Anlık, Doğru, Güncel Haber Odak

Mutlu Çocuklar Uygulaması İle Her Kumbarada 15.000 Lira Destek

Sosyal medya üzerinden hızla yayılan ve kullanıcıları tarafından tam puan alan “Mutlu Çocuklar Uyulaması”nda dolan her kumbaranın değeri tam 15.000 TL!

Mutlu Çocuklar Uygulaması İle Her Kumbarada 15.000 Lira Destek
219 views
15 Ağustos 2022 - 18:31

Mutlu Çocuklar Uygulaması üzerinden açılan kumbaralara gönderilen sevgi puanları sayesinde SMA’lı çocuklara her 2 milyar sevgi puanıyla 15.000 TL destek olunabiliyor. Kullanıcılarının destekleriyle videolar izleyerek kazandığı sevgi puanlarını SMA’lı çocukların kumbaralarına göndermesiyle, SMA’lı çocuklara maddi destek sağlanabiliyor. Ek olarak köy okullarına, çocukların kişisel gelişimi veya ihtiyaçlarına destekler sağlayan Mutlu Çocuklar Uygulaması’nı kullanarak sizde sevgi puanlarınızı dilediğiniz kumbaraya gönderebilirsiniz.

Her Kumbarada 15.000 Lira Destek Var

Mutlu Çocuklar’ın binlerce kullanıcı tarafından desteklenen çocuklara her ay on binlerce lira destek sağlanabiliyor. Kullanıcıların ödül görevlerindeki videoları izlemesi sayesinde kazandığı puanları destek kumbaralarına göndermesiyle her gün milyonlarca sevgi puanı çocuklarla buluşuyor. 2 Milyar limitli bir kumbaranın dolmasıyla bir SMA hastası çocuğa tam 15.000 lira destek olunabiliyor. Bir topluluk oluşturarak binlerce kişi tarafından bu görevlerin yapılması ve SMA’lı çocuklara destekler verilmesiyle her gün SMA hastası çocuklara büyük bağışlar sağlanabiliyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.