Haber Odak

okirala.com – Türkiye’nin Otobüs Kiralama Sitesi

okirala.com – Türkiye’nin Otobüs Kiralama Sitesi
268 views
29 Aralık 2019 - 3:53

Turizm sektöründe her konuda hizmetler sunan ve otobüs kiralama dendiğinde ilk akla gelen adres O Kirala ile tüm turizm ihtiyaçlarını tek bir tık ile karşılayabilirsiniz. Şehir içi ve şehirdışı turları, geziler ve vip taşımacılık hizmetleri Okirala.com’da…

Konu turizm olduğunda her türlü hizmeti tek bir çatı altında toplayan okirala.com ile şehir içi ve şehirdışı taşımacılık konusunda hizmetlere ulaşabilirsiniz. Kamu kurumları, birlikler , sendikalar , belediyeler , dernekler , okullar ve özel sektör personel taşımacılığı gibi konularda ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümler okirala.com’da.  Seyehat organizasyonlarında bilinçli planlama ve programlama, doğru yönlendirme, şeffaf çalışma prensibi, kaliteli hizmet ve servisi en uygun imkanlarla sunmaktadır.

Okirala.com’da Misyon Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

İyi olanı sunmak ve daha da iyileştirme misyonunu edinen okirala.com ile çalışmalarımızda edindiğimiz “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesini kırmızı çizgi ediniyor ve hizmetlerimizde her zaman bu ilkemizi benimsiyoruz. Taşıma ve seyehat konularında ihtiyacınız olan tüm turizm çözümleriniz için her an ulaşabileceğiniz okirala.com ile hizmetinizdeyiz.

Turizm Sektörünün Öncüsü okirala.com

Turizm sektörünün öncülerinden olan okirala.com ile vip taşımacılık, turizm taşımacılığı , okul taşımacılığı , personel taşımacılığı , otobüs – minibüs – midibüs ve filo kiralama ihtiyaçlarınızı sorunsuzca karşılayabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları