Haber Odak

Popstar ”Abim Dediğim Kişi Bana Tacizde Bulundu”

Popstar ”Abim Dediğim Kişi Bana Tacizde Bulundu”
234 views
18 Eylül 2020 - 15:00

Popstar Mehtap Yılmaz Katarsis programına konuk olunca, yıllar önce başından geçen travmatik olayı paylaştı.

Yıllar önce Popstar yarışmasında dobralığını konuşturan Mehtap Yılmaz, Youtube üzerinden yayınlanan Katarsis programına konuk oldu. Mehtap Yılmaz geçmiş yıllarda başından geçen acı olayı anlattı.

”Abi Dediğim Biri Tarafından Tacize Uğradım”

Çocukluğundan beridir yaşadıklarını programda döken Yılmaz, geçmiş zamanda yaşadığı taciz olayını da anlattı, “Daha çok küçükken, evimize gelen çok yakınım olan, abi dediğim biri tarafından tacize uğradım. Nasıl anlatacaksın geldi beni elledi diye… Bunu kimseye söyleyemedim. Çünkü bana inanmazlardı. O yüzden akrabalarımla görüşmüyorum.”

”Pavyonda Çalışmaya Başladım”

Pavyonda çalıştığı dönemlerden de bahseden Yılmaz sözlerine şöyle devam etti,”Annem hasta, kardeşim var. Aileme bakmam lazım. Zaten okuyamayacağımı da biliyorum. Pavyonda çalışmaya başladım. Ama annem benim türkü barda çalıştığımı sanıyordu. İlk pavyonda çalışmaya başladığımda ürkek bir güvercin gibiydim. Hareketsiz duruyordum sahnede. O günlerden bugünlere geldim. Ben ailemi hep bu sektörden uzak tuttum. Kimse kardeşim olduğunu bilmiyordu. Erkek kardeşim doktor oldu. ‘Ablası pavyonda çalışıyor’ demesinler, o da mahcup olmasın diye uzak duruyordum. Onu beyaz önlük içinde görünce gözyaşlarımı tutamadım. Bunu ben yaptım diye…”

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları