Haber Odak

Hande Yener ve Demet Akalın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde

Hande Yener ve Demet Akalın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde
318 views
29 Aralık 2019 - 0:38

Hande Yener ve Demet Akalın’ın çocuk istismarı ve kadına şiddete karşı düzenlenen sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgi vermek için Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’ne kabul edildi.Yürütülen sosyal sorumluluk projesi hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bilgi veren sanatçılara İletişim başkanı Fahrettin Altun, Polat Yağcı ve Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt da eşlik etti.

Polat Yağcı’nın instagram hesabında ziyaret ile ilgili yaptğı paylaşımda, “Herkes ‘Hande ve Demet ne yapacaklar? Birlikte ilk fotoğrafı bir reklam kampanyası mı yoksa konser için mi verecekler? Ya da bir düet mi?’ diye düşünürken bugün muhteşem bir görev için bir araya geldiler. Hande ve Demet’le birlikte çocuk istismarına, kadına şiddete karşı büyük bir sosyal sorumluluk projesi için Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettik. Umarım bu ilk adım büyüyerek yayılır ve bir nebze olsun bu konuda fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize.” cümlelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları