Anlık, Doğru, Güncel Haber Odak

Mutlu Çocuklar Uygulaması Nedir?

Sosyal medyada sık sık karşımıza çıkan ve SMA’lı çocuklara, ihtiyaç sahibi çocuklara umut olan Mutlu Çocuklar Uygulaması nedir? Mutlu Çocuklar Uygulaması kimindir? Mutlu çocuklar uygulamasıyla ilgili tüm detaylar…

Mutlu Çocuklar Uygulaması Nedir?
233 views
08 Ağustos 2022 - 16:32

Son zamanlarda binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşımları yapılan sosyal sorumluluk projesi “Mutlu Çocuklar” ile çocuklara maddi bir gönderimde bulunmadan destek olabiliyorsunuz. Mutlu çocuklar derneği tarafından kurulan ve yönetilen Mutlu Çocuklar uygulaması sayesinde günlük 2 dakika gibi bir zaman ayırarak biriktireceğiniz puanlar, SMA’lı çocuklara destek olarak gidiyor.

Mutlu Çocuklar Uygulaması Kime Ait?

Mutlu çocuklar uygulamasının sosyal medyada gündeme gelmesi ardından çocuklara verdiği destekler, mutlu çocuklar uygulamasının kime ait olduğunu büyük merek konusu haline getirdi. Çocuklara kıyafet desteklerine başlayan ve kısa sürede büyük kitlelere hitap eden mutlu çocuklar sayesinde sizde ihtiyaç sahibi çocuklara destek olabilirsiniz. Üyelerinden herhangi bir ücret beklentisi olmayan uygulamada reklamlar izleyerek kazandığınız puanlarla kumbaralara destekler gönderebiliyorsunuz. Mutlu çocuklar derneği hakkında daha detaylı bilgiye mutlucocuklar.app üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutlu Çocuklar Uygulaması SMA Kumbaraları

Mutlu çocuklar üzerinden SMA’lı çocukların kumbaralarına biriktirdiğiniz puanları göndererek puanlarınızla SMA’lı çocuklara destek olabiliyorsunuz. Belirlenen kumbara limitinin doldurulması ardından biriken para SMA’lı çocuğun valilik onaylı hesabına gönderilerek sağlık harcamaları konusunda destek olunuyor. Bu sayede ekonomik durumu çok iyi olmayan kişiler tarafından da SMA’lı çocuklara maddi destekte bulunulabiliyor. Sizde SMA’lı bir bebek için mutlu çocuklar uygulaması üzerinden kumbara oluşturmak istiyorsanız, mutlu çocuklar uygulamasının web sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak talepte bulunabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.