Haber Odak

İnpage Reklam Nedir?

İnpage Reklam Nedir?
260 views
28 Aralık 2019 - 0:14

İnternet sitesi bulunan kişiler tarafından en çok kullanılan İnpage Reklam nedir? İnpage reklamlar nerelerde kullanılır? sizler için biraz araştırdık. İnpage reklam nedir biraz inceleyelim…

Genel olarak haber sitelerinde kullanılan ve makaleler yazarak bloglarından para kazanmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir reklam modelidir. İnPage Reklam modeli forum sitelerinin de sık sık tercih ettiği bir reklam modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Makalelerin arasına yerleştirilen ve mouse imlecini yada sayfayı aşağıya doğru indirdiğinizde reklam karşınıza çıkıyor. Tıklama oranlarının çok iyi olmasına rağmen büyük siteler tarafından sayfanın yazı şeklini ve tarayıcıyı zorladığı için çok sık tercih edilmiyor. Tıklamalarının ve gelirlerinin yüksek olduğu Adsense’nin en çok kazandıran reklam modeli olarak ta düşünebiliriz fakat sitenizin reklam yerleşimi konusunda sıkıntılara neden olabiliyor. İnPage reklam verenler reklam görüntülenmelerine ciddi miktarlarda ücret ödüyor.

Reklam verenlerin de dikkat çekici olması nedeniyle sık olarak tercih ettiği İnpage Reklam modelinin tıklama başına değil de gösterim başına olmasının asıl sebebi genel olarak görselliği ön plana çıkarması ama tıklamalarının az olmasıdır.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adlarıtwitter takipçi hilesi nasıl yapılırtwitter takipçi hilesi 2020twitter fav hilesitwitter takipçi hilesi