Haber Odak

12 Numara Fenerbahçe’yi Siyasete Mi Çekiyor?

12 Numara Fenerbahçe’yi Siyasete Mi Çekiyor?
359 views
13 Şubat 2020 - 23:36

Siyasi yaklaşımları ile sürekli olarak tepkilere neden olan Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarı olarak kendini tanıtan 12 Numara’nın yaptığı paylaşımlara Twitter’dan tepkiler çığ gibi yağdı. Milyonlarca insanın takip ettiği hesaplarda dahil olmak üzere bir çok twitter hesabı 12 Numara’ya tepki gösterdi. Twitter kullanıcıları 12 Numara’yı, Fenerbahçe’yi siyasete alet ettiğin gerekçesiyle eleştirdi ve bu tutumuna son vermesini istedi.

“İşi gücü bırakıp Berat Albayrak üzerinden hükümete saldıran, Fenerbahçe’yi siyasete çekmek isteyen, Fenerbahçe’yi kullanan arkadaşı tanıyalım: Bugün söylediği her sloganı Gezi’de de söyleyip hükümete saldırmış. CNN’in Türkiye’yi dünyaya şikayet etme operasyonuna ortak olmuş.”  açıklamalarıyla tepkilerin odağı olan 12 Numara’nın bir spor kulübü olan Fenerbahçe’nin adını kullanarak siyasi hamlelere girişmesi ise kulübe büyük zararlar veriyor. Taraftarlarının bu gibi siyasi durumlara kulübün alet edilmemesi gerektiğini belirterek tweetler paylaştı.

 

Sitemizde yayınlanan tüm hakları Haberodak.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya alıntılanamaz. İnstagram Kullanıcı adları