Haber Odak

14 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI !

14 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI !
272 views
13 Şubat 2020 - 23:25

14 Şubat 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları Haber Odak’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 14 Şubat 2020 Cuma Burç Yorumları Haber Odak’da.

KOÇ BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

14 Şubat sizin için ilk defa bu sene zorlayıcı etkilere sahip. Sevgilinizin aslında nasıl da zor bir insan olduğunu görüyor, kavga mı etseniz, alttan mı alsanız ne yapmanız gerektiğini asla kestiremiyorsunuz. Sevgililer Günü için çok yüksek beklentiler içine girmezseniz, önümüzdeki aylarda sizi daha güzel günler bekliyor olacak.

BOĞA BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Şu ara nedense aklınız hep eski ilişkilerde. Eğer evliyseniz, sizi dürtüp duran bu 14 Şubat bahanesine sığınmaya kalkışmayın, sonra hayatınız iyice karışır. Bekar Boğaların ise gözü kara. Bu 14 Şubat’ı ne olursa olsun yalnız geçirmek istemiyorlar. O nedenle, atak olacaklar. Fakat onların da aklı eski aşklarında.

İKİZLER BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Şu ara başında çok iş ve sorumluluk olan İkizler için, pek 14 Şubat’a yoğunlaşacak zaman kalmadı. Sıcak evinde, sevgilisi ile pişirdiği yemeklerle mutlu olacak Başaklar için, sosyalleşmek, kalabalık bir yerlere gitmek pek uygun gözükmüyor. Bekar ikizler için ise o gün sürprizler olabilir.

YENGEÇ BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

14 Şubat için ona gönderdiğiniz çiçekten, yaptığınız yemek rezervasyonuna kadar, özellikle bugün her şeyi sıkı sıkı kontrol edin. Siz titizlendikçe, sorunlar çıkabilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişki yeniden hortlayabilir hatta bu hafta sonu onunla bir mekanda pişti olabilirsiniz. 14 Şubat, bu sene size pek bir şans getirmiyor.

ASLAN BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu ara para sorunları ile uğraştığınız gibi şimdi bir de karşınıza 14 Şubat hediyesi durumu çıktı. Hem sevgilinize çok kıymetli bir hediye beğendiniz hem de bütçenizi kontrol etmeye çalışıyorsunuz. Çok pahalı bir hediye yerine, ona romantik bir sürpriz yapmayı deneyin.

BAŞAK BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Başakların bu yıl, her konuda olduğu gibi aşk konusunda da kafası karışık. Eğer mutlu bir ilişkiniz var ise, Sevgililer Günü’nüz güzel geçebilir. Fakat ilişkinizde devam eden sorunlar var ise o gün kavga çıkarma eğilimimiz yüksek. Böyle davranırsanız sonra pişman olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Sizin için 14 Şubat çok önemli bir gün ama tüm yüksek beklentilerinize rağmen, akrabalar veya arkadaşlar tarafından o gün yalnız bırakılmayacaksınız. Sevgilinizle, baş başa olmak istiyorsunuz ama o gün gökyüzünde karışık bir iletişim var ve planlarınız karışabilir.

AKREP BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Bugünün en şanssız burcu Akrep! Ama üzülmeyin, yeni yılın daha başlarındayız. İlişkisi olan  Akrepler, yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, en basitinden aldığınız hediye beğenilmeyebilir. Bu ara ayrılık rüzgarları bu burçta çok esiyor, aman siz de ona teslim olmayın.

YAY BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Bu ara sizin de çok finansal problemleriniz var. Bir de buna sizin aşkta ketum oluşunuz eklenince, bekar Yaylar cephesinde çok ilginç bir şey görünmüyor. Evli Yaylar ise biraz gergin olabilir. O gün eşiniz size çok sıkıntı verebilir, bu ondan değil sizin son aylardaki kaostan kaynaklanıyor.

OĞLAK BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Bir yanda yeni aşkınız, bir yanda sizi kıskanan arkadaş ve hatta eski sevgililer. 14 Şubat günü, aylardır etrafınızı saran bu çemberin giderek daraldığını göreceksiniz. 14 Şubat gününü, sevgiliniz ve eşinizle, gözlerden ırak bir yerde geçirmenizi öneririm. Bekar Oğlaklar ise, kısa süreli ilişkilere girme eğiliminde, bu sizi üzebilir dikkat.

KOVA BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 Şubat)

Evli Kovalar için gayet romantik ve güzel, Zodyak’taki birçok burcun kıskanacağı kadar sakin bir 14 Şubat yaklaşıyor. Bekar, özellikle de uzun zamandır birinden hoşlanan veya ona açılmak isteyen Kovalar ise utangaçlıklarını yensinler.

BALIK BURCU 14 Şubat 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

İlişkisi olan balık burçları için keyifli, neşeli bir 14 Şubat yaklaşıyor. Sadece biraz patavatsızlığınız üstünüzde, karşı tarafı 14 Şubat ile dalga geçerek kırma eğiliminiz var, illa herkes sizin gibi mantık insanı olacak değil, çok dalga geçmeyin.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları