Anlık, Doğru, Güncel Haber Odak

Gebelik Hesaplama

Gebelik Hesaplama
50 views
05 Ağustos 2022 - 12:10

Hamile kalan bayanların kaç haftalık hamile olduklarını öğrenmek ve sağlıklarını korumak için, gebelik hesaplama hizmeti sunulmaktadır. Hesaplanması oldukça basit ve doğru sonuçların alınmasına yardımcı olan gebelik hesaplama hizmeti sayesinde artık bayanlar kaç haftalık hamile olduklarını kolay bir şekilde öğrenebiliyor. Sunulan hizmet sayesinde artık kadınlar sürekli doktora başvurma gereği duymadan hesaplama aracı sayesinde gerçek bilgilerle ne kadar süredir hamile olduklarını öğrenebiliyor. Üstelik hesaplanan sonuç doğrultusunda bayanlar için özel hazırlanan hamilelik takvimi paylaşılıyor. Kişiye özel hazırlanan hamilelik takvimi ile bayanlar doğumlarına kadar adım adım yaşanan olayları takip etmektedir. Hamile kalınan her hafta boyunca hangi gelişimin olduğu ve bebeğin nasıl bir evreden geçtiği hazırlanan hamilelik takvimi sayesinde rahat bir şekilde öğrenilmektedir.

Gebelik Hesaplama Nasıl Yapılır?

Hamile kalan anne adayları, sağlıklı bir hamilelik geçirmek için, gebelik hesaplama sonunda sunulan hamilelik takvimi ile bebeklerinin gelişimlerini takip edebiliyor. Hamilelik sürecini gün ve hafta olarak hesaplamak isteyenler için basit adımlarla gebelik hesaplama hizmeti sunulmuştur. Bunun için;

  • Son adet tarihini gün, ay ve yıl olacak şekilde girerek hesapla butonuna basılmalıdır.

Hesaplama işleminde sonuçlar anında gösteriliyor. Gebelik hesaplama işleminin ardından tahmini doğum tarihi gösteriliyor. Kullanıcısına hamilelik konusunda her türlü bilgiyi veren gebelik hesaplama aracı sayesinde artık bayanlar rahat bir nefes alarak hamilelik esnasında yapmak istedikleri işlemleri hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.