Haber Odak

6 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları !

6 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları !
05 Nisan 2020 - 23:38

6 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları Haber Odak’da. Sizde uzman burç yorumcularımız tarafından yapılan yorumlarımız ile burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 6 Nisan Pazartesi Burç Yorumları Haber Odak’da.

KOÇ BURCU 6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Geçmişte yaşadığınız tutkulu ilişkiler sizin sürekli aranacak biri olduğunuz anlamına gelmez siz bu durumu kabullenemeyip ilişkinizi takıntı haline getiriyorsunuz ancak durumu daha da ilerletmeden onu unutmayı. İş hayatınızda bazı değişiklikler söz konusu olabilir bunun için itiraz etmeyeceksiniz zira sizin hoşunuza gidecek.

BOĞA BURCU  6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Bu gün iş ilişkileriniz oldukça olumlu yönde artıyor. Aşk hayatınızda ise olumlu yönde bir döneme giriyorsunuz sevgilinizle aranızdaki bağ güçleniyor… İş yerinizde son günlerde ilişkileriniz güçleniyor, çalışmalarınız çevre tarafından takdir görüyor.

İKİZLER BURCU  6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Sevgiliniz son derece sakin ve modern düşünüyor ancak siz kıskançlığın ilişkinizde olması gerektiğini savunuyorsunuz ve onu kıskanıyorsunuz kıskançlığınızı belli ettiğiniz gibi onun da sizi kıskanmasını istiyorsunuz. Elinizdeki parayla yetinebilmeniz sizi yakında ciddi sıkıntılara sokabilir.

YENGEÇ BURCU  6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Sabah saatlerinde duygusal olarak daha gergin olabilirsiniz. Bunun için sakin davranmalı alıngan ve kavgacı ruh halinden uzak durmalısınız. İlerleyen saatlerde ise elinizde ki işleri bitirmek ve daha kararlı adımlar atmanız gerekir. Nitekim kararlı adımlar atacaksınız da.

ASLAN BURCU  6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aşk hayatınızda bazı durumlar sizin için çekilmez bir hale geliyor olabilir ancak bunun için çözüm üretmeli sevdiğiniz kişi ile bir araya gelip konuşmalısınız siz sevmekten başka bir şey yapmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak sizin de hatalarınız olabilir. Tüm bunları konuşurken her şeyi göz önünde bulundurmalısınız.

BAŞAK BURCU  6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Size göre aşkta kurallar olmamalı hatta siz içinde kural olan her şeyden uzaklaşmak istiyorsunuz ancak her zaman karşınıza bunu kabul edecek birileri çıkmayabilir. Tabi zaman zamanda çıkacaktır.

TERAZİ BURCU  6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Duygusal anlamda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz hatta sevgiliniz sizin takıntılı olduğunuzu bile söyleyebilir onu dikkate almalı ve söylediklerini yapmalısınız. Kariyeriniz gayet iyi hatta istediğinizin üstünde performans sağlıyorsunuz ancak yine de mutluluğa erişebilmiş değilsiniz.

AKREP BURCU 6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Sevgilinize aşkınızı esirgemeyin zira o sizden aşkı bekliyor ve siz onu bundan esirgiyorsunuz özellikle bu sabah ona olan davranışınız emin olun onu çok üzdü. Yakın bir arkadaşınız iş teklifi alabilir ve bu teklif onun için iyi bir sonuç oluştururken sizin için de olumlu sonuçlar oluşturacak ancak şuan farkında değilsiniz.

YAY BURCU 6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Aşkınız bir tutku haline dönüşüyor ve siz bundan hayli hoşnutsunuz. Aslında aşkı hissettiğiniz günden beri ne kadar şanslı olduğunuzu düşünmeye başladınız. Bu sıralar iş ilişkiniz pek yolunda gitmese de siz üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz.

OĞLAK BURCU 6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Yakın ilişkilerinizle ilgili bazı problemler olabilir ancak bunu kısa sürede çözümleyeceksiniz yine de olanları unutmak sizin için kolay olmayacak. İş arkadaşlarınızla ilgili kısa da olsa bazı seyahatler yaşayabilirsiniz bu sizi işinizle ilgili motive ederken, iletişiminizi de güçlendirecek.

KOVA BURCU 6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 Şubat)

Sevmeye de sevilmeye de hazırsınız ancak bunun için beklemek ve birinin sizi bulmasını istemek çok tembelce bir davranış olurdu bunun farkındasınız. İş hayatınızda her şey istediğiniz gibi giderken bir dostunuz tarafından hiç ummadığınız bir darbe yediniz ve bunun sizin için ne kadar zor olduğunu ilerleyen zamanlarda daha çok anlayacaksınız.

BALIK BURCU 6 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (9 Mart – 20 Mart)

İlişkinizde bazı sınırlamalar getirmek istiyorsunuz ancak bu partneriniz için iyi bir fikir olamayabilir. O sizden kuralsız gelişigüzel bir ilişki bekliyor olabilir hatta tam da bunu istiyor. İş konusunda bazı sorunlar sizi bekliyor siz isteseniz de istemeseniz de sorunlar sizi de içine çekecek.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz.