Haber Odak – Habere Odaklan

Kimlik NO İle Kredi Başvurusu

Kimlik NO İle Kredi Başvurusu
0 views
17 Ocak 2023 - 17:11

Kredi talebinde bulunup kredi almayı arzu edenler yapacakları bireysel kredilere yine TC kimlik numaralarını kullanıp başvuru yapabilmekteler. Bunun içinde bankalara cep ile kısa mesaj gönderip yapabiliyorlar. Bankaların kredi başvuru kanallarına kimlik no yazıp başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Yine artık her banka SMS ve kısa mesaj yolu ile kredi kartı başvurunuzu alabiliyorlar. Bu sayede kredi kartı başvurunuz amacı ile bankaya kadar gitmenize ve kredi kartı alıp alamayacağınıza veya kredi alıp alamayacağınızı öğrenmenize gerek kalmadı.

Deniz Bank Başvuru

Denizbank kredi başvurusunu yapabilmeniz açısından KAMPANYA yazarak T.C kimlik NO yazıp 3280’e yollayın. Bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz kredi cevabınız da yine kredi limit ve vadesi 5 dakikada cebinize gelebilir. Ön başvurusu onaylanmış olan bireyler nüfus cüzdanı beraberinde banka şubelerine gidip kredilerini rahatlıkla alabiliyorlar. Cebimde Kredinin özellikleri de yine 55.000 TL limitli, 36 ay vadeli kredi kartıdır.

Finansbank Başvurusu

Finansbank’tan da ihtiyaç kredinizi alabilmek oldukça kolay bir işlem. Bankanınfinansbank.com.tr resmi sitesine giderek T.C kimlik no yazıp cep telefonu ve NO yazarak başvuru yaptığınız takdir de bütün ihtiyaçlarınız açısından gerekli olan kredinizi oldukça uygun faiz oranları ve vade olanakları ile alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Garanti Bankası Başvuru

Garanti bireysel ihtiyaç kredisine de yine başvurularınızı T.C kimlik numaranızı, dilediğiniz kredi limitini ve vadesi ile aylık belgelenebilir olan net gelirinizi TL olarak aralarında boşluk bırakıp yazın ve 3390’a gönderin ve ön kredi onay cevabı direkt olarak size gönderilir. Olumlu değerlendirmeye tutulan kredi başvurularınız açısından da sizlere en yakın olan Garanti Bankasına kimliğiniz ile uğrayarak alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Ziraat Bankası Başvuru

Ziraat bankasına da yine kimlik no ile kredi başvurusunu yapabilmeniz açısından Ziraat bankası resmi internet adresinden bireysel kredi başvurusu menüsüne girerek kredi türünüzü, kredi vadenizi, kredi tutarınızı, aylık gelir oranınızı, T.C kimlik NO’nuzu cep telefonunuzu da yazıp kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyorsunuz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.