Haber Odak

23 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI !

23 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI !
135 views
22 Şubat 2020 - 22:03

23 Şubat 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları Haber Odak’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 23 Şubat 2020 Pazar Burç Yorumları Haber Odak’da.

KOÇ BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Bazı özel günlerde yaşadığınız unutkanlık sizi çevrenize karşı sorumsuz biri haline getiriyor ancak siz tabi ki öyle olmadığınızı bilseniz de yine de dikkatli davranın. Örnek bir aşıksınız ancak bu durum her zaman sizin için önemli sonuçlar getirmiyor örneğin çoğu kez sizinle dalga geçenler oluyor.

BOĞA BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Ona olan aşkınız sizi daha da hassas biri haline getirdi. Sevgilinize çok farklı davranıyorsunuz. O ise sizin bu davranışınızı göz ardı etmiyor ve sizin davranışlarınıza karşılık veriyor. Mesleki konularda ise istediğinizi elde etmek için hayli uğraşacaksınız bunu özellikle bu hafta sonu hayli düşüneceksiniz. Maddi açıdan durumunuz uzun süre değişmese de bu durum sizin için sevindirici bir hale bürünecek.

İKİZLER BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Sevgilinizle ciddi adımlar atmak istiyorsunuz bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız sonunda mutlu bir beraberliğiniz var ve karşınızdaki de sizin gibi düşünüyor. Bu aralar işlerinizde ki yoğunluk azalıyor çevrenizdeki insanlara ve sevgilinize daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz.

YENGEÇ BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Partneriniz sizden istediği şeyler var ancak siz bu durum mümkün olsa da bunu istemiyorsunuz hatta bu konuda çok netsiniz istemediğiniz her şeyi dile getiriyorsunuz. Güç bela bir araya getirdiğiniz paranızı dönemsel koşullar nedeniyle yok etmemelisiniz hatta mümkünse daha çok biriktirmelisiniz.

ASLAN BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Partnerinize karşı oldukça hoşnut davranıyorsunuz ancak bazen yoluna koymak sizin istediğiniz gibi kolay olmuyor. Çok umut beslediğiniz projeler istediğiniz gibi sonuçlanmıyor neyse ki birden fazla planınız var. Çok yakında fedakarlık adına çalışmalarınız sizin için olumlu sonuçlar doğurabilecek.

BAŞAK BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgilinizin yaptığı bir davranış sizi çok kızdıracak onun için aldığınız kararı erteleyebilirsiniz. Onu bu şekilde cezalandırırken kendinizi de cezalandırmış olduğunuzun farkında mısınız. İlişkinizi ve sorunlarınızı çözüp rahatlamak istiyorsunuz ancak her istediğiniz her zaman olamayabilir. Uzun süreli harcamalar yaptınız ancak bu aralar durgunsunuz ve harcamalarınızı azaltacaksınız.

TERAZİ BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Aşk hayatınızda bazı karamsar durumlar olabilir bunun için çok fazla uğraş vermiyorsunuz bunun sebebi sizde de bir şeylerin bitmiş olması ve artık çabalamanın bir anlam ifade etmemesi. İş hayatınızda bazı sorunlarla uğraşabilirsiniz. Maddi konularda ise gelir ve giderlerinize dikkat edeceğiniz bir gün yaşıyorsunuz.

AKREP BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Duygusal açıdan kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz hatta bu gün istediğiniz bir çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden bir konu üzerinde düşüneceksiniz hatta onun çözümünü bile yapabilirsiniz. Bir fikir çatışmasında daha güçlü çıkacaksınız. Maddi konularda dengeli davranmayı başarıyorsunuz ancak bunu uzun süre devam ettirebilirsiniz karlı çıkacaksınız.

YAY BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Bazı çelişkili durumlar yaşıyorsunuz ancak bu sizi fazla tedirgin etmesin bunu kendinize çevirmeyi başarabilirseniz sizin yararınıza olabilir. Karşı tarafa biraz kendinizi özletmelisiniz. Bu aralar iş hayatınız hayli yoğun geçiyor bunun yorgunluğunu hafta sonu atacaksınız ancak haftaya yine yoğun başlayacaksınız.

OĞLAK BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Sevgilinizle ilişkiniz önemli bir boyutta ilerliyor ancak siz daha mantıklı davranıyorsunuz. Şu sıralar verimli çalışmalar yapıyorsunuz. Takdir görmeniz yakındır. Finansal kaynaklarınızın kesilmesi sonucu büyük bir sıkıntıya girdiniz. Arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve durumunuzu düzeltmek için bazı girişimlere atılın.

KOVA BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 Şubat)

Duygularınıza fazlasıyla kapılıyorsunuz hatta çoğu zaman mantıksız hareketler sergiliyorsunuz. İşinizi çok seviyorsunuz hatta bu durum bazı çevrelerce kıskanılıyor. Sevgilinizin ihtiyaçlarını yerine getirmiyorsunuz ve onu bu sıralar çok ihmal ettiniz. Bu tutumunuzdan partneriniz çok şikayetçi.

BALIK BURCU 23 Şubat 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Duygusal açıdan hassas olacağınız bir gün yaşıyorsunuz. Bu gün ani çıkışlar yaşamamak için tartışmalardan uzak durmalısınız. Çok enerjiksiniz ve enerjinizi olumlu yönde kullanabilirseniz aklınızda olan birçok işi bu gün yapabilirsiniz. Maddi konularda bazen sıkıntılı dönemler yaşayabilirsiniz uzun vadede rahatlamak istiyorsanız bunu biraz düşünmelisiniz.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. Ayva Sohbet Ecza Deposuİnstagram Kullanıcı adları