Haber Odak

Mehmet Şef Tanya’yı Azarladı Kız Gözyaşlarına Boğuldu

Mehmet Şef Tanya’yı Azarladı Kız Gözyaşlarına Boğuldu
233 views
18 Eylül 2020 - 13:40

MasterChef programında kaybeden takımdan Tanya ve Mehmet Şef arasında gergin dakikalar yaşandı. Tanya gözyaşlarına hakim olamadı.

Tv8 kanalında yayınlanan MasterChef ‘in 57. bölümünde ikinci dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Kaybeden kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Tabağını yetiştiremeyen Tanya ile Mehmet şef arasında gergin dolu dakikalar yaşandı.

”Stresten Yetiştiremedim”

MasterChef bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan, ünlü şef Danilo Zanna’nın tarifiyle vitello tonnato yemeğini yapmaları istendi. Yemeğini tamamlayan yarışmacılar tabaklarını şeflerin huzuruna çıkarırken Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılan Tanya ise tabağını tamamlayamadan çıkardı. Tanya bunun üzerine  “Planlama hatası yaptım ve yetiştiremedim. Aslında hepsini yaptım ve tabaklayamadım. Havyarı, kuşkonmazı koyamadım. Yanlışlık ve stresten yetiştiremedim”sözlerini etti.

”Al Tabağını Ve Git”

Mehmet şef tamamlanamayan tabağı görüp sinirlerine hakim olamayınca, “Ya hadi neyse Allah bize sabır versin. Şu anda sen git ya. Gerçekten al tabağını ve git” sözlerini söyledi.

Bu sözlerin üzerine tabağını alıp yerine geçen Tanya, gözyaşlarına hakim olamadı.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları