Haber Odak

24 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI !

24 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI !
177 views
24 Şubat 2020 - 0:37

KOÇ BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Pozitif enerjinizle bugün bir çok konuda fark yaratabilirsiniz. İçinizi saran kıpır kıpır bir enerjiniz var ve gününüzün tamamında bu enerjiyi karşı de cinse hissettireceksiniz. Yabana atılmayacak yetenekleriniz var tek sorununuz yeteneklerinizi kullanmak konusunda biraz boş vermiş davranıyorsunuz.

BOĞA BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bir süredir ertelediğiniz kararlar için bugün harekete geçebilirsiniz. Cesur olmak size kazandıracaktır. Öğle saatlerinde alacağınız bir telefon gün içindeki tüm planlarınızı değiştirebilir. Özel hayatınızdaki dalgalanma ise bir süre daha devam edecek.

İKİZLER BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu gün kendinizi zinde ve sağlıklı hissedeceksiniz gün içerisinde verdiğiniz kararların çok dengeli ve yerinde olduğunu düşüneceksiniz. Aşk hayatınız da ise sevdiğiniz kişiyle yeterli zaman harcamadığınızı hissedecek ve onunla vakit geçireceksiniz.

YENGEÇ BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aynı konumda olduğunuz bir iş arkadaşınızla olan tartışmalarınız biraz canınızı sıkabilir. Bu sıralar maddi anlamda fazla harcamalar yapıyorsunuz. Bir arkadaşınıza verdiğiniz sözü hatırlayacaksınız ve onun için hazırlıklı olmalısınız.

ASLAN BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

İş hayatınız da istediğiniz başarıyı elde ediyorsunuz bu da sizin güzel bir iş ahlakına sahip olmanızdan kaynaklanıyor ancak hep yeni ve daha kazançlı işi bulma gibi bir arayışınız var. Aslında işlerinizi aşkınızı bir arada götürebilir hatta doğru kişiyi bile bulabilirsiniz, sadece biraz şartları yumuşatın.

BAŞAK BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Haftanın ilk günü kendinizi iyi hissetmenin yollarını bulmalısınız. İşinizle ilgili gereksiz gerginlikleriniz nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda şanslı bir dönemden geçiyorsunuz ve beklediğiniz haberleri alacaksınız. Bugün adeta yeniden doğmuş gibisiniz.

TERAZİ BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün sağlığınızla ilgili ertelediğiniz konular canınızı sıkabilir. İşinizdeki stres sizin en büyük düşmanınız ve sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor. Bir süre işlerinizi yavaşlatmak ya da arkadaşlarınızdan yardım almak iyi gelebilir.

AKREP BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Haftaya zinde ve enerjik başlıyorsunuz. Özel hayatınızdaki mutluluk işinizdeki başarınızı olumlu yönde etkilemeye devam edecek. Yeni bir projenin sorumluluğunu alabilir, maddi anlamda ödüllendirilebilirsiniz. Akşam saatlerinde beklenmedik bir ziyaretçiniz olabilir.

YAY BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım-22 Aralık)

Sosyal konularda kendinizi fazlasıyla kısıtlamış durumdasınız. Ancak sizin enerji kaynağınız onlar. İşinizdeki başarınızın bile anahtarı çoğu zaman sosyal hayatınızdaki iletişimlerinizde saklı. Bugün kendinize zaman ayırıp yeniden özlediğiniz alana dönmek için harekete geçmelisiniz.

OĞLAK BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde özel hayatınız yeniden hareketleniyor. Katılacağınız bir davet sizin için yeni başlangıçların adımı olacak. Duvarlarınızı kaldırın ve kendinizi özgür bırakın. İşinizle ilgili kaygılarınız yersiz. Hem disiplinlisiniz hem de ekip çalışmasına önem veriyorsunuz.

KOVA BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

İşinizi severek yapıyorsunuz ve bunun karşılığını yakında alacaksınız. Parasal konularda da yeni sürprizler sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiye zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorsunuz onu tanıyor ve daha da çok seviyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişiyle ilgili bazı gizemler var ve bunun nedenini merak ediyorsanız ona sormalısınız.

BALIK BURCU 24 Şubat 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Aşk hayatınızda kuruntularınızdan kaynaklı gereksiz sıkıntılar yaşamanız an meselesi. Bu durumu yenmenin tek çaresi eskiye takılı yaşamamak açıkçası olaylara fazla takılmamak. Maddi konularda beklentilerinizin sonuçlarını çok hızlı alıyorsunuz ancak maddi dengeleri iyi korumalısınız.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. Ayva Sohbet Ecza Deposuİnstagram Kullanıcı adları