Haber Odak

Sefirin Kızı Dizisi Bomba Gibi Geliyor

Sefirin Kızı Dizisi Bomba Gibi Geliyor
30 Ekim 2020 - 10:02

Sefirin Kızı Dibi Gördü! Şimdi Yükselişe Geçti! Nedeni İse Son Bölümde Yaşanan İlginç Detayda Gizli


Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi çok konuşulan bölümleri ile seyircilerinin karşısına çıkıyor. İlk sezonunda çok büyük bir beğeni toplamış fakat 2. sezonun ilk bölümlerinde aynı ilgiyi göremedi. Yasak Elma ve Sefirin Kızı dizileri yeni sezona başladıkları zaman seyirciden çok destek görememişse de daha sonraki bölümlerde diziye olan destek arttı. Özellikle Sefirin Kızı dizisi son zamanlarda çok fazla izlenmeye ve reytinglerde yükselmeye başladı. Son 2 bölümde çok heyecanlı bölümler ortaya çıktı. İnsanlar bölümlerin heyecanına kapılarak bu diziye büyük bir ilgi gösteriyor. Fragmanları bile çok fazla izlenir oldu.


Sefir’in Kızına Büyük İlgi!


Sefirin Kızı dizisi ilk sezonda çok büyük ilgi gören bir dizi. Fakat ikinci sezonda çok ilgi görmeyeceği düşünülüyordu. İkinci sezonun ilk bölümleri çok fazla izlenmedi ve reytingleri çok geriledi. Fakat son bölümlerinde ilk bölümlerin telafisi yapıldı. Son bölümlerde çok büyük bir ilgi gördü ve çok fazla izlenmeye ulaştı. Dizide yer alan olayların giderek kızışması insanların diziye olan ilgisinin artmasına sebep oldu. Son zamanlarda dizinin durgun halleri değişti ve daha heyecanlı bölümler yayınlanmaya başladı. Özellikle son bölümde Sancar Efe’nin uçurumdan düşmesi herkesi ekran başına topladı. Dizinin reytinglerinde çok büyük bir yükselme söz konusu. Aynı zamanda son bölümü sosyal medyada çok konuşuldu.

Sefir’in Kızı Dizisinin Son Bölümünde Yaşananlar


Sancar Efe Nare ve kızının gitmesine izin veriyor. Fakat kızlarına bu durumu nasıl anlatacaklarını bilmiyorlar. Nare ve Sancar her şeyi bir kenara bırakarak bu durumu kızlarına nasıl anlatacaklarını düşünmeye başlıyorlar. Nare gitme saati geldikçe kendini kaybetmeye başlıyor. Aslında Sancar Efe’den hiç ayrılmak istemese de gitmek zorunda kalır. Kızını tekrar babasından ayırmak ve yine yersiz, köksüz kalmak istemese de havaalanına gider. Fakat uçağa binmeyip tekrar çıkarlar. O an Müge gelerek Sancar’ın  planlarını öğrenir. Sancar’ın uçurumdan aşağı düşmesi Nare’yi bitirir. Peki, Sancar Efe’ye ne olacak? Sancar Efe ölecek mi? Bu gibi sorular sosyal medyada çok sorulan sorular oldu. Gelecek bölüm büyük bir heyecanla bekleniyor.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. twitter favori hilesi twitter takipçi hilesi