Haber Odak

Eylül Öztürk’e Gelen Şok Edici Mesaj ”Kocan Seni Aldatıyor” Kimin Attığını Görünce Asıl Şoku O Zaman Yaşadı

Eylül Öztürk’e Gelen Şok Edici Mesaj ”Kocan Seni Aldatıyor” Kimin Attığını Görünce Asıl Şoku O Zaman Yaşadı
373 views
19 Eylül 2020 - 12:57

2017 yılında Barış Kenan Öztürk ile nikah masasına oturup dünya evine giren Eylül Öztürk’e ”Kocan seni aldatıyor” mesajı geldi. Üstelik mesajı atanın eski çalıştığı yerin patronu olduğu ortaya çıktı. Öztürk o anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Fenomen ve aynı zamanda oyuncu olan Eylül Öztürk ve eşi Kenan Öztürk 2017 yılında dünya evine girdi. Alex adında çocukları olan çiftin, 15 gün önce de ikinci bebekleri dünyaya geldi.

Her anını dakikası dakikasına takipçileriyle paylaşan Eylül Öztürk başından geçen ilginç bir olayı da takipçileri ile paylaştı.

”Eşin Seninle Para İçin Beraber”

Tanımadığı bir numaradan gelen şok edici mesajı takipçileri ile paylaşan Eylül Öztürk olayı şöyle anlattı: “Size bir olay anlatacağım ağzınız açık kalacak. İkidir telefonuma yabancı bir numaradan ingilizce bir mesaj geliyor. Mesaj Googlee Translate’dan çevrilmiş çok belli kargaşık bir yazı var. Mesajda ‘Seni kocan aldatıyor. Sen o kadar çirkin bir kadınsın ki muhtemelen eşin seninle para için beraber. Yoksa aldattığı kadına gitmişti’ diyor. Sanki Kenan’ın kendi parası yokmuş gibi. Ben böyle şeylere takılmam çünkü kendimi ve kocamı biliyorum. Bizim aramızda böyle bir güvensizlik yok. İlk mesajı görüp sildiğimde hamileydim… Ruh hastasına bak ben belki bunun üzerine takılıp eşimle kavgada edebilirdim.”

”Zamanında İşbirliği Yaptığım Bir Butiğin Sahibi”

“2-3 gün önce sabah 8.90-9.00 gibi yine bir mesaj geldi. Öbür numarayı silip engellemiştim bu başka bir numara. Bu gelen mesajda da ‘Aptal Kenan seni bırakmadı mı’ falan yazıyor. Gelen numaranın bir işletme numarası olduğu görüp tıkladım kim olduğu adresi falan her şey çıktı. Mesajı atan kişi benim zamanında iş birliği yaptığım bir butiğin sahibi çıktı. Ruh hastası manyağa bak ya. Bunu yapan da bir erkek kadın olsa Kenan’a göz koydu da yaptı falan derdim. Ekran görüntüsü alıp hemen çocuğa attım işletme hesabını falan görünce hemen kapattı zaten her şeyi. Mesaj atıp ‘Sana acıyorum’ dedim. Bunu da size her gelen mesaja inanmayın diye anlattım.”

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları