Haber Odak

En İyi Yılbaşı Mesajları – 2020 Yeni Yıl Mesajları – Güzel 2020 Mesajları

En İyi Yılbaşı Mesajları – 2020 Yeni Yıl Mesajları – Güzel 2020 Mesajları
945 views
30 Aralık 2019 - 21:41

2020 yılına girmemize günler kala yeni yıl için en güzel mesajları ve 2020 Mesajlarıni sizler için derledik. Yeni yılda da sevdiklerinize yollayacağınız en güzel yeni yıl mesajları Haber Odak’ta… En iyi yılbaşı mesajları ve dahası işte detaylar…

Yeni yılı tüm yüreğimle kutlar, sizin için mutluluk, sağlık ve başarılar ile geçecek bir yıl olmasını dilerim. Sevdikleriniz ile birlikte güzel anılar biriktireceğiniz güzel bir olmasını temenni ediyor, hayallerinize kavuşmanızı diliyorum. Mutlu yıllar.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi ise kuşkulu fikirlerin içeriye girmesini engelleyip, dışarı çıkmasını da engellemektir. Yeni yıl hepimize daha fazla sağduyu, daha mutlu günler ve daha fazla sağlık getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun…

Coşkulu fakat yorgun bir yılın daha sonuna gelirken, sana sevinçlerin en büyüğünü, sevgilerin en güzelini, aşkların en yücesini ve mutlulukların en büyüğünü diliyorum. İyi yıllara!

Kaynanaya Gönderilebilecek 2020 Yılbaşı Mesajları

Yeni yılın kutlu olsun canım kaynanam. Allah hep gönlüne göre versin.

Bana sevginin, mutluluğun temellerini öğrettin kaynanacığım. Mertliği, merhameti öğrendim. Beni bu günümle, yarınımla ben olarak siz var ettiniz. İyi ki beni kaynanmsın. Yeni yılda da yan yana tüm yılı geçirmek dileğiyle… Mutlu yıllar.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Kaynanmsın. Yeni yılın kutlu olsun Seni çok seviyorum.

Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılın kutlu olsun Kaynanam! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Kızsa bile bana hiç bir şey belli etmeyen canım tatlı kaynanam. Yeni yılın kutlu olsun Seni çok seviyorum.

Benim bitanecik tatlı kaynanam, senin gelinim olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Yeni yılın kutlu olsun

Yıl biterken yağan karın hayatımızdaki tüm kötülükleri örtmesini ve güzel yarınlara kavuşmayı dilerim… İyi seneler kaynanacığım…

Her zaman olduğu gibi bu yeni yılda da en taze umutları kuşanmanı ve hayalinin gerçekleşmesine yaklaşmanı umarım kaynanacığım… İyi seneler.

Nerede yaşam varsa orada umut da vardır. Yeni yılın mutlu ve umutlu geçsin.

Canım kaynanacığım. Kahkahalarının karıştığı eski günleri anmak hala mutluluk veriyor. Nice güzel yılları paylaşalım. YILBAŞIN KUTLU OLSUN

Hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken, sen her halinle güzeldin. Varlığına şükredeceğim bir yıla daha giriyoruz canımın parçası anneciğim. Nice mutlu yıllarımız olsun! YILBAŞIN KUTLU OLSUN

En İyi 2020 Yılbaşı Sözleri

Yeni yılda en güzel dileklerin gerçek olsun. Bu yıl senin için şans ve huzur senesi olsun. Mutlu yıllar.

Yine bir yıl başı yaklaşıyor… Bu yıl başı sevdiklerimizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmamızı ve tüm yılın aynı güzelliklerle devam etmesini diliyorum.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep kaynanacığım. İyi ki bu hayatta yollarımız kesişmiş Yeni yılın kutlu olsun Seni çok seviyorum.

 

Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik kaynanacığım. Yeni yılın kutlu olsun Seni çok seviyorum.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, sozlervadisi.com huzurlu bir yıla başlangıç yapmanı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmeni dilerim. İyi seneler kaynanacığım…

Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. İyi seneler kaynanacığım…

Anneye Yılbaşı Mesajları 2020 

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar anneciğim.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. İyi seneler anneciğim.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Her yeni yıl bir başka güzel. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılın kutlu olsun. Anneciğim.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Yeni yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice yıllara anneciğim.

Anne seni seviyorum. Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Yeni yılımız kutlu olsun anneciğim.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Yeni yılda sağlıklı, sıkıntısız, başarılı, bol kazançlı, mutlu ve huzurlu ama en önemlisi daima yarından umutlu olacağınız zamanlar dilerim anneciğim. İyi seneler.

Anneciğim sen hep hayatımın pusulası oldun, sevginle, emeğinle fedakarlıklarla beni yetiştirdin. Binlerce kez teşekkür ederim. Mutlu yıllar anneciğim.

Cenneti ayaklarının altında taşıyan kadın, güzeller güzeli annem. Varlığın bana her zaman güç verdi. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım. Anneciğim.

Yeni yılın seni çok mutlu edecek müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalmasını dilerim. 2020’yi tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılaman dileğiyle. İyi seneler anneciğim.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları