Haber Odak

80’lik Kocasından Kaçan Meltem Miraloğlundan Çok Konuşulacak Paylaşım

80’lik Kocasından Kaçan Meltem Miraloğlundan Çok Konuşulacak Paylaşım
1.006 views
31 Aralık 2019 - 11:37

Amerika’ya yerleşebilmek için 80 yaşındaki Patrick isimli bir Amerikalıyla evlilik yapan ve daha sonrasında evden kaçan Meltem Miraloğlu sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Meltem Miraloğlu, 64 bin takipçisinin bulunduğu instagram hesabından cehenneme düşen 2 kişinin karikatürünü paylaştı. Karikatürde içinde bulunduğu duruma şaşıranlardan biri diğerine “Lan cehenneme düştük lan” şeklinde sesleniyor, diğeri ise bu siteme “Dur bakalım her işte bir hayır vardır” şeklinde karşılık veriyor. Hikaye paylaşımı olarak yaptığı bu paylaşımın üzerine bir de asık surat emojisi ekleyen Meltem Miraloğlu, takipçilerine içinde bulunduğu ortamın cehenneme benzediği mesajını verdi.

 

32 yaşındaki Meltem Miraloğlu son olarak mutlu bir aile tablosu görüntüsü verdiği 80 yaşındaki kocasından teyzesine gittiğini söyleyerek evden kaçmış ve bir daha geri dönmemişti. Meltem Miraloğlu’nun şu anda tam olarak nerede ve hangi şartlarda yaşadığı da bilinmiyor.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları