Haber Odak

Aleyna Tilki’den İşsizlere Yeni Proje

Aleyna Tilki’den İşsizlere Yeni Proje
243 views
19 Eylül 2020 - 10:52

Genç şarkıcı olan Aleyna Tilki, işsiz kalan müzisyenler için yeni projeye adım adıyor.Ünlü şarkıcı bu konuda muhabirlere toplantılar düzenlediğinden bahsetti.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün alışveriş merkezinden ofise geçerken otoparkta görüldü. Arabasına giderken kucağında köpeğini taşıyan Tilki’nin kapısını açmaya şoförü yardım etti.

”Aklımdaki proje hayata geçerse herkese iyi gelecek”

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tilki, yeni projesinden bahsetti,”Müzisyenlerin çalışmasını o kadar istiyorum ki. Hepsi işsiz kaldı maalesef. Çok kafa yoruyorum bu konuya. Konser ya da Instagram yayını değil de başka bir şey yapacağım. O projeyle alakalı toplantılar yapıyorum. Ekibim adına telaşlıyım. Aklımdaki proje hayata geçerse herkese iyi gelecek.”

”Şu an İngilizce albümümü hazırlıyorum”

İngilizce albüm hazırlıklarına hız kesmeden devam eden ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, “Şu an İngilizce albümümü hazırlıyorum. Türkiye’de de projelerim var. Dünyadaki kariyerim kadar Türkiye’deki kariyerime de özen gösteriyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları