Haber Odak

Pınar Gültekin Cinayetindeki Metin Avcı İfade Verdi

Pınar Gültekin Cinayetindeki Metin Avcı İfade Verdi
356 views
12 Eylül 2020 - 14:57

Pınar Gültekin’i acımasız şekilde katleden katil Cemal Metin Avcı, olayların ardından anlaşmalı boşanma için ifade verdi.

Bir kaç ay önce meydana gelen vahşi cinayetin ardırdan tutuklanan Cemal Metin Avcı, ailesini derin bir şoka ve üzüntüye sokmuştu. Olayın ardından eşi tarafından boşanma davası açıldı.

Gültekin’in Cesetinin Üzerine Beton Döküp Yakmıştı

Geçmiş aylarda meydana gelen olayda Pınar Gültekin’i kıskançlık ve tehdit yüzünden vahşice katledip, ardından cesetin üstüne beton döküp ateşe veren zanlı Cemal Metin Avcı için tutuklama kararı çıkmıştı. Afyonkarahisar T Tipi Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu bulunan bir kız babası ve evli olan Metin Avcı ailesini derinden sarsmıştı. Eşinin boşanma davası üzerine Avcı,Afyonkarahisar 1. Aile Mahkemesinde anlaşmalı boşanmak için ifade verdi.

5 Milyon Tazminat Bedeli

Eşine maddi ve manevi tazminat bedeli olarak 5 milyon lira ödeme konusunda anlaşan Metin Avcı, ödemeyi yapamaması halinde şirketinin bedel talep etmeksizin eşine devrini ayrıca Muğla’daki bir taşınmazla 2 aracın da verilmesini kabul etti.

Avcının ifadesi ise Afyonkarahisar 1. Aile Mahkemesince alınan ifadesi, Muğla Aile Mahkemesine gönderildi.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları