Haber Odak

13 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI

13 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI
1.677 views
12 Şubat 2020 - 22:25

13 Şubat 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları Haber Odak’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 13 Şubat 2020 Perşembe Burç Yorumları Haber Odak’da.

KOÇ BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Aşk hayatınız da olumsuz yönde bir hareketlilik var partneriniz adeta sizden uzaklaşmak istiyor. Onu anlamalısınız belki de doğru kişiyle değilsinizdir. Bir menkul yatırım söz konusu ancak hala karar vermiş değilsiniz ve etraflıca düşünmeniz sizin için karlı olacaktır. Diyetlerinize bir yenisini eklemektense var olan diyetiniz yapıp kararlı davranıp kilo probleminizden kurtulmanı z mümkün.

BOĞA BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Hayatınızdaki kişiler size mutluluk veriyor, mutlu olmanız da onların payı yüksek, Üstlerinizin koyduğu kuralları kabul etmek konusun da fazla aceleci davranıyorsunuz, biraz düşünmeli hatta bunun üzerine tartışmalısınız. Parasal konular da bu günlerde şansınız yaver gidiyor ve bazı görüşmelerinizin sonucunda maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Düşündüklerinizi yapmanın tam zamanı, fikirlerinizi hayat vermek için oldukça uygun zamanlardasınız. Gelecekte ki hayallerinize ulaşmak için bu sıralar attığınız adımlar oldukça önem arz ediyor, dikkatli ve kontrollü adımlar atmanızda fayda var.

YENGEÇ BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Aşk hayatınız da düzelmeler söz konusu partnerinizle bir araya gelip zamanın tadını çıkaracaksınız. Bu sıralar işinizi severek yaptığınız için olumlu farklı fikirler üretmekte zorlanmıyorsunuz. İşinizle ilgili terfiler almanı da mümkün gibi görünüyor.

ASLAN BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aşk hayatınız da yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olumsuzluklar söz konusu bunlar gelip geçici ancak uzun vadede yıpranmamak için isteklerinizi yada düşüncelerinizi doğrudan söylemelisiniz. İş hayatınız da ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Aşk hayatınız da ilgi odağı haline gelmek istiyorsunuz ancak partneriniz sizi şımartmaya her zaman vakit bulamayabilir. İş hayatınız da oldukça yoğun bir çalışama içine giriyorsunuz ancak bu çalışmadan anlınızın akıyla çıkmak yine sizin elinizde olan bir durum. Maddi konularda ki problemleriniz ise yakın zamanda çözümlenecek.

TERAZİ BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Partnerinize oldukça güveniyorsunuz, bu durum sizi rahat davranışlar sergilemenizi sağlıyor ancak karşı taraf sizden ilgi bekliyor hatta biraz da olsa onu kıskanmanızı istiyor. Bu sıralar işiniz le ilgili konularda durgunluk söz konusu ancak bu sizin elinizde olan bir durum değil dolayısıyla kendiniz üzmemelisiniz.

AKREP BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu sıralar işinizi hayli aksattınız hatta, onu tamamlayabilmek için başkalarından yardım alabilirsiniz. Bu yardım şimdilik hayatınızı kurtaracak ancak bir daha böyle bir yardıma sahip olamayabilirsiniz.

YAY BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Bu sıralar aşk hayatınız tam istediğiniz gibi gidiyor. Bu gün hoş sürprizler karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız da tartışmalardan uzak durmaya çalışıyorsunuz ancak bulunduğunuz ortam ruh haliniz etkiliyor. Kısa sürede olsa mali durumunuzda iyileşmeler var ancak bu durum kısa süreli görünüyor.

OĞLAK BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Geçmişte ki deneyimlerinizden yola çıkarak şimdiki hayatınızı değerlendiriyorsunuz ancak bu her zaman işe yaramayabilir. İş hayatınızda ki bazı gelişmeler sizin için olumlu sonuçlar doğurabilir. Terfilere hazırlıklı olun, Bu sıralar kendinizi ihmal ediyorsunuz unutmayın zaman geçiyor.

KOVA BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 Şubat)

Bugün hayat arkadaşınız aranızda geçmişte yaptığınız bir hata sebebiyle bazı problemler yaşayabilirsiniz. İşiniz oldukça yoğun ve iş yükünüz de bir hayli yüksek birilerinden yardım alma zamanı geliyor da geçiyor bile, Maddi olarak yine bir dar boğazdan geçiyorsunuz harcamalarınızı ayarlamakta çok zorlanıyorsunuz.

BALIK BURCU 13 Şubat 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Hayat arkadaşınız duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu sıralar yalnız kalmaya ve hayatınızı düşünmeye ihtiyacınız var. Uzakta olan bir yakınınız size küçük bir sürpriz yapabilir. İş hayatınızda gelişme kaydediyorsunuz bu sıralar beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirisiniz.

 


Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları