Haber Odak

Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi
25 Mart 2020 - 11:06

Karabağlar Arçelik Servisiolarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yıllardan buyana Arçelik markası arızalarınızı son derece profesyonel bir şekilde çözmekte ve bu noktada teveccühlerinize layık olmaya çalışmaktayız.  Sizlere her zaman 1. Sınıf hizmet sunmakta ve bu noktada en cazip fiyatlar ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler ile oldukça memnun olmakta sizlere daha iyisini vermek için her geçen gün çalışmaktayız.

Uzman kadromuz ile Arçelik marka ürünlerinizin her türlü sıkıntı ve bakımlarını çok hızlı bir şekilde çözümlemekte ve sorunu en cazip koşullar ile ortadan kaldırmaktayız. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlere parça garantisi ve firma garantisi sunmakta ve bu noktada yaşanabilecek tüm sıkıntılara karşı sizlere garanti vermekteyiz.

Karabağlar Arçelik Servisi Parça ve Servis Garantisi

Karabağlar Arçelik Servisiolarak değişimi yapılmış bulunan tüm parçalara garanti vermekteyiz. Bu parçaların bu süre içerisinde arızalanması ve benzeri durumlarda ücretsiz olarak tamirat ve bakım hizmetlerini üstlenmekteyiz. Firmamız parça değişimi yapılması bile sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetlere garanti vermekte bu sorunların yaşanması durumunda günün her saatinde sizlere kısa sürede ulaşma garantisi vermektedir.

Servis hizmetimiz randevu sistemi ile çalışmakta ve sizlere söylenen zaman içerisinde mutlaka sizleri evinizde veya iş yerinizde ziyaret ekme garantisi de verilmektedir. Aciliyet bulunmakta olan işlerde ise öncelik tanınmakta ve randevu olarak daha erken zaman arılıklarına hizmet verilmesi üzerine çalışmalarımızı yapmaktayız.

Karabağlar Arçelik Servisi Fiyatları

Karabağlar Arçelik Servisi Fiyatları ilçe içerisinde verilmekte olan en makul fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Fiyatlar diğer aynı hizmeti vermekte olan firmalar ile kıyaslandığında oldukça cazip aralıklarda olduğu görülmektedir. Servis ücreti olarak belirlenmiş olan makul ücret sizlerin bizi her davet etmesinde alınmaktadır. Bunun dışında parça değişimi ve malzeme kullanımı gibi durumların bulunmaması gibi durumlarda ücret talep edilmemektedir. Firmamız sizlere parça fiyatları noktasında da son derece yardımcı olmaktadır. fiyat aralıkları bakımından en uygun parça fiyatları firmamız tarafından sunulmaktadır.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz.