Haber Odak

8 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU !

8 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU !
07 Nisan 2020 - 22:15

8 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları Haber Odak’da. Sizde uzman burç yorumcularımız tarafından yapılan yorumlarımız ile burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 8 Nisan Çarşamba Burç Yorumları Haber Odak’da.

KOÇ BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Aşk hayatınız bu sıralar istediğiniz gibi değil durgunluklar söz konusu ve partnerinize yeteri kadar zaman ayıramamanız onu üzüyor bu hafta sonunu iyi bir şekilde değerlendirip onun gönlünü alabilirsiniz. İşiniz de istediğiniz başarıyı yakalamak için biraz daha çalışmalısınız ve çevrenizden bu çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınızdır.

BOĞA BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Aşk hayatınızda kontrolün sizde olduğunu sandığınız bir mesele aslında sizin kontrolünüzden çoktan çıkmış durumda, tekrar kontrol altına almalısınız. Bu hafta iş ortamınız çok yoğun geçti ve haftanın bu son gününde güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsunuz ancak hafta sonu yakınlarınızla bir araya gelip bir gezinti yapacaksınız.

İKİZLER BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Sevgiliniz sizin davranışlarınızı bazen anlamakta zorlanabiliyor biraz açık olursanız aranızda ki mesele bir sorun haline gelmeden çözümlenecek. İş hayatınızda bu sıralar sıkıntılı günler geçiriyorsunuz sizin söylediğinizin aksini söyleyen kişi bu kez ispat yapmak için uğraşıyor bu konuda biraz başınız ağrıyabilir.

YENGEÇ BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Aşk hayatınızda partnerinizle yaşadığınız ufak sorunları halletmeniz sizin için çok iyi oldu ilerde bu sorunlar daha da büyümüş bir halde karşınıza çıkabilirdi. İşinizi sevmemenizden kaynaklanan ufak tefek sorunlar yaşıyorsunuz belki de yeni bir iş bulup hayatınızda değişikler yapmalısınız.

ASLAN BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu sıralar sevgilinizle zaman geçirecek ve iş hayatınızdaki stresli ortamdan biraz olsun uzaklaşmak isteyeceksiniz. Bu günlerde bir arkadaşınız sizden bir maddi destek talep edecek ancak siz onu geri çevireceksiniz.

BAŞAK BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Partnerinizle güzel bir uyum yakaladınız ve bu uyum uzun bir süre devam edecek. İş hayatınız da ise bazen başarıyı yakalayamıyor olmanız sizi daha da hırslı bir hale getiriyor. Elinizden gelenin daha iyisini yapmaya çalışıyorsunuz bu size kısa vadede yorsa da uzun vadede başarılı olmanızı sağlayacak.

TERAZİ BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Aşk hayatınızda yeni şeyler denemek istiyorsunuz partnerinizi alıp daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gitmek istiyorsunuz kısacası yenilik istiyorsunuz ancak bunları isterken karşı tarafında isteklerini ihmal etmemeye çalışın.

AKREP BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu günlerde iş hayatınız size gereksizmiş gibi geliyor küçük işlerle oyalanıyormuş hissine sahipsiniz ancak gelirinizden şikayetçi olmamanız sizi işyerinizde kalmanızı sağlıyor. Bir ödemeniz var ve gerekli ödemeyi yapmak sizin için biraz sorunlu olacak gibi gözüküyor.

YAY BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım-22 Aralık)

Aşk hayatınızda mutluluğu yakaladığınızı düşünüyorsunuz ciddi olarak bu ilişkiye başlamamıştınız ancak ilişkinize sahip çıkmanız gayet ciddi olduğunuzu gösteriyor. İş hayatınızda yoğun zor günler geçiriyorsunuz ancak duygusal hayatınızdaki olumluluk durumu sizi işinizde de başarılı olmanızı sağlıyor ve işnizin üstesinden rahatlıkla geliyorsunuz.

OĞLAK BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Sevgilinizle aranızda esen soğuk rüzgarların ondan kaynaklandığını düşünüyorsunuz ancak tek taraflı olmayacak kadar büyük bir sorun var ortada objektif olup tekrar konuyu gözden geçirmelisiniz. İş hayatınızda ise oldukça güçlü hissettiğiniz bir gün yaşıyorsunuz ve bu özgüvenle birçok işin üstesinden geliyorsunuz.

KOVA BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 mart)

Aşk yaşamınız da mutluluğu hak etmenize rağmen uzun süredir yakalayamıyordunuz sonunda aşk kapınızı çalıyor bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. İş hayatınızda yaratıcı fikirleriniz sayesinde başarıyı yakalıyorsunuz.

BALIK BURCU 8 Mart 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 mart – 20 Mart)

Partnerinizle aranızdaki orunu çözmek yerine olanların üzerini örtüyorsunuz oysa bunlar tekrar karşınıza çıkabilir, zamanında çözmek ilişkiniz uzun vadede kurtarabilir. Yazın etkisiyle köklü değişikler yapmak istiyorsunuz.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz.