Haber Odak

7 NİSAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU !

7 NİSAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU !
06 Nisan 2020 - 22:17

7 Nisan Salı Günlük Burç Yorumları Haber Odak’da. Sizde uzman burç yorumcularımız tarafından yapılan yorumlarımız ile burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 7 Nisan Salı Burç Yorumları Haber Odak’da.

KOÇ BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Üzerinizde birlikte olduğunuz kişinin baskılarını hissediyorsunuz ve bu hiç hoşunuza gitmiyor siz özgür ruhlu olmayı seviyorsunuz. İş alnında yine hayal gücünüz devreye giriyor ve her zaman bir çıkış buluyorsunuz bu sizi rahatlatıyor.

BOĞA BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Sevgi bağlarınız oldukça güçlü sevgilinizi önemsiyor ve bunu her seferinde belirtiyorsunuz. Bazı sorunlar söz konusu ancak bunları büyütmeyecek ve hemen çözeceksiniz. Kişiliğinizin bir yanı sürekli abartıyor ancak onu yatıştıran başka bir yanınız var ve bu sizi dengeliyor. koyuyorsunuz

İKİZLER BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Geçmişteki deneyimleriniz size yol gösteriyor ve yaşanmışlıklarınızdan yola çıkarak yeni şeyler yapıyor ve başarılı oluyorsunuz açıkçası başarınızın sebebi deneyimleriniz.

YENGEÇ BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Aşk hayatınızda zaman zaman sorunlar yaşıyorsunuz ancak uzun vadede kazanan siz olacaksınız. Risk konusunda az da olsa dikkat etmelisiniz riski seviyorsunuz ancak dikkatli olmanız gereken durumlar olabilir. Bazı sorumluluklarınız size ağır gelebilir ancak biraz ılımlı olduğunuz sürece problem yaratmayacaktır.

ASLAN BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgiliniz inatçı hallerinizden bıkmış ve bunu size artık söylüyor ve siz ılımlı davranmazsanız bu ilişki sonuna geliyor. Mesleğinizle ilgili küçük ve önemsiz görünen sorunlar ileride başınıza dert açabilir. Detaylara dikkat etmeli ve kendinizi her konuda öne atmamalısınız.

BAŞAK BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Duygularınızın galeyanına gelmiyorsunuz çoğu zaman akılcı davranıyorsunuz. Ortaklık ya da benzeri iş ilişkinizle dinamizm gerektiren uğraşlar içine girebilirsiniz. Önem verdiğiniz projelerin bir kısmında hedefe yaklaşıyorsunuz.

TERAZİ BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgiliniz sizi çok seviyor ancak sizin kuruntularınız onu sizden bıktırıyor. Bir isteksizlik içindesiniz. İş yerinizde başınızı ağrıtacak elle tutulur bir şey yok. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız kronik ve gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil hayatın her alanında sizi isteksizleştiriyor.

AKREP BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Sevgilinizde fark ettiğiniz ve bir türlü tanımlayamadığınız bir şey var onda sizi çeken. İş ilişkilerinizi yeniden düzenliyorsunuz. Bu günlerde hayli yoğunsunuz ve neredeyse kendinize zaman ayıramıyorsunuz.

YAY BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Partnerinizi bazen zamanlamalar konusunda fazla kızdırıyorsunuz hatta öyle ki kendi hatalarınızı bile ona yüklüyorsunuz. Bazı toplantılara katılacaksınız ve bu toplantıların size yarar sağlamadığını görüp hayatınıza başka şekillerde yönetmeyi düşüneceksiniz.

OĞLAK BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Aşka karşı daha ılımlısınız ve yaşadığınız sorunları sonunda çözdünüz bu da sizin için büyük bir avantaj sağlayacak bunu ilerleyen zamanlarda fark edeceksiniz.

KOVA BURCU 7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 mart)

Bazı ilişkileriniz sizin için yaptırıcı ve zorla davranmamalısınız bu size hayatı daha da zorlaştırıyor. İş hayatınızda karşınıza çıkan olumsuzluklardan dolayı kendinizi yıpratmayın. Zamanla insanlar sizi anlayacaktır.

BALIK BURCU  7 Nisan 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 mart – 20 Mart)

Sonunda istediğiniz kişiyi buldunuz onu hayatınıza dahil etmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Ancak yine de içinizde bir şeyler size yanlış yaptığınızı söylüyor.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz.