Haber Odak

PUBG 16 Sezon Geliyor

PUBG 16 Sezon Geliyor
55 views
30 Ekim 2020 - 22:40

PUBG 16. Sezon Geliyor! 15. Sezon Bitti. Yeni Sezonda Artık Bunlar Var! Büyük Sürpriz Geliyor


Yeni sezonu ile oyun piyasasına girmeye hazırlayan PUBG oyunu etkileyici yenilikleriyle sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Dünyada en çok oynanan oyunlardan biri olmasından dolayı yeni sezonları büyük bir heyecan ile bekleniyor. PUBG oyununun her sezonu yaklaşık olarak 2 ay sürüyor. 2 ayda bir sezon değişikliğine gidiyor. Her sezon ufakta olsa değişiklikler yapılıyor. Yeni sezonda da pek çok değişiklik yapıldı. Gerek silahlar gerekse de araçlarda değişiklikler ile karşımıza çıkacak. Her sezonunda büyük bir ilgi toplamayı başarıyor. 17 ile 18 Kasım arasında yeni sezon yayınlanmaya hazır hale gelecek. Bu sezonda yapılan değişiklik ile daha güçlü ve daha stratejik savaşlar yapmak mümkün olacak. Hem araçlarda hem de silahlarda yapılan yenilik oyunu daha güçlü bir hale getiriyor.


PUBG Mobil Oyunlarında 2.0 Ağır Silah Modu Getiriliyor!

 
Yeni sezona hazırlanan PUBG ağır silah modunu 2.0 yaparak geliyor. Her sezonunda beğeni toplayan bu oyun 16. sezon ile de büyük bir beğeni toplayacak. Aynı zamanda süper kasa içerisinde yer alan silahlarda da büyük çapta bir değişiklik yapıldı. Ağır silah modu bundan neredeyse 1 yıl önce oyuna dâhil oldu. Ve her sezon daha da geliştirilmeye başladı. Şimdi ise 2.0 ağır silah modu ile karşımıza çıkıyor. Ağır silah modunun artması ile birlikte ateş gücü arttığından dolayı daha stratejik bir savaş yapmak mümkün oluyor. PUBG yeni sezonunda daha ağır ve güçlü araçların da olacağı da bildirildi. Böylece daha sert savaşların olması da mümkün olacak.

PUBG Nedir?


Dünya çapında milyonların oynadığı PUBG oyunu nedir? Dünya üzerinde en popüler ve en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG oyununun uzun ismi Player Unknown Battlegrounds’tur. Bu oyun bir adanın içerinde hayatta kalan son kişi olmaya çalışmaktan ibarettir. Adada hayatta kalmak için de diğer insanları öldürmek gerekiyor. Bu oyun bireysel oynanabildiği gibi grup halinde de oynanabilir. Grup halinde oynanan oyunların daha keyifli olduğu söyleniyor. Aynı zamanda hayatta kalırken silah ve sağlık kitleri toparlamak gerekiyor. Son zamanlarda yeni sezonu çıkacak.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları