Haber Odak

Müge Anlı Taklidini Yaparak Fenomen Olan Tansu Dayan’ı Davet Etti Hediyeleri Herkesi Şaşırttı

Müge Anlı Taklidini Yaparak Fenomen Olan Tansu Dayan’ı Davet Etti Hediyeleri Herkesi Şaşırttı
279 views
07 Eylül 2020 - 13:30

Müge Anlı, sosyal medyada kendisinin taklidini yaparak popülerliği yakalayan Tansu Dayan’ı programına konuk etti.

Hafta içi her gün ekranlarda kendisini gösteren Müge Anlı ile Tatlı Sert’in bugün yayınlanan bölümündeki misafir eğlenceli anlar yaşattı. Adını Müge Anlı taklitleriyle geniş kitlelere duyurmayı başaran Tansu Dayan ATV stüdyosunda başarılı sunucuyla buluştu. Anlı, canlı yayında bir araya geldiği Dayan’a kendisine daha benzemesi için sarı peruk ve fular hediye etti. İkili arasındaki diyalog ise herkeste kahkaha tufanı yarattı.

Akıllıca Yapılan Mizahı Sevdiğini Söyledi

Akıllıca yapılan mizahı sevdiğini söyleyen Müge Anlı, eleştirinin dozunun kaçırılmaması gerektiğinin altını çizdi. Tansu Arif Dayan’ı stüdyoya davet eden Müge Anlı genç fenomene “Sen benimle ilgili neler yapıyorsun” diyerek takıldı.

Müge Anlı videolarıyla şöhret olan Tansu Dayan’a başarılı sunucu “Benim sosyal medyam yok ama benim taklitlerimi yaparak senin 1 milyon 450 bin takipçin var. Ben de bir gün denemek için açacağım. Bakacağım beni kaç kişi takip edecek” dedi.

”Senin Kocanın Evi Yok Ki Repliği Zirvede”

Gönderileri yüz binlerce kez izlenen, beğeniyle karşılanan ve paylaşılan Tansu Dayan, “Bunu insanlar benden beklemeye başladı. ‘Senin kocanın evi yok ki’ repliğiyle zirveyi görmeye başladık. Gittiğim her yerde ‘bugün bana ne malzeme çıkabilir’ diyerek sizi izliyorum” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları