Anlık, Doğru, Güncel Haber Odak

Mutlu Çocuklar Uygulaması Çocuklara Umut Oluyor

Mutlu Çocuklar Derneği’nin bir projesi olan mutlu çocuklar uygulaması sayesinde çocukların geleceğine her gün reklam izleyerek destek olabilirsiniz

Mutlu Çocuklar Uygulaması Çocuklara Umut Oluyor
179 views
03 Ağustos 2022 - 18:13

Geçtiğimiz aylarda mutlu patiler uygulamasını çıkararak hayvan severleri bir araya getiren mutlu patiler yönetimi, şimdi de mutlu çocuklar derneği olarak çocuklar için kolları sıvadı. Mutlu Çocuklar adında ki uygulamasıyla kullanıcılarına günlük 2 dakikada tamamlayacağı görevler vererek elde ettiği gelirleri çocukların geleceğine umut olmak için harcıyor.

Bağış toplamadan yalnızca uygulama gelirleriyle çocuklara dokunan ve çocukların mutlulukları için çalışan Mutlu Çocuklar derneği, giderek büyüyen kullanıcı sayısıyla çocukların geleceğine umut olmaya devam ediyor. SMA hastası çocuklara açtığı kumbaralar ve şehirlere ayrılmış kumbaralarla binlerce çocuğa dokunarak geleceklerinin inşaasında onların yanında oluyor. Sizde mutlu çocuklar uygulamasını indirerek binlerce ihtiyaç sahibi çocuğun bir çok ihtiyacına destek olabilirsiniz. Her geçen gün kullanımı artan bu uygulama sayesinde hiç bir maddi katkıda bulunmadan sadece 2 dakikanızı ayırarak çocuklara destek olabilirsiniz.

Mutlu çocuklar uygulamasını indirmek ve hiç bir maddi gönderim sağlamadan çocukların ihtiyaçlarına destek olmak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.