Bozdoğan olan Şişman 1 Adam’ın Ankara’lı tiplemeleriyle büyük ilgi gördüğünü biliyoruz. Ankara’lının eğlence anlayışı ve günlük hayatı hakkında videolar çekerek bizlerle paylaşan Şişman Adam, takipçilerini giderek arttırıyor. Bir kaç yıl gibi bir süredir sosyal medyada büyük bir kitle toplayan ve takipçlerini giderek arttıran Şişman Adam’ın hayatı hakkında daha fazla bilgiye Kimdir bölümümüzden Hakan Burak Bozdoğan’ı aratarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları