Haber Odak

Dayak Yiyen Kadını Kurtarmak İsteyen Kadir Şeker Duruşmasında Gelişme

Dayak Yiyen Kadını Kurtarmak İsteyen Kadir Şeker Duruşmasında Gelişme
342 views
10 Şubat 2020 - 22:25

Konya’da darp edilen bir kadını kurtarmak isterken yaşanan münakaşada katil olan Kadir Şeker soruşturmasında yeni gelişmeler meydana geldi. Yeni görgü tanıklarının ve ifadelerin ortaya çıkmasıyla Kadir Şeker ile ilili yeni gelişmeler yaşandı.

Konya’da darp edilen kadına yardım ederken Özgür Duran’ı öldüren Kadir Şeker soruşturmasında yeni tanıklar ortaya çıktı. Mahkeme yeni tanıkları dinleyecek ve duruşmada yeni güncellemeler yaşanacak.

Konya’da 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Kadir Şeker, parkta sevgilisini döven kişiye müdahale ettiği sırada çıkan boğuşmada şahsı kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü için ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklandı. Şeker’in serbest bırakılması için Twitter‘da ‘#kadiricinadalet’ etiketiyle kampanya başlatıldı.

Görgü Tanıkları Dinlenecek

Soruşturmayı genişleten savcılık ve polis yeni bulgulara ulaştı. Sosyal medyada da büyük yankı bulan olayın ardından harekete geçen Konya Emniyeti, cinayetle ilgili yeni görgü tanıklarını ortaya çıkardı. Polis, savcılık talimatıyla birlikte görgü tanıklarının bilgisine başvuracak. Görgü tanıklarının vereceği ifade katil zanlısı olduğu gerekçesiyle tutuklanan üniversite öğrencisi Şeker’le ilgili yeni gelişmelerin önünü açabilecek.

Keşif Yapılacak

Bu arada savcılık olayla ilgili bu gece olay yerinde keşif işlemine başladı. Soruşturmayı yürüten savcı tarafından yapılan ve adli soruşturmanın önemli unsurlarından olan yer gösterme işlemi için tutuklu katil zanlısı Şeker de cezaevinden alınarak olay yerine getirilecek. Şeker, olayın nasıl yaşandığını bu kez olay yerindeki tatbikatta savcıya anlatacak. Keşfin güvenlik gerekçesiyle gece yapılacağı belirtildi.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. Ayva Sohbet Ecza Deposuİnstagram Kullanıcı adları