Haber Odak

İngiltere’de Çıplak Hizmetçiye Yoğun Talep

İngiltere’de Çıplak Hizmetçiye Yoğun Talep
392 views
09 Eylül 2020 - 15:13

Korona vakalarının artması, tüm ülkeleri olumsuz yönde etkilerken İngiltere bu dönemde payını almak istedi. Adrian isimli patronun yönettiği şirket sayesinde ev temizliğinden bıkanlar çıplak hizmetçi çağırabilecek.

İngiltere de insanlar artık korona virüs yüzünden evine tıkılmış durumda. Ev temizliğinden bunalan, ev işiyle uğraşmak istemeyen, evden iş yapıp da ev işlerine vakti olmayanlar bundan payını alacak.

İngiltere de bu şirketin sahibi olan patron Adrian, bu insanlara çözüm olarak çıplak hizmetçi sunuyor. İngiltere halkı ise şimdiden yoğun talep gösteriyor şirkete.

Tabi ki kuralları da var Adrian’ın. Eve gelen çıplak hizmetçiler ile cinsel ilişkiye dair münasebetlerde bulunulmayacak, dokunulmayacak ve fotoğrafları çekilmeyyecek. Çıplak hizmetçiler ise 60 sterlin alacaklar.

Bu durumlarla ilgili konuşan hizmetçi çalışanlardan olan Anna, bu duruma endişeli yaklaştığını belirtip kapıyı her an kimin açacağının belirsiz olduğunu söylüyor.

Bunun aksine ise Anna, şu ana kadar müşterilerin çok nazik ve sevecen davrandıklarını belirtti.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları