Haber Odak

Binali Yıldırım ve Eşi Koronavirüs Testi Yaptırdı Sonuç…

Binali Yıldırım ve Eşi Koronavirüs Testi Yaptırdı Sonuç…
185 views
03 Eylül 2020 - 12:27

Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım koronavirüs testi yaptırdı.

Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım koronavirüs testi yaptırdı. Vücut kırgınlığı ile hastaneye giden Semiha Yıldırım ve Binali Yıldırım’ın koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. Edinilen bilgilye göre sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.Virüs sürecini ise evde geçirekler.

Twitter hesabından koronavirüse yakalandıklarını açıklayan Yıldırım şu ifadelere yer verdi:

“Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi’ne başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır. Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz.”

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın ise twitter hesabından geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kalın twitter mecrası üzerindeki mesajında ” “Binali Yıldırım beye ve kıymetli eşi Semiha hanıma acil şifalar diliyorum. Bu süreci en kısa sürede atlatacaklarına inanıyorum. Dualarımız sizinle. Rehavet ve panik yok. Tedbirleri elden bırakmayalım. Maske, mesafe ve temizlik hayati önemdedir.” sözlerini söyledi.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları