Haber Odak

Ailelerde İşin İçine Girdi! Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor?

Ailelerde İşin İçine Girdi! Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor?
244 views
11 Eylül 2020 - 15:00

Sen Çal Kapımı dizisinde başrolleri canlandıran Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk mı yaşıyor iddiaları her geçen gün kafaları karıştırıyor…

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Sen Çal Kapımı dizisindeki başarılı, aşk korkan performanslarıyla zaten konuşulurken, ikilinin yakın arkadaşlıkları da yeni bir aşk mı doğuyor dedirtiyor.

İkiliyi birbirine çok yakıştıran sosyal medya halkı sürekli ikilinin birbiri ile olan resimlerini paylaşıyor. Bu hareketle ikilinin aşk iddiaları daha çok konuşulacak.

Setteki eğlencenin de başrolleri Bürsin ve Erçel çiftinin ailelelerinden gelen hareket kafaları daha çok karıştırdı.Hande Erçel’in babası Kaya Erçel, Kerem Bürsin’i takip ederken, Kerem Bürsin’in annesi Çiğdem Bürsin’de Hande Erçel’i takip etmeye başladı.

Önceki aşk iddiaları üzerine Erçel, ”Biz Kerem’le sadece işimizi yapıyoruz.” demişti. Fakat bu son gelişme aşk konusunda kafaları iyice karıştırdı.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları