Haber Odak

Rus Fenomen Son Model Aracını Benzin Dökerek Yaktı

Rus Fenomen Son Model Aracını Benzin Dökerek Yaktı
51 views
30 Ekim 2020 - 22:38

Sosyal Medya Fenomeni Öyle Bir Şey Yaptı ki! Küçük Dilinizi Yutacaksınız! Şok Görüntüler

Rusya’nın ünlü fenomenleri arasında yer alan Mihail Litvin yine hayranlarını şaşırtmayı başararak kendi kanalında izlenme rekorları kırdı. Ünlü Rus fenomen Mihail Litvin, devamlı arıza yaparak kendisini zor durumda bırakan aracı için satın aldığı firmayı sürekli aradığını fakat sağlıklı ve faydalı geri dönüşler alamadığını ifade etti. Daha sonra artık isyan etme noktasına getiren arızalardan iyice bıkan Mihail Litvin 1 Milyon 400 TL değerindeki son model lüks aracını terk edilmiş geniş bir arazide üzerine benzin dökerek ateşe verdi. Mihail yakın arkadaşları ile aracı Moskova’da bulunan bir araziye getirdi. Mihail Litvin lüks aracını ateşe verdiği anları kayda alarak kanalında yayınlayınca izlenme rekorları kırdı. Mihail Litvin aracının yanıp yok oluşunu izlerken keyif yapmayı da ihmal etmedi. Mangalını yakıp kendisine sosis ziyafeti yapan fenomen Litvin, ateşleme anını mangal başından yaptı. Ateş aracına doğru ilerlerken sosis keyfi yapan Mihail Litvin bu davranışı ile fenomenliğinin sınırlarını da ülke dışına çıkmasını sağlamıştır.

Mihail İçin Bir Lüks Araç Gider Diğeri Gelir

Mihail Litvin son model aracını yaktıktan sonra maddi ve manevi değeri yüksek çok eski Rus yapımı bir model arabaya bindi. Ancak aracın marşı basmadı. Arkadaşlarının yardımı ile aracı hareket ettirebilen Mihail Litvin araziden eski araç ile ayrıldı. 

Mihail Litvin’in Sevenleri İkiye Ayrılmış Durumda

Medya fenomenleri arasında en çok para kazandığı iddia edilen Rus fenomeni Mihail Litvin’in yaptığı bu davranışından sonra takipçileri ve sevenleri ikiye ayrılmış durumda. Bir kısım sevenleri Mihail Litvin’i beğeni yağmuruna tutarken bir kısım takipçisi de sosyal medya hesaplarında paylaşmış olduğu bu görüntüler ile sadece şov yaptığını, paylaştığı bu video ile yaktığı aracın değerinden daha fazla para kazanacağını iddia ettiler. Memnun olunmasa bile bir aracı yakmak yerine o aracı satın alabilecek maddi gücü olmayan insanlardan birine hediye etmesinin daha centilmence bir davranış olacağını öne süren takipçileri Mihail Litvin’i bu davranışından dolayı beğenmek yerine daha çok kınamı anlayışı ile yaklaştılar.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları