Haber Odak

Ezgi Özanlar’dan Ben Böyleyim Videosu

Ezgi Özanlar’dan Ben Böyleyim Videosu
737 views
25 Şubat 2020 - 15:55

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin beğenisini kazanan ve kısa sürede yüzbinlerce takipçiye ulaşan peppycooky kullanıcı adlı Ezgi Özanlar İnstagram hesabında yaptığı paylaşımla yine ilgi odağı oldu. “Ben Böyleyim” adı altında paylaştığı videoyla insanların kendini oldukları gibi kabullenmelerini söyledi.

Sosyal medyanın sevilen influencerlarından Ezgi Özanlar yine takipçilerinin büyük beğenisini aldı. Kendi kusurlarını elinde bulunan rujla çizerek gösteren ve ben böyleyim ben kendimi böyle kabul ediyorum diyerek insanların da kendilerini olması gerektiği gibi kabul etmesini söyledi. Eşinin ve arkadaşlarının bile farkında olmadan onu kırdığını ve insanlarında bu konuda bilinçli olması gerektiğini söyleyen Ezgi Özanlar, takipçilerine kendilerini oldukları gibi kabul etmelerini ve mutlu olmalarını söyledi.

Ezgi Özanlar’ın Ben Böyleyim Videosu

View this post on Instagram

Çok sıkılmadık mı? Şu güzellik arayışından, Bize özel olan şeyleri kusur saymaktan.. Ve bıkmadık mı birbirimize laf atmaktan? Şakayla da olsa bıkmadık mı birbirimizi eleştirmekten? Kimse altın oranda, kimse mükemmel olmak zorunda değil. Zihnimize yerleşen bu algıyı yıkmak istiyorum. Kendimizi sevmenin dış güzelliğimizle, Fazla basenlerimizle, Cilt lekemizle veya kepçe kulaklarımızla alakası yok ki. Bir hafta öncesine kadar kepçe kulak ameliyatı olmayı düşünüyordum. Ama bir türlü emin olamadım. Ve kendimi böyle kabul ederek bu şekilde ilerlemeye karar verdim. Olay sadece benim dış görünüşüm değil. Ben eminim bir sürüyüz. Belki burnundaki benden nefret ediyorsun? Belki vücudundaki keloidten? Belki instagramdaki o zayıf kızlar gibi olamıyorsun? Belki benim bile hayal edemediğim şeyler yaşadın ve şu an tamamen başka bir haldesin. Lütfen sesime kulak ver. Sen aklına gelen her şeyden ve herkesten çok güzelsin.. BEN BÖYLEYİM! #benböyleyim *Bu videoyu inanılmaz derecede zorlanarak çektim. İlk çekişimde ağladım hatta. Çünkü kendimle ilgili önceden kusur gördüğüm şeyleri sizlerle paylaşmak çok farklı bir şey. Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaptım. Bilmiyorum iyi mi yaptım. Kendimi sizlere tamamen açtım.

A post shared by Ezgi Özanlar (@peppycooky) on

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları