Haber Odak

Danla Biliç Sır Perdesini Araladı! Enes Batur Bunu Her Yıl Yapıyor

Danla Biliç Sır Perdesini Araladı! Enes Batur Bunu Her Yıl Yapıyor
09 Kasım 2020 - 12:06

Son yılların iki en popüler sosyal medya fenomeni Youtuberı Danla Biliç ve Enes Batur arasında neler oluyor. Aralarında bitmeyen bir aşk mı var? Bu ikilide zamansız sevdasını kalbine gömen hangisi? İlrw tüm bu sorular takipçilerini meraklandırıyor. Geçtiğimiz günlerde Enes Batur’un Danla Bilici sevmediğine dar açıklamaları üzerine ikili üzerindeki esrar perdesi Biliçin sözleri ile kalktı gibi. Aşk acısı çekiyor reddettiğim için sendrom yaşıyor diye beyanatlarda bulundu. Danla Biliç tüm gerçekliği ile ifadeler verirken Enes Batur da ondan geri kalmadı.

Enes Batur Aşkına Karşılık Bulamadı mi?

Yayınladıkları youtube videoları ile takipçi fenomeni olan Damla Biliç ve Enes Batur influencer kavramını da hayatımıza sokan sosyal medyanın en gözde youtuberleri. 2018 yılı Ocak aylarında ikilinin birlikte çekilip yayınlanmış videoları da var. Birbirlerini gayet iyi tanıdıkları bilinen Danla Biliç ve Enes Batur son günlerde tweter üzerinde birbirlerine göndermeler yapıyorlar. Enes Batur attığı tweet te Danla Biliç’i hiç sevmediğini ifade etmişti. Bunun üzerine kaile almaz bir şekilde cevap vereceği beklenen Biliç Bombay’ı patlattı. Geçtiğimiz günlerde bir mekandan çıkarken magazin objektiflerine takılan Danla’ya Enes Batur un yazdıkları ile ilgili yorumu soruldu. Enes Batur için kendisine olan Aşkına karşılık bulamadı dedi.  Kendisi tarafından sürekli reddedildiği için sendrom yaşadığını söyleyen Danla ya cevap gecikmedi. Tweter hesabında adını sürekli ağZından düşürmediğini asıl kendisinin aşık olduğunun altını çizdi.

Reddedildiği İçin mi Sataşıyor?

Sosyal medya ili fenomenin karşılıklı atışması ile ilgili ikiye bölünmüş durumda. Reddedilen erkek psikolojisini yaşadığını söyleyen Danla Biliç’e Enes Batur hayranları kendini ne sanıyor ifadesini kullandı. Acaba gerçekten reddedildiği için sürekli Danla Biliçi sevmiyorum diyerek kendisini mi kandırıyor?. Acaba gerçekten ikili arasında bilinmeyen bir aşk mi var? Magazin severlerin aklına takılan soru gerçekten sevdiği ve aşık olduğu için psikolojik olarak ters cevaplar verip sevmediğini mi söylüyor bilinmez ama Danla Biliç ve Enes Batur arasında aşk kavgasının bir müddet daha devam edeceği benziyor.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. twitter favori hilesi twitter takipçi hilesi