Haber Odak

Pınar Gültekin Cinayetinde Kan Donduran Gerçek Ortaya Çıktı

Pınar Gültekin Cinayetinde Kan Donduran Gerçek Ortaya Çıktı
340 views
15 Eylül 2020 - 12:24

Zanlı Cemal Metin Avcı tarafından, vahşi şekilde hayatına son verilen genç kızın ölümünün perde arkasında bir gerçeğe daha rastlandı. Gelen otopsi raporu kan donduruyor.

Muğla’nın Ula ilçesinde meydana gelen olayda, zanlı Metin Avcı tarafından önce dövülüp bayıltılan, ardından boğularak can verip üstünede de yetmezmiş gibi zanlı tarafından cesedi yakılıp varille ormanlığa atılan Pınar Gültekin’in yeni otopsi raporundaki ayrıntılar gün yüzüne çıktı.

Genç kızın üzerinde yapılan Adli Tıp incelemesi sonucunda, Gültekin’in cesedinin cenin pozisyonunu almış şekilde varile konulup ardından 1,5 cm kalınlığında bir halat ile bağlandığı ortaya çıktı.

Çıkan Adli Tıp raporuna göre;

Gültekin’in cesedinin varil içerisinde betonla birleştiği, cesedin genel olarak vücudunun büyük bölümünün yandığı kaydedildi. Cesedin bulunduğu varilin morg masasına alındığı, elektrikli bir spiral yardımıyla varilin açıldığı belirtildi. Dikkatlice yapılan işlemde varil içerisinde küçük ve büyük tahta parçalarının yakıldığı kaydedildi.

Cesedin benzinle yakıldığı, yakma işlemi sırasında yangın hızlandırıcı kullanılıp kullanılmadığına yönelik örnek alındığı ifade edildi. Gültekin’in varilin içerisinde cenin pozisyonunda konulduğu ve iki dişinin de kırık olduğunun anlaşıldığı belirtildi.

Raporda, varilin alt kısmına yakın beton içerisinde yaklaşık 1,5 cm çaplı halat-urgan parçası bulunduğu kaydedildi. Halatın altı defa boyuna dolanmış ve iyice sıkıştırılmış olduğu, sıkıştırma nedeniyle boyun ile bağ arasına parmağın giremediği, yedinci halkanın da dişlerin altından ağız içinden geçtiği anlatıldı.

Adli tıp raporu edinilen bilgiler dahiline soruşturma dosyasına ulaştırılmış.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları