Haber Odak

BOSCH’dan DEVRİM NİTELİĞİNDE TEKNOLOJİ!

BOSCH’dan DEVRİM NİTELİĞİNDE TEKNOLOJİ!
135 views
01 Ocak 2020 - 15:35

Bosch Light Drive sistemini akıllı gözlükler için geliştirdi ve tasarladı.

Las Vegas, Nevada’da düzenlenen CES®’de akıllı gözlükler için geliştirilen optik Light Drive sistemini görücüye çıkartıyor. MEMS aynaları, optik parçalar, sensörler ve yerleşik işleme özelliğiyle Bosch Smartglasses Light Drive modülü, tüm bu teknolojileri bir araya getiriyor. Doğrudan güneş ışığında ve her zaman parlak görüntüler de dahi net bir deneyim sağlıyor.

 

Bosch bugün giyilebilir teknolojilerde bu ürün ile birlikte devrim yaratıyor. Gelişmekte olan kılavuz sistemlerinin performansını optimize etmek için de uygulanabilir. Cihazda dışardan görünebilen herhangi bir kamera veya ekran bulunmuyor.

 

Bosch Sensortec CEO’su Dr. Stefan Finkbeiner, “Smartglasses Light Drive sistemi, bugün piyasadaki en küçük ve en hafif ürün ve bu nedenle, neredeyse tüm normal gözlükleri akıllı gözlüğe dönüştürebilir. Bu gözlükler, dikkat dağıtıcı telefon kullanımını ortadan kaldırarak, sürüş güvenliğini artırmaya ve kullanıcıların bildirimler veya mesajlar için sürekli olarak cep telefonlarını kontrol etme güdüsünü azaltmaya yardımcı olabilir” diyor.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adlarıtwitter takipçi hilesi nasıl yapılırtwitter takipçi hilesi 2020twitter fav hilesitwitter takipçi hilesi