Haber Odak

Honor Sport PRO Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı Honor Sport Pro’nun Fiyatı Ne Kadar?

Honor Sport PRO Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı Honor Sport Pro’nun Fiyatı Ne Kadar?
19 Mart 2020 - 12:27

Huawai‘nin alt markalarından biri olan Honur’un yeni çıkardığı kulaklık Sport Pro Türkiye’de satışa çıktı. Honor Sport Pro Kablosuz kulaklık fiyatları belli oldu ve raflarda yerini aldı. Honor Sport Pro kablosuz kulaklık ne kadar? Kulaklık fiyatları karşılaştırması nasıl yapılır? ve tüm detaylar Haber Odak’ta…

Huwai’nin alt markası olan Honor tarafından çıkarılan Sport PRO kablosuz kulaklık, Türkiye pazarına giriş yapan en yeni model oldu. Cihazlarla kablosuz olarak bağlantı kuran ancak boyun askısıyla kaybolma / düşme sorunlarını ortadan kaldıran model, adında da geçtiği üzere özellikle sporculara odaklanıyor. Türkiye’de Fantom Kırmızı, Fantom Gri ve Fantom Pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunulan kulaklık, firmanın açıklamasına göre tek şarjla 18 saate kadar müzik dinleme ve 12 saate kadar telefonla görüşme sunuyor. Sadece 5 dakikalık şarjla 4 saate kadar müzik keyfi getiren model, kulaklık sürücülerinin arkasında bulunan manyetik kısım sayesinde birbirine yapışık şekilde durabiliyor. Bu halde otomatik olarak uyku moduna geçtiği aktarılan Sport PRO, böylelikle pil ömründen de tasarruf edilmesini sağlıyor. Kulaklığı ayırdığınızda ise otomatik olarak yeniden bağlantı sağlanıyor.

Honor Sport Pro Kablosuz Kulaklık Ne Kadar?

Honor Sport PRO kablosuz kulaklık çok da ucuz değil. 13 mm sürücüler ile yüksek ses kalitesi getiren ve müzik kontrolünü gövdesi üstünden sağlayabilen model, USB-C üzerinden telefon, PC ya da tablet cihazlarla kolayca şarj edilebilme ve su dökülmeleri ile tere karşı dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Tüm bunların karşılığı Türkiye’de 420 TL olarak görünüyor. Honor Sport Pro Kablosuz kulaklık bir çok teknoloji satan mağazada kısa süre içerisinde satışa geçmesi planlanıyor.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz.