Haber Odak

Furkan’ı Ağlatan Şefe Tepkiler Gecikmedi

Furkan’ı Ağlatan Şefe Tepkiler Gecikmedi
146 views
09 Eylül 2020 - 14:04

Tv8 programında yayınlanan MasterChef yarışmasında yarışmacı olan Furkan Mehmet Yalçınkaya’nın azarlaması üzerine gözyaşlarına hakim olamadı.

Dün akşam izleyicisi ile buluşan MasterChef yarışmasında dokulunmazlık oyunu oynandı. Kaybeden mavi takım bireysel olan dokunulmaz oyunu mücadelesinde birbirleri ile hırslı bir mücadeleye girdi. Yemeğini tam vaktinde bitiremeyen Furkan azarı Mehmet şeften yedi. Mehmet şefin sert ithamları karşısında herkes izleyici de dahil şaşkına döndü.

Bu duruma bir hayli içerlenen yarışmacı Furkan daha fazla gözyaşlarına hakim olamadan stüdyoyu terketti. Stüdyoyu terkeden Furkan’a ise izleyicisinden tepki gecikmedi.

Mehmet şefi topa tutan izleyiciler sosyal medya üzerinden  “Bazen bir yarışma olduğunu unutup kalp kırıyorsun Mehmet Şef”, “Bu çocuğun ailesi var. Ayıptır günahtır”, “Sırf reyting olsun diye adamı üzdünüz” gibi ithamlarda bulundular.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları