Haber Odak

13 NİSAN 2020 BURÇ YORUMLARI !

13 NİSAN 2020 BURÇ YORUMLARI !
13 Nisan 2020 - 1:24

KOÇ BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Aşk sizin hayatınızda ne anlama geldiğiyle ilgili düşüncelere devam ediyorsunuz. Bu düşünce tüm benliğinizi sararken bir yandan da hayalperest ruh haliniz yeni maceralar için sizi harekete geçirecek bu güzel günlerde geçmişe dönük kendinize söz verdiğiniz şeyler aklınıza gelecek ve bunun tekrar gündeme gelmesiyle harekete geçeceksiniz.

BOĞA BURCU  13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

İlişkinizi göz önünde yaşıyorsunuz ve sizin özenilen bir ilişkinizin olması yakın çevrenizin özellikle de arkadaş sandığınız kişiler tarafından göze gelebilir dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda yaptığınız işi ilişkileri olumlu yönde ilerliyor ve bunun yararlarını göreceksiniz.

İKİZLER BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Sevgilinizle ilgili düşündüğünüz şeyleri yapmanın tam zamanı. Bu zamana kadar boşuna beklediniz. İş hayatınızda hiç ummadığınız gelişmeler yaşanacak. Terfi söz konusu olabilir. Daha önce yapmadığınız şeyleri yapmak isteyeceğiniz ve geleceğe dair plan yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün karar verirken oldukça farklı adımlar atacaksınız.

YENGEÇ BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Aşk hayatınızda gerçeklik dışı bakış açınız size ciddiyetsiz bir hava katıyor ve bunun sonucunda ilerleyen zamanlarda bir boş vermişlik algısı bırakıyorsunuz partneriniz üzerinde. Partneriniz sizden daha ciddi davranışlar beklerken sizse onun bu ilişkiyi fazla ciddiye aldığını düşünüyorsunuz.

ASLAN BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Boş vermişliğiniz size eksi katıyor partneriniz sizin için uğraşırken siz onun bu davranışları karşısında adeta kılınızı bile kıpırdatmıyorsunuz. Bu durum daha fazla devam edemez ve onun çabalarına karşılık vermelisiniz aksi halde bitişe doğru yaklaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Partnerinizle bu aralar istediğiniz bir ilişki yaşıyor olmanız sizi hayli mutlu ediyor ve onun varlığı size kendinizi şanslı hissettiriyor. Onunla olan ufak tefek tartışmalar sizi bazen ümitsizliğe kapılmanıza sebep olsa da onu seviyorsunuz.

TERAZİ BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgilinizin tutamayacağı sözler verdirmemelisiniz sonuç hüsrana uğrayabilir ve bunun siz de yaratacağı etki ise hiç hoşunuza gitmeyecektir o halde en başından aşırı istekler de bulunmamak gerekir ve oluruna bırakmak en akıllıcası olur.

AKREP BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu kadar içten ve iyi niyetli olmayı bırakın. Çevrenizdeki insanlar iyi niyetinizi kullanmaya başlıyor ve bunları fark etmiyorsunuz. Kararsız davranışlarınız ve hareketlerinizden dolayı iş hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşanacak.

YAY BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

İçe kapanıklığınız tavan yapmış durumda. Havaların güzelleşmesi sizi çok kısa bir süre etkilemiş yine tekrar eskisi gibi ruh halinizi bunalımlara sürüklemeye başlamışsınız. Buna son vermeni gerekiyor. Sadece kendiniz için değil çevrenizdeki insanların da ruh halini düzeltmek için bunu yapmalısınız.

OĞLAK BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

İletişim sorunlarınızın olması sizi bazen yoruyor ancak bu sorun tek taraflı değil ve onun da en az sizin kadar olanlarda payı var. İşinizle ilgili bazı istemediğiniz durumlar olabilir her zaman istediğiniz sonuçlar elde edemeyebilirsiniz.

KOVA BURCU 13 Nisan 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 Şubat)

Olumlu bazı gelişmeler sizin hoşunuza gidiyor ancak kesin bir çözüm elde edebilmiş değilsiniz bu konu da dikkatli davranmalısınız. İşinizle ilgili yeni teklifler aldınız fakat bunu biraz çabuk değerlendirmelisiniz aksi halde bir fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz.

BALIK BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Sevgilinizle ilgili ilişkinizin içinde bir mantık aramaktan vazgeçin aşk içinde mantık olmaz. Aşk sadece aşktır özel anlamları olan içinde mantık olmayan. İstenilenin fazlasını yapmak sizin huyunuzda var ancak bunu yaparken sağlığınıza dikkat etmelisiniz takdir toplarken sağlığınızdan olabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz.